Gjon Ardit főtörzszászlós jelentései [2024.07.22-2024.07.28]

monkeyzsolt

Aktív fórumozó
2019. 04. 23.
245
280
V4 karakter
Gjon Ardit
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Gjon Ardit
Rendfokozat:
főtörzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:

Benjamin Gilson r. zászlós
Carlos D Xaiver r. őrmester


ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Nigru Kenobi
image.png

Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Suzuki Hayabusa, frsz.: AA-DJ-61
Körözést elrendelő neve:
Benjamin Gilson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.23.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § RUM - Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
BRAVO-6-os egységben végeztem járőrszolgálatot a délutáni órákban.

Gilson zászlós keresett rádión egy egységet beszállítás miatt, mivel két férfit tartóztatott le zálgoház előtt. Market területén jártam ekkor, válaszoltam neki és indultam is a helyszínre. Odaérve már bilincsben az elkövetőkkel várt engem. Beültettük őket a hátsó ülésre, majd a kapitányságra szállítottuk őket.

A kihallgatóban bemutatkoztunk nekik, majd a jogaikat felsoroltuk. Gilson zászlós bemutatta őket név szerint, majd elmondta hogy miért vannak itt. Elmondása szerint Whetstone térségén igazoltatta őket egy hayabusa motorral, amikor is egyikőjük sem viselt bukósisakot. Ezen felül a sofőr (Nigru Kenobi) nem rendelkezett jogosítvánnyal, illetve az utas (Dylan Kenobi), aki a motor tulajdonosa nem rendelkezik a motor forgalmi engedélyével. Az intézkedés végén Gilson zászlós többször is felszólította őket, hogy továbbhaladás előtt intézzék el a papírokat, illetve viseljenek bukósisakot. Ezeknek az utasításoknak nem tettek eleget, így körözés került a motorra. Nem sokkal később zálogáháznál lelt rájuk, szintén iratok és bukósisak nélkül. Ekkor ismét intézkedés alá vonta őket. Mindvégig együttműködést tanúsítottak, beletörődtek sorsukba és elfogadták a vádat. Gilson zászlós 40%-os enyhítéssel illette őket, majd ennek megfelelően mondta el a kihallgatás végeztével a vádhoz tartozó pénz- és börtönbüntetés mértékét. Ezt követően a cellasorra kísértük őket, ahol megkezdhették büntetésük letöltését.

A büntetés megtalálható a rendszerben. A körözés deaktiválásra került. Óvadék letételére lehetőséget kaptak.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
20.800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap [-40% -#1259]
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0.000$


Aláírás:
Gjon Ardit
lablec.png
 
  • Vicces
Reactions: Tyno

monkeyzsolt

Aktív fórumozó
2019. 04. 23.
245
280
V4 karakter
Gjon Ardit
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Gjon Ardit
Rendfokozat:
főtörzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:

Benjamin Gilson r. zászlós
Carlos D Xaiver r. őrmester


ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Dylan Kenobi
image.png

Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Suzuki Hayabusa, frsz.: AA-DJ-61
Körözést elrendelő neve:
Benjamin Gilson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.23.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § RUM - Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
BRAVO-6-os egységben végeztem járőrszolgálatot a délutáni órákban.

Gilson zászlós keresett rádión egy egységet beszállítás miatt, mivel két férfit tartóztatott le zálgoház előtt. Market területén jártam ekkor, válaszoltam neki és indultam is a helyszínre. Odaérve már bilincsben az elkövetőkkel várt engem. Beültettük őket a hátsó ülésre, majd a kapitányságra szállítottuk őket.

A kihallgatóban bemutatkoztunk nekik, majd a jogaikat felsoroltuk. Gilson zászlós bemutatta őket név szerint, majd elmondta hogy miért vannak itt. Elmondása szerint Whetstone térségén igazoltatta őket egy hayabusa motorral, amikor is egyikőjük sem viselt bukósisakot. Ezen felül a sofőr (Nigru Kenobi) nem rendelkezett jogosítvánnyal, illetve az utas (Dylan Kenobi), aki a motor tulajdonosa nem rendelkezik a motor forgalmi engedélyével. Az intézkedés végén Gilson zászlós többször is felszólította őket, hogy továbbhaladás előtt intézzék el a papírokat, illetve viseljenek bukósisakot. Ezeknek az utasításoknak nem tettek eleget, így körözés került a motorra. Nem sokkal később zálogáháznál lelt rájuk, szintén iratok és bukósisak nélkül. Ekkor ismét intézkedés alá vonta őket. Mindvégig együttműködést tanúsítottak, beletörődtek sorsukba és elfogadták a vádat. Gilson zászlós 40%-os enyhítéssel illette őket, majd ennek megfelelően mondta el a kihallgatás végeztével a vádhoz tartozó pénz- és börtönbüntetés mértékét. Ezt követően a cellasorra kísértük őket, ahol megkezdhették büntetésük letöltését.

A büntetés megtalálható a rendszerben. A körözés deaktiválásra került. Óvadék letételére lehetőséget kaptak.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
20.800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap [-40% -#1259]
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0.000$


Aláírás:
Gjon Ardit
lablec.png