Gjon Ardit főtörzszászlós jelentései [2024.07.15-2024.07.21]

monkeyzsolt

Aktív fórumozó
2019. 04. 23.
243
279
V4 karakter
Gjon Ardit
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Gjon Ardit
Rendfokozat:
főtörzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
CHARLIE-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:

-


ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Jowan Stojkov
image.png

Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.21.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
115 § ATMR - ATM Rablás
82.3 § IFBE - Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver esetében
80.2 § ITBE -Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény esetében
85.1 § IKBK - Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab)
Az intézkedés részletes leírása:
CHARLIE-1-es egységgel végeztem légi járőrszolgálatot egymagamban a késő esti órákban.

Készenléti repülést folytatva pásztáztam a bűnügyileg fertőzött területeket, mikor Palomino térségén egy ATM riasztást jelzett. Elindultam a jel irányába, mindeközben a TEK részéről folyamatosan érkeztek a friss információk a rablókkal kapcsolatosan. Elmondásuk szerint négy-öt autóval és egy helikopterrel voltak. A rablók a Los Santosi gyárba menekültek, viszont az egyik fegyveres nem jutott be az épületbe. A szanitéc ellátást követően bilincset kapott és a kihallgatóba szállítottam.

A kihallgatás elején bemutatkoztam neki, majd jogait is felsoroltam. A ruházatát átnéztem, a neve lekérdezésre került a rendszerben. A vádak felsorolása után az ATMR-t kifogásolni kívánta. Elmondása szerint barátjával egy fegyverbizniszt folytattak éppen, mikor belekeveredtem az ATM rablók csoportjába gyárnál. Ezt követően egy telefonszámmal is próbált védekezni, ami a fegyverkereskedőhöz vezetett volna, azonban a telefonjában nem találtam meg ezt, elmondása szerint kitörölte. Ekkor újabb ötletként felvetettem a nyomozó iroda igénybevételét, ekkor még semmi ellenvetése nem volt. Amint a nyomozók megérkeztek már nem egyezett bele a hazugságvizsgálatba, így anélkül kellett dűlőre jutni. A sok egyértelmű jel miatt kiszabásra került az ATMR vád is, amibe a végén belenyugodott, ezért úgy gondolom csak a próbálta magát kimagyarázni az elején. Végezetül felsorolásra került a vádakhoz tartozó pénz- és börtönbüntetés mértéke, majd a cellasorra kísértem, ahol megkezdhette a büntetését.

A büntetés megtalálható a rendszerben. Óvadék letételére nem kapott lehetőséget.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
300.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
180 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
- 1 db AK-47 ((bizis, figyut kapott))
- 4 db Extasy
- 120 db 7.62x39 mm-es lőszer
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
22.400$


Aláírás:
Gjon Adit
lablec.png