Giuseppe Vito jelentkezése

HugoBoss

Újonc
2024. 01. 31.
8
1
V4 karakter
Giuseppe Vito
LV karakter
Alonso Locksmith
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Giuseppe Vito
Születési helye, ideje: 1995.07.07
Bejelentett lakcíme: Jelenleg nincs
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): giuseppevito@seemail.com,+38-76-115-0445
Legmagasabb iskolai végzettsége: Technikum
Megszerzett szakmák, képzettségek: Rendészeti
Nyelvismeret: Angol, spanyol, román
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B, C , A2

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Azért szeretnék csatlakozni mert nagyon megtetszett ennek az egésznek a feelingje és szeretném ezt csinálni.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?

1. Éghető anyag. 2.oxigén. 3.Az anyag gyulladási hőmérséklete.

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?

Azonnak áramtalanítani kell. Aztán a tűzoltáshoz semmiképpen ne használjunk vizet, mert a víz károsítja a berendezéseket, és vezeti az elektromos áramot.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?

Tűzoltó tömlő,poroltó,létra,feszítő vágó eszköz,védőfelszerelés,zseblámpa,szivattyú ,elsősegély felszerelés(pl:légzőkészülék) .Illetve közlekedést biztosító felszerelések .

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?

Azonnal segítséget hívok. Rádiózom a helyzetünk és amíg kiérnek beszélgetek vele, hogy nehogy elájuljon illetve a tűzoltás vezetőjével, hogy éppen mi zajlik. Persze amíg kiérnek próbálok segíteni a helyzetén.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?

Előszőr lerádiózom a parancsnoknak, aztán elsőnek megpróbálom kimenteni a kisgyereket, amíg a tűz nem terjed tovább.Minnél hamarabb elzárom a gázpalackot és lekapcsolom az áramot, hogy nehogy felrobbanjon az épület. Miután kimentettem rádiózok a helyzetről és oltom a tüzet.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!

Giuseppe Vito
Elérhetőség: giuseppevito@seemail.com

Személyes adatok:
Név: Giuseppe Vito
Kor: 29
Hobbi:Horgászat
Szakmai Tapasztalat: Seering szerelő(Tanuló szerelő)


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Sziasztok Ármin vagyok 16 éves. Nemrég lett meg nagyobb motorra a jogsim azóta sokat motorozok. Vendéglátásban szeretnék elhelyezkedni mivel fateromnak van 2 étterme és hátha én is ilyen téren jól eltudok helyezkedni.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?

18.192

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?

Azért mert nagyon jo RP szerintem ez a egész fraki és szeretnék sok jó RP ben szerepelni.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?

Seering szerelőtelep számomra nem ideális ez a munka.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?

Rendelkezek mindkettővel.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.


Kelt: 2024.08.16


Aláírás: Giuseppe Vito










 
Utoljára szerkesztve:

DriftV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2022. 01. 07.
781
392
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Szia!

Az IC kérdésekre adott válaszaid rövidek, én szerintem bővísd ki még egy kicsit a lapod. Sok sikert!