Giulio R Culp jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 15 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< 2-3 éve kisebb, nagyobb kihagyásokkal.10 nap, 11 óra és 46 perc (15106 perc) >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/TLiGeRd >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< https://i.imgur.com/dBlExRo.png >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< 4-5 óra >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Természetesen >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< OKF = 2x, Rendfokozat = Őrmester Indok : Időhiány, leader újra szervezés, ORFK = 1x, Rendfokozat : Őrmester, Indok : Félreértések miatt kirugott a leader és nem tudtuk megbeszélni a dolgokat így feladtam és mentem másik frakcióba. SCT = 1x, Rendfokozat : Próbadiős Sofőr, Indok : Ekkor mentem ORFK-ba. NAV = 1x Rendfokozat : Főtörzsőrmester, Légi Rendészet Parancsnok Indok : Sok volt az inaktív tag és inkább kiléptem. SCH = 1x Rendfokozat = Honvéd, Indok : Időhiány >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Már régebb óta tervezek rendvédelmi frakcióba jelentkezni, de eddig vagy elutasították a lapom vagy a betanítás során abbahagytam. IRL nagyon közel áll hozzám ez a hivatás, de úgy gondolom hogy a szerveren az az egyik szervezet ahol a legváltozatosabb RP helyzetek adódnak. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Szeretek csapatban dolgozni, sőt sokkal jobban szeretek mint egyedül. Ezek mellett pedig megértő és tisztelettudó vagyok játékos- és frakció társaim felé. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< https://imgur.com/svKjgPQ >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Nos,Sziasztok!Czető Richárdnak hívnak,és jelenleg Pest megyében élek,azon belül Pest megye megyeszékhelyén Szentendrén.15 éves vagyok.Régebben rengeteg sportot űztem egyszerre,de sajnos ezek száma mára lecsökkent és egyenlő lett a 0-val.Jelenleg a sport helyét az edzőterem váltotta fel.Szerencsére az edzés mellet a tanulásnak is helye van de általában az edzés ellenére,illetve a tanulás mellet rengeteg időt tudok fordítani a szerverre.Napom általában szokásosan mint egy átlagos gyereknek szokott elmenni.Reggel felkelek,elmegyek iskolába,az iskolában végzek utána hazajövök,és mivel most nincs időm az edzőterembe eljárni ezért itthon edzek.Tanulok,és utánna szerencsére elég sok időt fordítok a szerverre.Általános iskolában fixen 4-es tanuló voltam,de ha ez ingazodott akkor inkább a jobb felé ingadozott szerencsére.Barátaimmal is elé sok időt töltők,mivel elég közel van a "banda" .Úgy érzem hogy a koromhoz képest elég jól,feltudom fogni az élettel kapcsolatos dolgokat.Könnyen beilleszkedek akármilyen közösségben,illetve elég jól terhelhetővé váltam az évek során.Sze. zenét hallgatni,futni,illetve mint mondta sze. edzeni.Régi sportokat is szeretem mostanában űzni,de már csak mint hobbi,és mint minden én korombeli fiatal sze. a barátaimmal lenni,illetve a szerveren fejleszteni a tudásomat,új dolgokat megismerni.Általában ROCK zenéket hallgatok de nem vetek semmiféle zenei stílust meg de ez az egy amiben igazán megtudtam találni a helyem. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Giulio R Culp >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1985.07.13, See City Kórház >

[#3] Telefonszáma:
< 868539 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< Véleményem szerint a rendőrség legfontosabb feladatai közé tartozik, ahogy a mottójuk mondja: „Szolgálunk és Védünk.” Természetesen a bűncselekmények megelőzése, ha bekövetkezett a bűncselekmény, akkor annak alapos kivizsgálása, nyomozása, és a bűntetések végrehajtatása. Nagyon fontos feladat továbbá, a terrorcselekmények megelőzése, esetleges bekövetkezés után a cselekmény utáni nyomozás. A közterületen zajló rendezvényeken a nyugalom, és a rend felügyelet valamint annak betartatása. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Éles lőfegyver legutolsó esetben használható, legtöbbször ha az én vagy a társam testi épségét veszélyeztető esetekben. Akár ha a lakosság vagy a rendvédelem szempontjából fontos épület, objektum fegyveres támadása esetén. Vagy ha tudomásunk van arról hogy az adott személynél valamilyen fegyver van és nem tesz eleget a felszólításoknak. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< A kiszemelt gépjármű vezetőjét fleszolítjuk, hogy álljon félre, majd aki az anyós ülésen űl ő kiszáll és megközelíti a gépjárművet, majd illedelmesen köszön. "Tiszteletem. Giulio R Culp Kadét vagyok a See City Rendőrségtől. Közútiellenőrzést fogok önön végrehajtani. Papirokat, iratokat kérek." Majd miután átadta az iratokat a szemem elé helyezem és jobban szemügyre veszem, hogy nem-e járt le vagy egyezik-e a név amit az úr/hölgy mond. Ha minden rendben hátra megyek, majd megnézem a csomagtartót, közben szólok a társamnak, hogy nézze meg az MDC-t nem-e körözött a személy vagy a kocsi. Ha minden rendben és E.Ü doboz is van a csomagtartóban akkor az urat tovább engedjük. Ammenyiben valami nincs rendben vele akkor olyan büntetést szabunk ki rá amilyet a BTK engedélyez. Ha ügy közben kapnuk egy sűrgős hívást abban az esetben félbeszakítóm az igazoltatást közben vissza adom az iratokat és bepattanok a társam mellé, majd C2, C3-ban robogunk a helyszínre ahova hívtak. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Társától illetve a nagyobb rendfokozatú személyektől való tanulás. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< 1 és fél óra. >

Aláírást igénylő terület: Giulio R Culp
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.09 napon, az esti órakban!


Tisztelttel: Scott Easton r.vezérezredes
OKAcZsZ.png



TS DÖNT!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.