Gipsel Rork jelentkezése NNI-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bronze

Újonc
2020. 12. 19.
71
75
Las Vegas
V2 karakter
tina.murphy
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Gipsel Rork

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1999.05.10

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos El Corona 45/A

4. Telefonszáma
138048

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Gimnázium, Rendészet szak.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Voltam autószerelő SCCS profi szerelő rangon voltam, Voltam Nemzeti Adó és Vámhivatal állományban Őrmester pozición TEK őrmester ORFK 2 hétig Tanuló voltam utána kirúgtak (2 helytelen Őrmesteri vizsga)

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Ahogy fentebb emlitettem igen, voltam NAV, és TEK, ORFK.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Mindig is egy olyan szervezetnél akartam dolgozni ahol relytéjeket tudok megfejteni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Elég talpraesettnek, kreatívnak és leleményesnek találom magam arra a feladatra, hogy felderítsek különböző bűntényeket, valamint ha a helyzet úgy hozza, akkor egy bűnöző fejével tudjam látni az adott szituációt. Ennél fogva, valamint rendvédelmi múltam, fizikumom, élettapasztalatom és iskolai végzettségem alapján alkalmasnak találom magam arra, hogy a Nemzeti Nyomozó Iroda állományába tartozzak. Mindezek a tulajdonságok úgy gondolom, hogy kiemelnek az átlagos jelentkezők közül.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Misi 14 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2021-01-01 regisztráltam be.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
29000

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
SCCS profi szerelő leadtam NAV őrmester leadtam TEK őrmester leadtam ORFK tanuló utána kirúgtak 2 helytelen őrmesteri vizsga. Irish ott ki CK-ztak OKF őrmester leadtam OMSZ Orvostanhallgató ott is leadtam.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Régóta szeretnék megismerkedni a frakciótokkal, nagyon izgalmasnak találom külső szemlélőként a tevékenységeteket. Szeretnék nagyobb belátást kapni az egész frakcióról, úgy gondolom hogy ez olyan izgalmakat és élményeket adna a játékon belül, amely miatt megérné erre időt fordítani nap mint nap. Jól szeretném érezni magam, illetve hasznos tagja szeretnék lenni a frakciónak, ez lenne igazából a célom.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Persze.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Egy kisvárosból származó 14 éves Álltalános iskolás vagyok. Most járok az utolsó évben. Nagyon ambiciózus vagyok, rengeteg tervem és célom van, amelyek megvalósításán folyamatosan dolgozom. Extrovertált vagyok, szeretek társaságban lenni, eljárni bulizni, szórakozni. Imádom a sportokat. Rendszeresen edzek egyébként, odafigyelek az egészséges életmódra és táplálkozásra. Szeretek még sorozatozni és játszani, de próbálom megtalálni az egészséges arányokat, hogy ne vigyek túlzásba semmit. Fontosnak tartom megemlíteni hogy természetesen vannak nekem is negatív tulajdonságaim, az egyik legnagyobb a türelmetlenség, a másik pedig a hirtelen haragúság.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Persze.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/pvTHowI

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/02XBUEO
 
  • Imádom
Reactions: KEKE

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
210
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk.
 
  • Tetszik
Reactions: crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.