Gipsel Rork jelentkezés Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bronze

Újonc
2020. 12. 19.
71
75
Las Vegas
V2 karakter
tina.murphy

x3zePcK.png


IG neved:
- Gipsel Rork. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Sosem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Napi 10 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Hétköznap: 4-5 órát Hétvégén: 10-12 órát. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Erre a kérdésre nem nagyon a sablon dumát akarom leírni. De van nagyon sok tapasztalatom és szeretek Teamspeak-on aktívkodni! Persze nagyon sok időt szoktam fent tölteni így aktivitásommal se lenne gond! -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Igazából én az a személy vagyok aki nagyon szeret segíteni amiben csak tud és ezért szeretnék moderátor lenni hogy segítsem mind azokat a embereket akiknek segítségre van szüksége, panaszuk van vagy esetleg nem regisztráltak vagy nem igazán igazodnak el a TeamSpeak 3 szerveren! -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Természetesen meghallgatnám mit nem tud vagy mit nem ért az adott személy ha módomba áll és tudom is választ akkor szívesen segítek ha ez nem megy akkor felkeresném a kollégáim és utánajárnék! Persze küldenék neki egy bemutatót ahol mindent elmondanak hogy nézze meg és utána ha van még gond akkor nyugodtan keressen meg! -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Hát az aktivitásommal biztos! Mivel több időt töltök el így több segítséget tudnék nyújtani és azzal biztos nem lenne baj! -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen, de pdf-el beszélek sokszor. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Természetesen az hogy a munkám miatt tiszteljenek meg engem nem a rang érdekel,én mindenhol a tiszteletért harcolok és addig megyek míg el nem érem! -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
-
- Nagyon megértő személy -
- Megbízható és kitartó -
- Kedves és poénos -

-
-
Válaszod -
-
Válaszod -

Negatív:
-
-
-Ami a szívemen az a számon is -
- túlságosan őszinte -
- poénosabb vagyok az átlag embereknél-

-
-
Válaszod -
-
Válaszod -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Egy kisvárosból származó 14 éves Álltalános iskolás vagyok. Most járok az utolsó évben. Nagyon ambiciózus vagyok, rengeteg tervem és célom van, amelyek megvalósításán folyamatosan dolgozom. Extrovertált vagyok, szeretek társaságban lenni, eljárni bulizni, szórakozni. Imádom a sportokat. Rendszeresen edzek egyébként, odafigyelek az egészséges életmódra és táplálkozásra. Szeretek még sorozatozni és játszani, de próbálom megtalálni az egészséges arányokat, hogy ne vigyek túlzásba semmit. Fontosnak tartom megemlíteni hogy természetesen vannak nekem is negatív tulajdonságaim, az egyik legnagyobb a türelmetlenség, a másik pedig a hirtelen haragúság. -
 
  • Vicces
Reactions: Zsombykah

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat és arra jutottam hogy a lapban nagyrészben csak az aktivitasról tudc csak beszélni és a tudásról meg alig van benne valami.
Meg hogyan tudc segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználonak: nem ugy tudc neki segiteni hogy csinalsz egy dokumentunmot és azt elküldőd neki és néze át. Ezt neked kell elmondani neki és ha nem érti meg elsőre akkor még egyszer elkell neki magyarázni.

(Ez saját véleményem).
 
  • Tetszik
Reactions: Zsombykah

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Elrontottad a mintát.
 
  • Tetszik
Reactions: Zsombykah
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.