Gippo jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gipporeal

Újonc
2023. 01. 17.
3
0
LV karakter
Jhony Marko

x3zePcK.png


IG neved:
- Jhony Marko -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-éve körülbelül kisebb nagyobb kihagyásokkal. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Sajnos még nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Eddig még hogy úgymond nincs dolgom igy igazából semennyit de napi 5-6-óra FIX aktivitás meglenne. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi 5-óra biztos. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Érett vagyok. Tapasztalt vagyok. Megbizható vagyok. Aktiv vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék egy jó közösség tagja lenni. Szeretnék a player-eknek mindenben amiben tudok segiteni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Átadom neki a tapasztalataimat. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem többet vagyok aktiv mint az átlag. Tapasztaltabb vagyok mint az átlag. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Esetleg barátságokat kialakitani. Egy jó közösség tagja lenni. Szeretnék majd a létrán idővel feljebb lépni majd Fórum moderátornak is jelentkezni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Tapasztalt vagyok. -
-
Megbizható vagyok. -
-
Aktiv vagyok. -

Negatív:
- Haragtartó vagyok. -
-
Hirtelenharagú. -
-
Szókimondó. -

Mennyi idős vagy?:

- 18.-életévemet töltöm. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Miron-nak hivnak. 18-éves vagyok, 13-évesen bátyám megmutatta az RP világát még SAMP-on majd az MTA-t azóta rabja vagyok. Kisebb nagyobb kihagyásokkal főleg most hogy áttértem a FIVEM-világába. De hamar meguntam :D Nem az én világom ezért szeretnék vissza térni az MTA-világába. És szeretném hasznosan tölteni az időmet. Mind ezek mellett nagyon sok tapasztalatot szereztem a fivem szervereken. -
 

béencé

Zöldfülű
Támogató
2022. 03. 14.
151
274
igen
V4 karakter
darren rivers
LV karakter
sverre nguyen
Számomra kicsit összecsapottnak tűnik a lapod, a bemutatkozásnál sem ismertelek meg nagyon, inkább azt hogy hol játszottál eddig. ( :/ ) Nem támogatom.
 

Gipporeal

Újonc
2023. 01. 17.
3
0
LV karakter
Jhony Marko
Számomra kicsit összecsapottnak tűnik a lapod, a bemutatkozásnál sem ismertelek meg nagyon, inkább azt hogy hol játszottál eddig. ( :/ ) Nem támogatom.
Köszönöm válaszod. :) Hát sajnos nagyon nem szeretek magamról beszélni ls nem is tudok :D
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2023.01.26. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nagyon rövid lap lett, de egy esélyt adunk neked. A meghallgatásra készülj fel.

EDIT: A TS meghallgatáson nem jelent meg. Elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: Predi és Parker
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.