Giovanni Zahir - Enrique Troy, Elina Ivanov

stance

Újonc
2024. 06. 02.
3
2
V4 karakter
Zahir Montrell
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Giovanni Zahir >

Panaszra tett játékos neve:
<
Enrique Troy, Elina Ivanov >

Panasz oka:
<
OOC stílus, adminnal való fenyegetés, szabályzat meghazudtolása >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
, https://pastebin.com/iDzby5Jd >

Megjegyzés:
<
Haló. Annyi a történet, hogy autóval üzleteltem az első megemlített nevű játékossal. Mivel 9-es szintű vagyok, ezért teljesen könnyű kihasználni azt, hogy nem vagyok tapasztalt seemta-n. Adásvételi szerződést ráírtam,(1$, mivel autó csere is benne volt) viszont nem volt elég pénze ahhoz, hogy elfogadja az ajánlatot. Ekkor kihátráltam az üzletből, mivel nem tetszett a hozzáállása. Miután elhajtottam, azzal fenyegetőzött, hogy "jobban járok", hogyha vissza megyek, illetve az üzletből való kihátrálásomért jail jár. Persze a "Mi a rákokat csinálsz" sem volt túl szép tőle. Nem tudtam miért kéne visszamenjek, illetve miért kapnék jailt ezért, de visszamentem, féltem, hogy jailba fogok kerülni ez miatt. És "elvileg" már elfogadta az ajánlatot, ezért azthittem, hogy valóban elfogadta, az igazság viszont az, hogy nem fogadta el az ajánlatot, ezért ooc meghazudtolt, ezzel visszacsalogatva az üzletbe. A képen látszódik, hogy a másik játékos is részt vett a dologban. Illetve elvileg 4.5 milliót ajánlottak neki(ami nem tudom mennyire igaz, illetve ezt is OOC mondta). Összesen körülbelül olyan 3-4 millió értékben cseréltem egy gyári w212 estate mercédeszre. (Fogalmam sincs az árakról) >