Giovanni Zahir - Enrique Troy, Elina Ivanov [trinton]

stance

Újonc
2024. 06. 02.
6
5
V4 karakter
Zahir Montrell
LV karakter
Giovanni Zahir
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Giovanni Zahir >

Panaszra tett játékos neve:
<
Enrique Troy, Elina Ivanov >

Panasz oka:
<
OOC stílus, adminnal való fenyegetés, szabályzat meghazudtolása >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
, https://pastebin.com/iDzby5Jd >

Megjegyzés:
<
Haló. Annyi a történet, hogy autóval üzleteltem az első megemlített nevű játékossal. Mivel 9-es szintű vagyok, ezért teljesen könnyű kihasználni azt, hogy nem vagyok tapasztalt seemta-n. Adásvételi szerződést ráírtam,(1$, mivel autó csere is benne volt) viszont nem volt elég pénze ahhoz, hogy elfogadja az ajánlatot. Ekkor kihátráltam az üzletből, mivel nem tetszett a hozzáállása. Miután elhajtottam, azzal fenyegetőzött, hogy "jobban járok", hogyha vissza megyek, illetve az üzletből való kihátrálásomért jail jár. Persze a "Mi a rákokat csinálsz" sem volt túl szép tőle. Nem tudtam miért kéne visszamenjek, illetve miért kapnék jailt ezért, de visszamentem, féltem, hogy jailba fogok kerülni ez miatt. És "elvileg" már elfogadta az ajánlatot, ezért azthittem, hogy valóban elfogadta, az igazság viszont az, hogy nem fogadta el az ajánlatot, ezért ooc meghazudtolt, ezzel visszacsalogatva az üzletbe. A képen látszódik, hogy a másik játékos is részt vett a dologban. Illetve elvileg 4.5 milliót ajánlottak neki(ami nem tudom mennyire igaz, illetve ezt is OOC mondta). Összesen körülbelül olyan 3-4 millió értékben cseréltem egy gyári w212 estate mercédeszre. (Fogalmam sincs az árakról) >
 
  • Vicces
Reactions: ChipZ

trinton

ez a baby face bébi csak inkognitó
SzerverAdmin
LV
2020. 07. 21.
894
2 980
LV karakter
kennin.giles
Csumi.

Várom az érintettek válaszukat 24 órán belül.
 
  • Tetszik
Reactions: Snoopi és Muurayi

lajos kiss

Újonc
2023. 05. 01.
18
11
Kalocsa bács-kiskun
V4 karakter
Chester Green
LV karakter
Laura Tate
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! - rajna
én tehetek rolla hogy az egészet ooc beszéltétek meg?
 

stance

Újonc
2024. 06. 02.
6
5
V4 karakter
Zahir Montrell
LV karakter
Giovanni Zahir
én tehetek rolla hogy az egészet ooc beszéltétek meg?
Te most pontosan melyik játékos vagy? Egyébként te is ugyan úgy benne voltál, látszódik a képen, hogy megerősíted a hazugságait.
 

Hokis

Újonc
2024. 05. 29.
9
4
V4 karakter
Enrique troy
Hali nem tudom erre minek kell pkt tenni oocn meg beszéltünk valamit ezért miért kell?
 
  • Tetszik
Reactions: ChipZ

Hokis

Újonc
2024. 05. 29.
9
4
V4 karakter
Enrique troy
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! - rajna
Meg volt beszélve és erre el hajtasz
 
  • Tetszik
Reactions: ChipZ

stance

Újonc
2024. 06. 02.
6
5
V4 karakter
Zahir Montrell
LV karakter
Giovanni Zahir
Hali nem tudom erre minek kell pkt tenni oocn meg beszéltünk valamit ezért miért kell?
Olvasd el mégegyszer akkor, amit a megjegyzésbe írtam. Arcomba lett hazudva ooc. Illetve miután megtörtént az üzlet, utána informálódtam arról, hogy mi is történt igazán.
Meg volt beszélve és erre el hajtasz
Igen. Talán meg van tiltva? Tudtátok pontosan, hogy mennyire át tudtok verni, ezért kitaláltad azt, hogy jailba fogok kerülni ha kihátrálok.
 
  • Vicces
Reactions: ChipZ