Giovanni R Campbell l Jelentkezési lapja SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Macikakaó

Barangoló
2020. 10. 19.
113
85
V4 karakter
Enrique R Pacheco
LV karakter
Enrique R Pacheco
V2 karakter
Yeat Owen
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[17 éves vagyok, Pécsen születtem, jelenleg Budapesten élek és töltöm a mindennapjaimat. Szabadidőmben a szerveren szoktam játszani, illetve rengeteget járok városozni barátaimmal. Ezek mellett édesapámnak szoktam sokat segíteni a munkájában, 2 éves korom óta nincsen édesanyám. Magasépítő technikusnak tanulok, annyira nem szeretem így utólag rájöttem, mert 7-dik és 8-dik osztályban az volt a tervem, hogy rendészetre szeretnék menni. Aztán ez így nem jött össze nagyon.. iskolán belül nagyon jók a jegyeim kettő hármasom lett most félévkor, a többi 4-es 5-ös. Szeretek utazni távoli helyekre, kirándulni. Szabadidőmben még úgy szoktam pénzt keresni, hogy veszek törött iPhone-okat és azok megjavítom legyen bármi baja neki, és mindig profitba adom el őket. Most a nyáron egy kisebb reptéren dolgoztam 1 hónapig és véleményem szerint nagyon jó volt. Minden dologra és minden ember felé nyitott vagyok, néha nagyszájúnak tartom magam mert sokat tudok beszélni ha egy személlyel olyan a kapcsolatom. Sajnos vagy nem sajnos de Sneaker és autó mániás vagyok. Kedvenceim a Porsche, Mercedes-Benz. Nem tudok más kárából tanulni mert ő az a személy nem én vagyok, csakis a magam kárán tudok tanulni a hibáimból. Sajnos zene mániás vagyok 1-2 dalom de az életben nem szeretném kiadni őket, van még hova fejlődöm. Sokat szoktam Fl Studio-ban beateket készíteni. Sportolni nem sportolok, mivel kialakuló sérvem van.. Többet nem tudok írni így hirtelen, remélem elég lesz.]

Mióta játszol a szerveren?

[2020-08-02 óta játszok a szerveren, Jelenleg 16806 játszott percem van, dupla ennyi lenne, csak leégett a szervergép...]

Eddigi elért dolgok:

[Irish Covenant frakcióban voltam 2 hétig, kilépésem oka az az, hogy meguntam... Jelenleg SCCS-ben vagyok kereken 1 hónapja. 650.000.000. Ft vagyonnal rendelkezem, Sok az RP tapasztalatom, barátokkal szoktunk 1-2 órát RP-zni egyhuzamba.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mivel sok olyan kezdő játékossal szoktam találkozni IC, akiknek valamilyen problémájuk van, ilyen esetekben segíteni szoktam nekik és megköszönik. Illetve ha olyan kezdő játékost találok akinek nem jó az IG neve azonnal írok adminnak, hogy rendezze a névváltást neki. Sok dolgot tudok a szerverrel kapcsolatban, míg egy kezdő játékos nem biztos, hogy tud. Nem szeretem azt nézni ha egy kezdő játékos szenved, sokszor volt már rá példa, hogy segítettem valakinek, szerintem vagyok annyira segitőkész és kedves, hogy ezt elvállaljam.]

Miért téged válasszunk?

[Szerintem rendelkezek olyan tudással a szerver iránt, hogy erre alkalmas legyek. Mint mondtam sokat szoktam kezdőknek segíteni. Meg van az a kellő agykapacitásom 17 évesen, Sok olyan dolgot látok amikben az emberek rosszul döntetnek, míg én jól döntök általában szerintem. Van elég türelmem az életben sok dologhoz, és ehhez is lenne.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Napi 6-8 órát, de ez változó néha mivel nekem is vannak dolgaim az életben, valamikor elutazok egy hétre és nem vagyok elérhető.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Napi 6-8 órát tudok aktív lenni a szerveren.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmagyaráznám, hogy mi SGH-k miben és miben nem tudunk segíteni a játékosoknak, utána elmagyaráznám neki, hogy vannak szerelők és hívja ki őket, az más dolog ha bugg miatt lett totálkár, ilyen esetben forduljon admin-hoz ha nem tud, írnék egy adminnak, hogy a játékosnak ez a problémája és segítsen neki ha tud, ha továbbra sem érti meg a játékos, hogy NEM tudok fixelni neki, akkor egyszerűen csak ki kickeltetném.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[2 Szerelőtelep van. Fix & Drive San Fierro-ban található, See City Car Service Los Santosban, a szerelőtelepeket a térképen villáskulcsok jelzik (F11-el elő hozható a térkép) Ha vontatásra van szüksége egyszerűen írja be a következőt a chatbe: /call 222-222 (ilyenkor az SCCS szervízt értesíti), ha a /call 444-444 (Fix & Drive szervízt értesíti) A telepeken 3 Sáv található, az egyik a SIMA sáv amin általában saját autóval jönnek be, GYORS sávon a Casco-s gépjárművek szoktak be jönni általában, illetve az olyan saját járművek akik pl sietnek, vagy tudja, hogy dupla ár esetén sokat kell neki fizetni, így inkább előnyt szerez a SIMA sávval szemben, viszont SAJÁT gépjármű esetén a GYORS sáv ára drága, SCCS-ben 700.000 Ft, elmagyaráznám, hogy a szerelőtelepeknek van egy nyitvatartási idejük, és zárva tartás esetén DUPLA árat számolunk fel.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Városháza: Mivel itt tud felvenni munkát amiből elindíthatja a karrierjét, és pénzt kereshet, illetve itt tudja a személy okmányait rendezni, ha felszeretne mondani az adott munkából akkor a következő beírja a chatbe: /felmond
2. Autós Iskola: Itt tud jogosítványt szerezni, KRESZ teszt kötelező amit minimum 80%-an kell teljesítenie, majd jön a Gyakorlati Vizsga, itt az autót kell vezetnie a sofőrnek. Ha jól teljesítetta akkor megkaphatja a josogítványát.
3. Autókereskedés: Itt a számára megfelelő autót tudja megnézni - megvenni, ezen a helyen PP-ből is lehet autót vásárolni tetszés szerint.
+ 1 Sokan nem tudják, miután felvették városházán az adott munkát, hol lehet felvenni a munkajárműveket, az adott munka amit felvett a térképen egy kis zöld teherautó jelzi.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha PM-es segítséggel fordul hozzám RP közben akkor tudok neki segíteni, Ha betanításra kell mennem akkor pedig írok simán OOC chaten, hogy nem tudok jelen lenni ebben az RP szituációban, majd csak utána tudjuk folytatni/ Vagy ahogy csak tudom befejezném az adott RP-t.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Ha nem látja adminisztrátor akkor abban az esetben logot küldök róla és szólok neki, hogy intézze azt a játékost aki elkövette, ha kezdőről van szó akkor egy bizonyos módon tudatnám vele, hogy mit lehet hírdetni és mit nem szabad. Amennyiben nincs fent Admin egyszerűen panaszkönyvre teszem.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Ilyen esetben voltam: https://imgur.com/a/Izs21HR]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam olyan esetben még: https://imgur.com/a/5zwCna6]
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia! Büszke srác lehetsz magadra! Minden elismerésem a tiéd az életedben történt dolgok miatt! Sok sikert neked a felvétel sikerességéhez!
 
  • Imádom
Reactions: Macikakaó

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Macikakaó
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.