Giovanni Keoma - Paul Toretto SASD

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 02. 01.
35
19
LV karakter
Giovanni Keoma
V2 karakter
Kalanyos Armando
Név:
~ Giovanni Keoma ~

Születési hely, idő:
~ 1997.04.12. ~

Bejelentett lakcím:
~ Nincs jelenleg ~

Telefonszám:
~ 387612005685 ~



Alperes adatai

Név:
~ Paul Toretto ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ ismeretlen, 4285 ~

Születési hely, idő:
~ ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ ismeretlen ~

Telefonszám:
~ ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ , 2021.02.23. este 11óra körül. 4 dragons casinó előtti járdán ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Több is volt. Chevy Greg, és egy hölgy, aki még vissza is akarta tartani a rendőröket de nem engedtek neki, biztos magára ismer, ha igen, kérem jelezzen. ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 18.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Tehát a tegnapi nap folyamán 3 elég kötekedős alakba botlottam bele fent említett baráttommal, igazából innen indul a történet. Az első ügynek nem lett semmi vége, elengedtek mindenkit hiába, majdnem fél holtra vertek. Este tudomást szereztem hogy a 3 emberünk megint balhézik, hát mondom csak megnézem már hogy mi történik itt. A rendőr úr rögtön elküldött, csak azt nem tudta hogy mi történt előzetesen, én pedig csak kérdeztem az embereket hogy mi történt stb. A biztosúr elküldött ezután. Én sarkonfordultam és elmentem egy kb 10 lépésnyire egy padhoz, egy ismeretlen úrhoz leültem, és megkérdeztem hogy mi a véleménye a történtekről. Ekkor a fent említett biztosúrunk megfordult , és lassú léptekkel elkezdett felém jönni. Én felpattantam, és elkezdtem és is sétálni elfele tőle. A kezeimet hátra tetette, megbilincseltek és bevittek. Felhábórítónak tartom mindazt, hogy a rendőr kérését ennyire kiforgatták, mert igazából én elmentem (jelmagyarázat) és azt, hogy emiatt miatt meghurcoltak, illetve, hogy a suhancokkal nem foglalkoztak! A Kocsiból láttam hogy annyiba hagyták az ügyet! ~

Bizonyítékok:
~ (( https://imgur.com/a/BIumunV
[2021-02-23 22:54:54] [Output] : [Fegyház]: [SASD] Deputy Sheriff [+I] Buck Toretto fegyházba helyezte Giovanni Keoma játékost.
[2021-02-23 22:54:54] [Output] : [Fegyház]: Oka: 5(07)
[2021-02-23 22:54:54] [Output] : [Fegyház]: Idő: 90 perc (1.5 óra) , a bírságról nem készült bizonyíték! )) Szemtanúk vallomása.
~[/FONT]


[/CENTER]
~ Kelt: 2021.02.24. ~
Keoma
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.