Gibbson Jelentkezése moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gibbson

Barangoló
2019. 01. 10.
141
113
28
II. kerület
V4 karakter
Gibbson P Ascenzo
LV karakter
Gibbson P Ascenzo
V2 karakter
Gibbson P Ascenzo(Retired)

x3zePcK.png


IG neved:
- Gibbson P Ascenzo -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 4 éve használom -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még soha -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen még 2017-ben v2-n voltam moderátor a pontos időpontot nem tudom, hogy meddig voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Ez teljes mértékben változó ez igazából attól is függ, hogy mennyi a szabadidőm, de általában 10 órákat szoktam fent lenni amit nem afkolással töltök. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 5-6 órát tudnék szánni a feladatra általában, de ez lehet akár több is. -

Miért pont téged válasszunk?:

- Van tapasztalatom a moderátori feladatok helyes elvégzésében és elég idősnek valamint érettnek tartom magam a feladathoz, hogy sikeresen elvégezzek egy adott ügyet vagy akár szankció kiosztást is és a megfelelő bírálást is akár. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretném az Lv-n is kipróbálni magam mint moderátor és a legtöbb ismerősöm moderátor itt és szeretnék a csapat részesévé válni. Megfelelően tudom elvégezni azt a feladatot mit rám bíznak és azt a lehető legjobban megoldani. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- A Teamspeak szabályok ismertetése és a vele járó szankciók felsorolása. A felmerülő kérdések és gondok segítőkész megválaszolása és útba igazítása a Ts-en -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Jó kommunikációs készség valamint jó probléma megoldás és a megfelelő segítség nyújtás. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen van: Bolha, Picsu, Elaine, MarcyK, Szotyii, -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:

- A lehető legtovább vinni a moderátori rangot ameddig az időm engedi. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Maximális oda figyelés -
- probléma megoldás -
- szeretek csapatban dolgozni -

Negatív:
- Feledékeny ritkán , -
- ha felidegesítenek akkor néha egy kis káromkodás (persze nem anyázás) -
- haragtartó -

Mennyi idős vagy?:

- 24 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:

- Hamuth Richárdnak hívnak 24 éves vagyok és jelenleg Velencén lakom. Szabadidőmben szeretek a haverokkal leülni és kicsit el gamelni és fent rpzni a szerveren és jókat röhögni és kikapcsolódni. Ingatlan értékesítőként dolgozom Pesten aminek köszönhetően sok szabadidőm van szerencsére. Az rp-t 2016 Augusztusában kezdtem el a V2-n és ott is játszottam rendszeresen 2019-ig. Nagyon barátságos személyiség vagyok és hamar megtalálom a közös nevezőt bárkivel. Céltudatos vagyok minden téren és szeretem magamból kihozni a lehető legtöbbet. -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Makó és cikmar

Reszelii

Zöldfülű
Támogató
2019. 12. 20.
224
134
V4 karakter
Dreehem_Krasniqi
LV karakter
Lola Wayer
Szia.
A lapod olvasása közben sok érzés kavargott a fejemben. Van pár helyesírási hiba , szerintem nézd át a lapod azért még egyszer. A megfogalmazások elég jók , összesítve tetszett a lapod. Megérdemelnél egy esélyt szerintem.
Viszont haragudni fogok rád mert a nevem nem tudtad helyesen leírni. :( Szottyi -> Szotyii. :D
A pozitív tulajdonságaid elég jók viszont a negatívak között lehet mit kifogásolni.
Kezdem: Feledékeny vagyok ritkán -> Ez tud hátrány lenni ha megigérsz valamit és nem tartod be.
Ha felidegesítenek akkor néha egy kis káromkodás -> Szerintem ezen minél hamarabb változtass mert van párszor olyan ember aki 30 percen keresztül nem tud neked 1 szabályt sem kinyögni , ha te nagyon gyorsan felhúzod a vizet , és elkezded őt szidni , ha nem is anyázol akkor is szidtad és szabálypontba ütközik. Ha ezen változtatsz szerintem megállnád a helyed.
- Haragtartó -> Azért ha olyan embernek kell segíteni akivel rosszban vagy azért neki is segítsél ha nem csíped a gyereket az nem indok hogy ne segíts neki. Azon kivül beszéltünk párszor már TSen és szerintem megállnád a helyed. Sok sikert kívánok!
 

Gibbson

Barangoló
2019. 01. 10.
141
113
28
II. kerület
V4 karakter
Gibbson P Ascenzo
LV karakter
Gibbson P Ascenzo
V2 karakter
Gibbson P Ascenzo(Retired)
Csao. Az ember, ha több dologra figyel oda mint pl.: magánélet és a munka így nagyon hamar bele tud az ember keveredni. Felidegesítésnél nem egyből fel kapom a vizet voltam admin is és ott hidd el ott komolyabb dolgokat is meg tudsz élni és ott megtanulod kordában tartani az indulataidat. Haragtartó csak is kizárólag ismerősökre vonatkozik most egy olyan emberre akit nem ismerek és nem beszéltem vele nem fogok rá haragudni, és nem össze keverendő a magánélet valamint a munka/hivatás. Moderátorként ugyanúgy segítek neki akár milyen is rosszba vagyok akárkivel mivel a munka nem összeverendő a magánélettel :)
 

Reszelii

Zöldfülű
Támogató
2019. 12. 20.
224
134
V4 karakter
Dreehem_Krasniqi
LV karakter
Lola Wayer
Csao. Az ember, ha több dologra figyel oda mint pl.: magánélet és a munka így nagyon hamar bele tud az ember keveredni. Felidegesítésnél nem egyből fel kapom a vizet voltam admin is és ott hidd el ott komolyabb dolgokat is meg tudsz élni és ott megtanulod kordában tartani az indulataidat. Haragtartó csak is kizárólag ismerősökre vonatkozik most egy olyan emberre akit nem ismerek és nem beszéltem vele nem fogok rá haragudni, és nem össze keverendő a magánélet valamint a munka/hivatás. Moderátorként ugyanúgy segítek neki akár milyen is rosszba vagyok akárkivel mivel a munka nem összeverendő a magánélettel :)
Na ennek örülök. Nem admint de S.G.H-t remélhetőleg én is megfogom tapasztalni. :D Sok sikert.
 

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Szerintem a lapod jól sikerült és ha ezt az aktivitást tudod teljesíteni akkor itt a helyed. További sok sikert! TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Pici gyilok

Gibbson

Barangoló
2019. 01. 10.
141
113
28
II. kerület
V4 karakter
Gibbson P Ascenzo
LV karakter
Gibbson P Ascenzo
V2 karakter
Gibbson P Ascenzo(Retired)
Köszönöm Szépen a támogatást :)
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia Végig olvastam a lapodat és tetszett úgy hogy Támogatom. Sok sikert :giggle: .
 

Goku Black

Barangoló
2019. 10. 12.
96
88
V4 karakter
Howzer Goodwin
LV karakter
Elain Jukazi
Szia Gibi!Viszonylag ismerlek hogy tudjak véleményt mondani,a lapod kúrva jó lett csak igy tóvább igy egyértelmüen Támogatom,na nem is zavarnék puszi a pocidra!
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Párszor volt alkalmam beszélni veled és normális srácnak tünsz menne neked a modi dolog, a lapot szerintem szépen megírtad. Ezt támogatni tudom, sok sikert. ;)
 

Mappa

Újonc
2020. 03. 26.
64
40
22
Makó
LV karakter
Ethan_Collins
Szia!
A lap lényegében jó,semmi belekötni valóm nincs,de....
Ezt a néhát/ritkát én elhanyagolnám most vagy az vagy,vagy nem,ezzel nem lesz jobb a negatív tulajdonság.
Továbbiakban sok sikert.
 
Utoljára szerkesztve:

Picsu

Lelkes fórumhasználó
2020. 02. 14.
301
443
20
Szombathely
V4 karakter
⚠️
LV karakter
Jeremy Martinez🦄🌴💜
V2 karakter
⚠️
Szia,nagyon rég óta ismerlek. A lapod is elég patika lett,csak Támogatni tudlak.
 

Bowi

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 27.
271
240
V4 karakter
🥀
LV karakter
Lucio Escudero🥀
V2 karakter
🥀
Fentiekből leszűrhető mi a véleményem azért leírom . Egyértelműen örülnék ha bekerülnél.
 
  • Tetszik
Reactions: Pici gyilok

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.08.22. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Bővíthettél volna még a lapodon. Szóban, jobban ki fogunk faggatni.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért lapod elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.