Gianluca Kay jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hegenoel

Újonc
2019. 06. 18.
25
71
V4 karakter
Banchero Abramo
LV karakter
Gianluca Kay
V2 karakter
Leonardo Salvatore Mario
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:
Gianluca Kay

Születési helye, ideje:

Teherán Irán 1995.02.22

Édesanyja leánykori neve:

Ashmen Ahoura



Jelenlegi lakcíme:

Roca Escalante hotel


Hány éve él a városban?

2

Miért szeretne nálunk dolgozni?
Autószerelő és Karosszéria lakatosként végeztem az iskolámat Teheránban,így,hogy befejeztem és van már egy kis tapasztalamot az autószerelői szakmában mivel kis koromban édesapámmal nagyon sokat voltam autók közelében mielött emigráltunk Iránból,szeretnék egy komoly helyen megpróbáltatni magam és tovább vinni édesapám olasz szerelő tudását kamatoztatni.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?
Mint mondtam kiskoromóta nagyon sokat vagyok az autókközelében és úgy gondolom,hogy ezt a javamra tudom fordítani mivel az autókra úgy tekintek mint egy műalkotásra és én vagyok a művész.Ezáltal szerintem nagyon sokat tudok hozzátenni egy-egy autóhoz.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?
Igen

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?
A legpontosabb és legjobban tisztelt szerelővé válni a cég keretein belül és egy értékes szerelőként viselhessem a cég nevét.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?
Amíg a két kezem és lábam bírja.

Előző munkahelye(i):
A másik közeli városban dolgoztam szerelőként,mentősként és még egy kis ideig rendőrként is.Ebben a városban még nem volt komolyabb munkám.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:
A kórházban mentősként dolgoztam az idő múltával rájöttem,hogy nem teljesen nekem való ez a munkakör.Rendőrségnél sem voltam többet kb mint 2-3hónap,nem bírtam azt a sok papír munkát és a meglévő közösséget.Ezek után váltottam és mentem el szerelőnek a távozás oka,hogy átköltöztem ebbe a városba.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/y617NHn









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:

Gianluca Kay





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:
2977perc (v3-on ami mostmár ugye v4 25.000perc felett voltak a perceim számai)

Eddigi frakcióid:
Las venturason egyelőre nem volt még.V3-on PD,Mentős,Szerelő,Olasz maffia

Eddigi frakcióid távozásainak okai.
PD-n nem volt időm a fix jelentés szám teljesítésére.Mentősként egyszerúen nem volt rp és nem tetszett így.Szerelőből illegálra akartam váltani és a kettő nem ment egyszerre.Olasz után pedig abba hagytam kicsit a szervert.

Jelenlegi frakciód:
Nincs

Mióta RP-zel?
Nagyjából 3-4 éve megszakításokkal.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?
Nagyon tetszik az új szerelői rendszer,mivel még illegál rp-re nem érettem meg a szerveren szerintem ezért egy jó legális frakcióra gondoltam.Ezt a frakciót megfelelőnek láttam ami az elvárásaimnak megfelel és én is eleget tudok tenni a szabályoknak és elvárásoknak.

Miért pont téged válasszunk?
Egy nagyon magabiztos embernek tartom magam,az életem során feltünt,hogy szeretek csapatban dolgozni de mindig inkább a vezetői szerep vagy annak formáiban tudom a legjobbat kihozni magamból.Minden nagyképűség nélkül mondhatom,hogy szeretek segíteni másokon és még jól is megy általában,sokszor szinte mások érdekeit az enyémek elé helyezem,hogy segíteni tudjak az embereknek,mind anyagi és mind lelki vagy testi dologban.Nagyon sokat tudok dolgozni és elég jól bírom a nyomást úgymondva szeretem is.Úgy gondolom egy jó csapattag tudnék lenni a frakcióba és sokat hozzá tudnék tenni a csapathoz.A felsoroltok érvek miatt gondolom,hogy engem válasszatok.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)
Egyszer sem,
Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

Nem,
Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál-e már szerelő?
Igen v3-om szerverén.

Mennyi idős vagy?
19

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
Régebben még egy gyenge laptopon egy két hónapot játszottam,de az az account már megszünt most Decemberben kezdtem újra.

Használsz-e TS3-at?
Igen

Használsz Facebook fiókot?
Igen

Használsz Discordot?
Ritkán szükség esetén.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?
6-7órát általában ez egy fix szám, szükség esetén vagy munkától és iskolától függően 7-9 órát is akár.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?
Hétvégente délelött és délutéán is,hétköznap inkább 14.00-15.00 után inkább.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):
19 éves vagyok februárban fogom tölteni a 20-at.Az iskoláimat informatikai ágon kezdtem el ezt be is fejeztem aminek egy érettségi és egy rendszergazdai szak lett a jutalma.Sosem szerettem programozás szinten az informatikát így utáltam ezt az iskolát,mindig is mezőgazdasági irányba nyomultam a család miatt és nekem is egy tetszik.Jelenleg főállásban mezőgazdasái technikumot végzek és mellék állásban egyéni vállalkozóként viszem tovább a családi Kertészetet.Nagyjából 10 éves koróm óta futballozom megfordultam utánpótlásban NB 2-es szinten is de motiváció hiányában és iskola majd kollégium váltása miatt ez abba maradt,jelenleg Megyei szinten hobbiként űzöm a futballt.Mint már a fentebbiekben is említettem egy dominánsabb személyiség vagyok és vezetői szerepben nagyon jól megtudom állni a helyem,de nem ilyedek meg,hogyha esetleg teljesen más dolgot kell betöltenem,szeretek segíteni az emberek egy nagylelkű embernek mondanám magamat.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
477
336
31
LV karakter
Joseph Ortega
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png


Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.12.21. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Kevés a perc, de nem az egyetlen kivétel lenne, sok sikert. :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.