Giancarlo Gustavo jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 08. 20.
1
1
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Giancarlo Gustavo
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED:Új karakterem lett kezdve 1év kihagyás után Azelött 12000 körül max 15000
IC SZINT: Jelenleg 1

KOROD:18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Friss account

EDDIGI FRAKCIÓID: OMSZ-FIX&DRIVE
TÁVOZÁSAID OKA:OMSZ-CK | Fix közbe meg abbahagytam a játékot
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR:-
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA:-

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: pár óra - akár nolife napok :,D
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Simán fél nap majdnem

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Mikrofon kivételével de az orvosolva lesz hamarosan
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Nos Marcus a nevem 18 éves vagyok Pest megyei lakos egy ideje egyedül élek és az unalmam lekötésénél nem találok jobb módot mint az autó építgetés illetve a kockulás. Mivel nagy dilemmám az autó szerelés-felujitás bármi ami az adott témához kötődő így gondoltam aktív tevékenységeimet a szerveren erre áldozom.Hosszútávra tervezem a seemtazást mivel kitartó múltam megtermett gyümölcsére home officeban tudok dolgozni.Hogy ne csak a hobbikról és a felesleges rizsát lökjem térjünk kicsit más irányba:Kitartó,viszonylag nyugodt örök vidám embernek tartom/ismerem magam nehéz kihozni a sodromból.Toleráns jellem vagyok nincs olyan dolog amelyet nem lehetne velem megbeszélni/megosztani szivesen hallgatok bármit!Sampot beleszámolva több mint 4 éves rp múlttal rendelkezem ezalatt többnyire külföldi szerverek aktiv játékosa voltam.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Sok tapasztalatot tudnék szerezni RP szinten hisz sosem lehet elég tapasztalatom ebben,illetve élvezném!

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Előre is köszönöm mindenkinek aki időt szánt a topicom végig pörgetésére remélem elnyertem a tetszésedet! ;)
 
  • Hűha
Reactions: MONSTER

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.