Gergelycapi - Rajna (helyette)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davesense

Újonc
2021. 08. 09.
16
6
V4 karakter
Norris Ethan
LV karakter
Azim Mohamed

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Gergelycapi

Panaszra tett moderátor neve:
Rajna

Panasz oka:
Tulzott szankcio.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):


Egyéb megjegyzés:
A szankcio serto megjegyzes miatt lett osztva amit meg valahol el is fogadok viszont a szankcio merteket nem ugyanis a karomkodasok es kulonbozo rossz jelzok nelkul lett leirva ezert szerintem boven nem a legmagasabb szankciot kellett volna kiosztani. Megtudakoltam es a leheto legmagasabb buntetes, 100 pont lett kirova es a skala tudomasom szerint 40-tol 100-ig mozog. Szerintem ez a komment boven nem volt annyira serto hogy ekkora merteku szankciot kapjak erte. Ha lehetoseg van erre akkor szeretnem hogy a szankciom merteket csokknetsek ezzel egyutt a banomat deaktivaljak ugyanis ezzel a buntetessel lett meg a kitiltashoz elegendo pont.
 

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
731
1 000
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Sziasztok, üdvözlöm a kedves olvasókat!

Predi, Kyle részére: report, komment amelyre a figyelmeztetést kapta.

Felkerestél Discordon, ahol nagyrészt megtudtuk beszélni a kitiltásod miértjét (ha szükséges FőGMOD részére továbbítom a discordos beszélgetést). Az indokot megértetted, egyetértettél azzal, hogy a kommented passzív-agresszív stílusban született meg. Továbbá attól függetlenül, hogy nem írtál bele sértőt, az Einstein az lehet bántó, hisz az előtted lévő kommentre reagáltál úgy, ahogy arra nem kellett volna.

Hogy miért lehet bántó az Einstein?
Azért, mert ha jobban belegondolsz a másik illetőt írod le azzal (akár negatívan, ahogy az üzeneteden ez érződik), hogy burkoltan utaltál az illető felfogóképességére és ez azért üthet vissza negatívan, mert felajánlod másoknak a lehetőséget, hogy burkolt úton rúgjon bele a másikba.

Csak képzeld el: Ha ott hagyom ezt a kommentet és nem szankcionállak, milyen atomháború indul el ott a kommentszekcióba, azonfelül ha fordítva sül el ezen dolog, utána te lennél kiakadva, hogy miért vagy minősítve.

Ugyanakkor nem találom helyén azt, hogy Discord privátbeszélgetés alapján felülbíráld azzal a döntésem, hogy: ,,szerintem eleg lett volna egy kommenttorles". Úgy gondolom, hogy bőven volt lehetőséged arra, hogy átgondold azt, milyen kommentet írsz. Ha normálisan megfogalmazott, mást nem sértő módon írsz kommentet, akkor nem kaptál volna érte száz pontot.

Úgy gondolom, hogy hibát nem vétetettem azon pont alatt, hogy a fórumszabályzat alapján szankciót osztottam.

Fórumszabály, ami alapján szankciót osztottam:
3.) A játékostársaknak kötelező megadni a tiszteletet. Tilos a felhasználók sértegetése, zaklatása, továbbá a frakciók rossz színben való feltüntetése. (Alpári, fenyegető, agresszív, trágár, sértő hangnemű hozzászólások) Büntetés: 40-100 büntetőpont + hozzászólás törlése.
 

Davesense

Újonc
2021. 08. 09.
16
6
V4 karakter
Norris Ethan
LV karakter
Azim Mohamed
Ugyanakkor nem találom helyén azt, hogy Discord privátbeszélgetés alapján felülbíráld azzal a döntésem, hogy: ,,szerintem eleg lett volna egy kommenttorles".
Nem tudom te mibol gondolod hogy en felul akarom biralni a te dontesedet, nem kijelentettem hogy csokkentsd a buntetesem csak megkerdeztem. Ott van a mondat elejen hogy "szerintem" ami egy szemelyes velemeny tehat nem egy felulbiralat.
Fórumszabály, ami alapján szankciót osztottam:
3.) A játékostársaknak kötelező megadni a tiszteletet. Tilos a felhasználók sértegetése, zaklatása, továbbá a frakciók rossz színben való feltüntetése. (Alpári, fenyegető, agresszív, trágár, sértő hangnemű hozzászólások) Büntetés: 40-100 büntetőpont + hozzászólás törlése.

A kommentem se nem alpari se nem fenyegeto se nem agressziv se nem tragar nem volt. A serto hangnemet lehet szerintem maximum felfedezni benne. Ez alapjan a megszabott 40 es 100 kozotti buntetopont also hataran kellett volna kapnom hiszen szerintem a felsorolt peldakbol ez a legenyhebb illetve nem halmozott volt a szabalysertes.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 671
5 332
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Helló @Gergelycapi, Helló @rajna!

Kicsit összegezzük akkor ezt a panaszt.
Létrejött egy topic, aminek a tartalmával semmi gond nincsen, normálisan lehet róla beszélni, bármiféle off HSZ, stílus nélkül.

Te odaírtad a következőket egy feletted hozzászóló szavait idézve:
"Ugylatom Eistein is ratalalt a topicra"

Többször átnéztem a topicot, semmi olyat nem véltem felfedezni amire így kellett volna reagálni. Megnéztem a Rajna és Te közted folytatott beszélgetést is, ahol te Rajnának többször is elismerted hogy a kommented passzív-agresszív, megosztó, indulatos stílusu volt, ami azért a komment írójának a szemszögéből igenis sértő lehet. Emiatt jött egy report, amit szerettél volna tudni, hogy ki jelezte. Ezek olyan információk, amiket a gmodok nem adhatnak ki. Ezt nem csak rajna döntötte el, ezeket szimplán személyiségi okokból nem adjuk ki.

Most az, hogy te leírtad Rajnának hogy mit, hogy kellett volna csinálni, nem szeretném firtatni, a gmodok a szabályzat szerint járnak el. A szabályzat elején ki van emelve egy rész, amit azért itt is megemlítek. "A Globális Moderátoroknak súlyosságtól függően joguk van a szabályzatban leírtaktól eltérni." Ez nem történt igazából, hisz Rajna a szabályzat 3. pontjában a büntetőpontok határán belül maradt, ergó nem adott ettől nagyobb szankciót.

Azt javaslom, hogy ez legyen a tanulópénz arra, hogy milyen hangnemben is kell írni a másikkal szemben ezen a fórumon, valamint ez a jövőben ne forduljon elő mégegyszer.

Rajna bírálatában nem találtam kivetni valót, a panaszod jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.