Gerald Rosso--Bone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Itsuma Hirasi

Újonc
2020. 01. 04.
34
24
V2 karakter
Gerald Rosso
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Gerald Rosso >

Panaszolt fél admin neve:
< Bone >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Indokolatlan jail, indkokolatlan ts ban(örök) ocsmány ügyintézés >

Bizonyítékok:
< Itt az rp hogy mit fogunk csinálni és hogyan csak nem volt elég rendőr ezért mentünk egy kört kocsival.https:confused:/pastebin.com/P5N7AJAs >

Megjegyzés:
< Az MG jail-t egyálltalán nem érzem jogosnak nagyon maximum Patriknak lehetett volna egy elő rp hiánya mert nem nyomtatta ki a fuvarlevelet! >
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Sziasztok!
Kezdjük ott, hogy neked nem is ez az ig neved amit oda írtál szerintem.
Számomra az volt a hanyag előrp, hogy csak a kesztyűtartóból elővette haverod a fuvarlevél mintát, de arról semmi rp nem volt, hogy az hogy került oda. Emellett hanyag rpnek gondolom azt is, hogy miután megvolt a fuvarlevél magát a tervet 5 sor ic-zéssel beszéltétek meg. Az MG annyi, hogy bementetek bankba minden szó nélkül átadtad haverodnak a fegyvert, hogy megfenyegesse az npc-t, de erről semmi ic nem volt.
Ami a TS-bant illeti haverodnak elég lekezelő stílusa volt, szerintem nem kérdés, hogy miért kapott bant.

Várom a bírálatot.
 

Patrik19782

Barangoló
2019. 06. 26.
105
32
LV karakter
Max Numero
V2 karakter
Katsuro Hirasi
Szia! MG nem lehetett mert tudta ,hogy nállam nincs fegyver és tudta ,hogy én intézem a széfet! 2. TS ban : Végig beleszoltál amit mondtam amit szová tettem ,hogy nem hagyod végig mondani ezután mondtam ,hogy más admin eddig nem kötött bele ezután rávágtad ,hogy te nem vagy más admin én meg mondtam ,hogy látjuk ,ha neked ez felér egy bannal akkor elfogadom ,ebben semmi stilus nem volt. Viszont az ügyintézés részemről nem volt normális mivel nem hagytál végig mondani egy mondatot.
 
  • Vicces
Reactions: Hayas és GeriV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.