Georgy Hardy [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kames

Újonc
2019. 10. 13.
30
25
V4 karakter
⚜Jay Huffman ⚜
LV karakter
😈Marcos Andino 😈
V2 karakter
❌
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Hardy​
A.2 Középsõ név: -​
A.3 Keresztnév: Georgy​
A.4 Születés ideje: 02/11/2000​
A.5 Születés helye: Los Santos, Kalifornia, 6541​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetõségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Whitewood Estates 3.​
A.8 Telefonszám: 387612000198​
A.9 E-mail cím: hardy.g2000@seemail.com

Munkatapasztalat
Elõzõ munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Cluckin Bell​
Betöltött pozíció: Alkalmazott​
Feladatköre: Pénztáros​
Alkalmazás intervalluma: 06/20/2018 — 05/14/2020​
Szerzõdésbontás indoka: Új állás keresése.​

Részletezze ha volt próbaidõ alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illõ állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[x] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelõ pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bûnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: South Los Santos High School​
A látogatás intervalluma: 09/01/2014 — 05/21/2018​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetõi engedéllyel?
[x] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetõi engedélye?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidõn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetbõl?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[x] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illõ állítást!
[x] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bõrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[x] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítõ kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetõségérõl?
A weboldalon láttam, régebb óta érdekel ez a dolog.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
-​

C.5 Az elõzõ 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjármûvének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következõkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Rendelkezem, egy darabbal a jobb karomon. A mamám található rajta.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Kínáltak már fel nekem, de nem fogadtam el.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem használtam.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztõ, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendõ indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható elõre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a késõbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tõlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetõsége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: Tizenhat év.​
D.2 Neved/beceneved: chunky.​
D.3 Bemutatkozás: Viktornak hívnak, tizenhat éves vagyok, közép iskolában járok. Informatikát tanulok, bár igazából annyira nem mozgat meg a dolog. Máshogy látom az életet ahogy a többiek. Szeretek filózofálni, sokszor keresem az élet értelmét, azt hogy miért élünk, és ennek mi értelme. Szeretek segíteni annak akinek tudok, abban amiben tudok. Barátságos vagyok, szeretek ismerkedni. Magasabb vagyok az átlagnál, próbálom egyen súlyban tartani ezt az izomzattal. Rengeteg dologban benne vagyok, sokszor olyanban is amiben nem kéne, sajnos. A legtöbb idõmet a gép elõtt, a családdal, vagy barátokkal töltöm. A természet tud feltölteni lelkileg, ezért mezõgazdász szeretnék lenni. Pánikbeteg vagyok, de ez általában itthon nem jön elõ. Könnyebb lelkileg összetörni, mint testileg. Sokat szoktam depresszióskodni, de ez nem látszik meg rajtam, csak én tudok róla. Nem szoktam, és nem is szeretem kimutatni az érzelmeimet, ezért is szoktam két évente egyszer-kétszer sírni, de az is inkább csak könny morzsolás, azt is csak akkor, ha senki nem lát. Nyitott vagyok olyanok felé, akiket régóta ismerek, vagy akikben megbízok. Sokat jelentenek nekem a barátaim, hûséges vagyok hozzájuk. A rossz dolgokat kikukázom az életembõl. Sokszor szoktam hülye döntéseket hozni, de általában ezeket mindig megbánom, ezért próbálom õket kijavítani. Nem szeretek embereket megbántani. Szeretnék minnél elõbb elmenni dolgozni, hogy a családomnak hasznára legyek, és vissza tudjam kicsit is adni azt, amit õk adtak nekem. Komoly szándékaim vannak az életbe, ezeket próbálom is megvalósítani. Nem igazán szeretek élni, de ha már muszáj, akkor azt szeretném maximális szintre emelni. A családom, és a barátaim a mindenem. Nem vagyok pénz éhes, ha van is pénzem, azt általában elosztom olyanoknak, akiknek szükségük van rá.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2018-10-29 09:30:22?​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2018-10-29 09:30:22?​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Karakter történet: Georgy két ezerben egy gettóban született. Születése után két hónaposan az anyja, és az apja elajándékozták a mamájának. Elég rossz viszonyban éltek, hisz a mamája nem mehetett el dolgozni. A mamája elõ szeretettel kezdte el nevelni a kis Georgy-t, fiaként tekintett rá. Egy rozzant házban laktak a gettó közepén. Georgy-nek már kis korában rengeteg barátai voltak az utcáról, velük nõtt fel. Tizennégy évesen kezdte el a közép iskolát. Elsõnek nehezen viselte a terhet ami az új iskolával járt, de beilleszkedett a többiek közé. A barátjaival sokszor tettek kisebb vandálkodásokat. Georgy az életet két kanállal habzsolta. Mamája egyre nehezebben bírt vele ahogy elkezdett kamaszodni. Georgy sokszor vitt haza lányokat amit a mamája jó szemmel nézett, de nem igazán ütötte bele az orrát a nõi ügyeibe. Egyik lány teljesen össze törte a szívét Georgy-nak, több hónapig depresszióban élt, de mire teljesen felépült a kapcsolatból, arra eszmélhetett fel, hogy egy egész utcát õ úralt. Õk nem a közönséges bûnözõ csoport volt, csak játszottak az utcán, hülyültek egymással, senkinek nem ártottak. A mamájának szinte hátat fordított ahogy nõtt, egyre kevesebbet törõdött vele. Tizenhat évesen a mamáját bevitték a korházba, kiderült, hogy rákos. Megmûtötték, és Georgy ekkor tért észhez, hogy a mamájának szüksége van rá. Egyre többet foglalkozott innentõl a mamájával. Georgy mamája beiratta õt egy amerikai foci csapatba. A csapatba õ volt a legjobb játékos, több csapatot is elvertek. Georgy élvezte a sportot, addig ûzte, ameddig csak lehetett. Tizennyolc évesen végzett az iskolával, elkellett menjen dolgozni. Semmit nem költött magára, mindent a háztartásba rakott bele, hogy a mamájának ne kelljen aggódnija, hogy holnap lesz e mit enni. Egy maga tartotta el magukat, és elég jól éltek. Georgy egy közeli gyorskajáldában kezdett el dolgozni, ahol elég jól keresett. Ezt tizenkilenc éves koráig csinálta, aztán új melót akart keresni. Georgy azóta is keresi a munkahelyet amit jobban élvezhetne. Foglalkoztatja a fegyverek, és a rendõri kör.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Régóta szeretnék már egy rendvédelmi frakcióban benne lenni, sõt, amióta a szerveren játszok, azóta szeretnék. Mozgat ez a "Las Vegas"-i rendõr dolog. Imádom a fegyvereket, és érdekelnek is a mechanikájuk. Szeretnék rengeteget RP-zni, és ennek a melegágya lehetne az LVMPD. Sokat jelentene nekem ez a frakció, magasabbra juthatnék azon a bizonyos létrán amit magamnak állítottam fel. Szeretnék egy olyan frakciót ahol addig RP-zhetek, ameddig csak tudok. Egyszóval, komolyak a szándékaim.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Még nem sajnos.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Igazából rengeteg érvet fel lehet hozni a Magyarországi rendõrség, és az Amerikai rendõrség javára. Szinte a fordítottja Magyarországi rendõr fõkapitányság az amerikaihoz képest. Gyorsabb ügyintézés, gyorsabb reagálás, nagyobb biztonság, mindenkit egy számba vesznek, ebben különbözik az amerikai, a magyarországétól. Teljesen más fegyvereket használnak, más etikai kódex van ott. Fontos felhozni a felszereltséget, a rádió fóniákat, és a bûntetõtörvényeket is. Sokkal szigorúbb ott az egész, mint itt, bár ez azért is van, mert ott bármi nagyobb, vagy nehezebben megszerezhetõ iratok nélkül is fegyverhez lehet jutni, ezért hemzsegnek az utcák az illegális fegyverbirtoklóktól. Gyorsabb, és precízebb nyomozást végeznek egy eset után amerikában, erre külön szervezet is van, a Federal Bureau of Investigation (FBI). Náluk a 911 telefonszám az egy közös telefonszám ami bármi katasztrófa esetére van fent tartva.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidrõl és banjaidról (link):
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Hardy,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

police_officer_II_Nasir_Bean.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Hardy,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

sgt_Ivan_O_neill.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.