Georgina jelenkezési lapja.[ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 02. 24.
4
2
V2 karakter
Georgina S Ruiz

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Jánosnak hívnak és 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Jelenleg 2963perccel rendelkezem. Azért játszom a szerveren mivel egy baráti társoság felcsalt a szerverre. Elöszőr nem gondoltam komolyan az itt töltött perceimet szimplán "unalom" üzés szempontból jöttem fel. Ez a pár nap alatt sok időt voltam fent és nagyon elnyerte a tetszésemet a szerver és hosszútávon szeretném folytatni a V2-es karieremet. Nagy céljaim vannak a szerveren amit elszeretnék érni. Egyébként lassan 5 éve játszom mta-val és most van elöszőr,hogy pár nap alatt "beleszerettem" egy szerverbe. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Szerencsére nem és mindig törekszem,hogy ne kerüljek non helyzetbe. https://imgur.com/a/NmF13A6 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mind kettövel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ minimum 4óra. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Jánosnak hívnak 17 éves vagyok. Egy kis Szabolcs megyei nevelkedtem és nevelkedem mai napig. Kitartó személyiségnek gondolom magam, ínkább vicces személyiség jellemző rám de persze az eszem a helyén van és mindennek vannak határai ha olyan helyzet van akkor a viccet férre tudom rakni. Egyébként autószerelő szakmát tanulok és későbbiekben technikusi vizsgát is szeretnék szerezni persze ez mellett érettségire is készülök. Szabad időmben autókat szerelek és mindenből szeretnek pénzt csinálni. Gép elé általában 4óra körül szoktam kerülni és hajnali 2-3-ig szoktam fent lenni így megtudnám oldani valamennyire az éjszakai szerelést is mivel este mindig szükség van szerelőre. Szeretek bulizni és az autók mellett érzem magam teljesnek. Imádok vezetni minden egyes vezetés után mosolyogva szállok ki legyen ez bármilyen kaliberű autó. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Georgina S Ruiz ~


Születési helye, ideje:
~ SeeCity kórház 1994.07.25 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autószerelő,Technikusi,Érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Nehéz családi körülmények között nevelkedtem,édesanyám és édesapámat autóbalesetben elveszítettem 18évesen. Kis öcsémmel ketten maradtunk a nagyvilágba 14évesen. A szomszéd vett minket kézalá még dolgozni nem kezdtem. Ekkor határoztam el magam,hogy az iskolámat sikeresen befejezem és a kis öcsémmel fogunk boldogan élni még nem lép be a nagy betűs életbe. Testvérem sikeresen jogi utra lépett és faképnél hagyott és már 4 éve nem láttam de viszont nem haragszom rá mert büszke vagyok rá és magamra mivel kihúztuk egymás mellett a nehéz időket egyszer remélem még láthatom. Jelenleg a városban lakom egy albérletben és kiszeretnék törni a mindennapi rutinomból és célokat szeretnék elérni amihez természetesen a pénz szükséges , ezért jelenkeztem a szervízhez mivel jól fizető állás és cserébe a maxot tudom kihozni magamból. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Georgina S Ruiz 1994.07.25 született See Cityben. Nehéz körülmények között végezte iskoláit. Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezem és mellete autószerelő és technikusi végzettség. Tapasztalatomat 5 évig gyüjtöttem eddig a szakmámban. Édesanyja neve: Rose Izabell. Édesapja neve: Josh S Ruiz. Feketebörű származású. Társoságban teljesítek 100%-on. Az autók iránti szeretetem már kis gyermek koromban mutatkozott ki. Nem babákkal aludtam hanem machboxokkal. Idéglenesen mezőgazdasági munkával foglalkozok san fierroi farmon. Jogosítványom sikeresen elvégeztem 5 éve nagy rutinom van. ~

Aláírás:
Georgina S Ruiz
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Kevés játszott perc!- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.