Georgij Lawensky jelentkezése a SEE GAME HELPDESK csapatához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nancyyy

Újonc
2019. 02. 25.
49
9
LV karakter
Jayden Sanclair
VoK0rJX.png





A fontosabb dolgok rólam:
Tóth Richárdnak hívnak, Kecskemét lakosa vagyok. Leginkább az autókért rajongok, de a horgászat sem az utolsó. Hobbiszerűen űzöm a horgászatot, de idővel talán sportszerűen is szeretném űzni. A nagy álmom kiköltözni külföldre, illetve bejárni a számomra legcsodálatosabb földrészeket. Szeretek társalogni embertársaimmal, bőbeszédű vagyok, viszont nagy társaságban szinte nem szólalok meg, mert nem szeretek mások szavába belevágni. Még általánosban, illetve középiskolában a RUGBY nevű sportot űztem.

Amióta játszom:

2017es évben regisztráltam, az augusztusi hónapban. A barátaimmal kezdtem el a játékot, igaz még a kezdetekben eléggé tudatlan voltam.

Eddigi elért dolgok:

A szerveren eddig 3frakcióban jártam, és sikerült a 100milliós vagyont elérni, amit igazábból nem szeretnék túlhúzni, mert ennyivel is megelégszem. Az életben pedig: Általános iskolában elég sok matematikai versenyt nyertem, bár nem nagyon szoktam vele büszkélkedni. Illetve nyertem a nagybácsikámmal egy 2 napos horgászversenyt!


Amiért szeretnék csatlakozni az SGH csapatba:

Hát, igazábból régóta szeretnék jelentkezni a csapatba, viszont nem volt merszem, mert félek/féltem hogy elutasítanak, bár nincs mit veszíteni. Szeretnék segíteni az embereknek, van elég tapasztalatom a szerveren úgyvélem, de ha igent mondanak ez úgy is kiderül! Illetve megszemléltem, hogy nincs túl sok SGH elérhető a szerveren, ha a szükség kéreti akár hajnali 2óráig is tudnék szolgálni.

Amiért engem válasszatok:

Igazándiból nem mondom, hogy én legyek a kiválasztott, de azért szeretnék lenni, mint az előző részben is jeleztem: Akár a hajnali órákban is jelen tudok lenni a szerveren, illetve amikor elérhető vagyok a szerveren tudok azonnal válaszolni!


Amennyi időt szánnék a feladataimra:

A suliból hazajövetel után (ETA DU. 3-4óra) tudnék is "szolgálatot teljesíteni" a szerveren, naponta akár 8-10órát is még hétköznaponként is!


Aktívságom naponta:

Naponta akár 8-10órát is tudnék aktív lenni a szerveren. Hétvégén természetesen többet. Akár reggel 8órától aktív tudnék lenni a szerveren, ha szükségeltetik!

Amit teszek, ha egy játékos nem érti meg, hogy miért nem javítom meg az autóját:

Először is, elmondom neki nekem mi a feladatom(a felettes adminok dolgát könnyíteni, a kisebb dolgokkal az SGHk foglalkoznak), illetve az admin csak BUG esetén köteles fixet adni, megfelelő mértékű bizonyítékkal, illetve ha a szerelőtelepen bugol némelyik autó javítása.

Szerelő rendszer bemutatása:

A szerelő rendszer működése: A szerelőtelepeken elhelyezett kis zöld cp(checkpoint)arra szolgál, hogy a törött alkatrészt melyet leszereltünk az autóról belevisszük, és tökéletesre megjavítja, miután ez megtörtént visszasétálunk az adott járműhöz és [XYZ alkatrész felszerelése] gombra kattintva visszaszereljük az adott alkatrészt. A telepeken találhatóak sárga cp-k is, amelyek arra szolgálnak, ha rossz alkatrészt veszel kézbe le tudd adni, illetve bugos alkatrész esetén is. Ha bugos egy alkatrész szólni kell egy minimum 1es adminnak, hogy legyen szíves és szerelje meg, mert nem tudod! Az alkatrészekkel tilos futni, mivel bugoltatásnak számít, illetve megadott boxokban engedélyezett szerelni, mivel ha a cp-hez közel szerelünk az szankciót, illetve frakcióból való kirúgást eredményez. Vannak úgynevezett "panelos" autók, melyeknél nem kell alkatrészt szállítani, hanem egyhelyben is lehet szerelni, így gyorsabb a szerelés.. Pl: rendvédelmis járművek, BMW M5 E60 stb...

A 3 legfontosabb helyszín a szerveren a kezdők számára:

Az első legfontosabb helyszín a városháza. Ott tudjuk az okmányokat intézni, illetve munkát szerezni a kezdetek elején. A második legfontosabb az autóiskola, mivel ott lehet szerezni vezetői engedélyt, hogy a későbbiekben ne büntessék meg az embert. A harmadik legfontosabb dolog a Pláza, ott tudunk kiegészítőket vásárolni a karakterünkre, illetve telefont, hi-fit vásárolni stb.

RP közepén vagyok, de egy kezdő játékos segítségre szorul:

Próbálom kicsit félretenni az RP-t de még is bennemaradni, ezáltal segíteni a játékosnak.

NONRP-s hírdetést látok:

Szólok adminchaten egy felettesnek aki tud szankciót osztani(kicket)!

Bebörtönzéseim:

https://imgur.com/a/M3MODBs https://imgur.com/a/Fqps9Wn


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

https://imgur.com/a/Cw9c42c

Megjegyzés:

A jailjeim többsége még a tudatlan korszakomban volt, most nem azt kérem, hogy ne vegyétek figyelembe, mert vegyétek figyelembe, csak gondoltam jelzem!, illetve az "Eddigi elért dolgok"-nál tudom, sárga a szöveg, de sajnos nem tudtam kijavítani, de próbáltam!

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.