George R'Soyaga ---> Max, Péter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< George R'Soyaga >

Panaszolt fél admin neve:
< Max, Péter >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminisztrátori munka elhanyagolása >

Bizonyítékok:
<
< LINK > >

Megjegyzés:
< Sok hozzáfűzni valóm nincs. Nem ez az első alkalom, hogy szerveren nincs elég admin, ennek ellenére TS3 folyamatosan fent vannak és mással foglalkoznak. Miután szóltam Bencének rá 30-40 percre jött fel pár admin a szerverre. >

m4rk válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Heló.
Reagálnék akkor a PK-ra.​
19:58-kor mentem fel V3-ra Péterrel, illetve osztálytársammal kicsit játszani, ugyanis akkor még biztosan volt fent elegendő admin, hiszen azelőtt léptem le V2-ről pár perccel. Ezt követően a képed készültekor csöppentünk egy admin ügybe, ami 20:36-tól 21:28-ig tartott.
<21:00:48> "Bence ?" pokes you: Kell admin szerverre
Ettől számítva nagyjából 15-20 percnyi afkolás kezdődött, amiben az adott admin felé jeleztük is, hogy sürgősen sietnünk kellene, hiszen V2-ön nincs fent admin, ennek ellenére további 28 percig még eltartott az ügy elbírálása. Ha szükséges logot is csatolok, azokban tűnik ki a legjobban az idő múlása 1-2 válasz között.

<21:22:39> "Flexy" switched from channel "Benji - Privát" to "Privát."
<21:27:17> You were moved from channel "Privát." to "Benji - Privát" by "Bence ?"

Flexy ez után be is jött szólni, hogy szüksége lenne segítségre, neki is elmondtuk, hogy természetesen admin ügy alól nem szeretnénk csak úgy távozni, ezt később Bencének is jeleztem, ami megértően(a beszélgetés alapján annak tűnt) elfogadta ezt, és egyből fel is mentünk a szerverre.
[2020-03-18 21:36:21] [Output] : [INFO]Max adminszolgálatba lépett.

Egyrészt hibásnak érzem magam, hiszen nem hagytam ott mindent, léptem le, majd fel V2-re, az adminisztrátori kötelességem teljesíteni, viszont a másik oldalról pedig nem szándékosan tettem ezt, a logból látszik, egyből felmentem, amint sikerült döntést hozni a ügyemben. Nem gondoltam megfelelő magatartásnak azt, hogy eltűnök simán ügy alól(pedig jeleztem többször is, hogy kellene), pont ezért nem is tettem.

Szerintem megfogalmaztam mindent, amit szerettem volna, összességében nincs több hozzáfűznivalóm.
 

PéterSM

"Becsüld meg, amíg van mit"
2019. 05. 27.
239
94
Vecsés
LV karakter
Bradley Booth
Helló. Igazából én is azt tudom mondani mit max, hogy amint kaptuk az üzenetet, Bencének írtam is hogy felmegyünk. Nem gondoltam volna hogy eddig elhúzódik egy ügy. Ez egyszer történt meg, többet nem fog az biztos. Nyilván most sem fordult volna elő mivel nem feltétlen rajtunk múlt. Nekem ennyi a hozzáfűznivalóm.
 
  • Tetszik
Reactions: North

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Ez mind szép és jó, de Max-nál nem ez az első eset. Míg FA alatt legalább 3 olyan alkalom volt, hogy nekem kellett felrángatnom szerverre, mert nem volt fent senki, fb csoportra nem reagált, helyette TS3-mon ment a gamelés máshol. Szóval ha első eset lenne nem teszek PK-t.
Másrészt ez a szitu rendszeresen előfordul, hogy szerveren alíg van fent admin a nagy játékos létszám ellenére, mert mindenki mással játszik és valamikor hajnalban meg 80 playernél hirtelen megjelenik 6-7 admin. Szerintem ez nem normális jelenség és utóbbi példába még tudnék besorolni 1-2 kisebb meg jóval nagyobb admint is.
Várom a bírálatot.
 
  • Imádom
Reactions: Nxrby

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Míg FA alatt legalább 3 olyan alkalom volt, hogy nekem kellett felrángatnom szerverre, mert nem volt fent senki, fb csoportra nem reagált, helyette TS3-mon ment a gamelés máshol.

Azért ez erős túlzás. Egy eset rémlik, ahol minuszpontot is kaptam tőled annak ellenére, hogy a kérésed utána a szerverre felmentem.
Te ezt konkrétan úgy állítod be, mintha én rendszeresen nem járnék fel a szerverre, pedig ez nem igaz. Az esetek többségében többek között pont én vagyok az, aki nagy játékosszám ellenére is fent tartózkodik a szerveren, és folyamatosan elérhető vagyok TS-en is, Fbn is.
Bármikor, ha szólnak, hogy menjek fel 1-2 piszmogás mellett, de biztosan felmegyek. Hozzáteszem még ehhez, hogy a szerveren tartózkodó adminok létszámát nem követem folyamatosan, azonkívűl, ha lelépek, megnézem hány van fent. Ezért hagyatkozom mindig arra, hogy, ha szólnak, felmenjek.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: North

PéterSM

"Becsüld meg, amíg van mit"
2019. 05. 27.
239
94
Vecsés
LV karakter
Bradley Booth
Egyszer nem tudtunk felmenni rögtön a szerverre amikor lett szólva, mivel éppen ügyünk volt (Ezt Bencével már megbeszéltük eleve) és amint végeztünk mentünk is fel. Nem értem miért kell rögtön PK-t rakni.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
848
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt átolvastam.

Max és Péter mínuszpontba részesült.

Szerintem a válasz egyértelmű, nincs mit ragozni.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.