George R'Soyaga --> aSzabi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< George R'Soyaga >

Panaszolt fél admin neve:
< aSzabi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admnisztrátori munka elhanyagolása, válaszadás/ügyintézés előli szándékos kilépés >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/tquN1x4F
https://imgur.com/a/9X5CHR7 >


Megjegyzés:
< Sok hozzáfűzni valóm nincs, nem értem ha valaki admindutyban van akkor miért nem lehet elérni TS3-mon, valamint ha küldök egy logot ami bizonyítékot tartalmaz, akkor miért lép ki. Továbbá az "ic nem függ össze ooc vel" kijelentést nem nagyon tudom értelmezni, mivel az adminisztrátor intéz IC és OOC ügyeket is, én felkerestem egy üggyel kapcsolatban, amire ő válaszként kilépett. Nem igazán értem, ha nem akar ügyet intézni akkor miért van szolgálatban, illetve miért admin? >
 

royalkaa

Újonc
2019. 12. 17.
43
18
21
Sárospatak
V4 karakter
celio gil 🔌
Szia, úgy irtad ezt a PK-t mintha valami világmegváltó dolgot tettem volna azzal, hogy azt írtam neked hogy tedd PK-ra(a játékos alapból nem volt fent), mivel nem véletlen léptem ki (mennem kellett). Elhiheted nem szándékosan léptem ki csak azért, hogy neked ne tudjak segíteni... Utána amikor újra gépközelbe voltam akkor válaszoltam neked TS-en, de arra meg te nem válaszoltál, nemtudok mit csinálni vele. Az IC-OOC nem függ össze szöveget a Vladan által kapott logra értettem, azthittem a te logodba is ugyan az lesz, viszont azt nem néztem meg egyből mert tényleg mennem kellett. TS-en is elérhető voltam, nem értem miért írod azt hogy nem. Nem kerestél TS-en, csak annyit hogy kiléptem-e szerverről vagy kifagytam, én pedig a kb 20 perces magán dolgom után válaszoltam is neked. Felőlem megbeszélhettük volna, de nem válaszoltál.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: DaveeV2

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Remélem ezt a kamu indokolást te se gondolod komolyan, nézd meg a képet amit a TS-ről linkeltem, hogy mikor írtam és te mikor válaszoltálrá és mit. Azt pedig nem nevezném TS elérhetőségnek, hogy a szobádban afkolsz némítva 20+ percig.
Azt meg végkép nem hiszem el, hogy 3 mp alatt megnyitottad és elolvastad a teljes pastebint amit küldtem. Nem értem minek kell itt össze-vissza kamuzni.
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs és Jhnny

royalkaa

Újonc
2019. 12. 17.
43
18
21
Sárospatak
V4 karakter
celio gil 🔌
Azután írtál miután szerverről leléptem, tehát nem voltam gépközelbe, és mint látod amint újra gépközelbe kerültem válaszoltam is, de akkor már nem méltattál visszaírni. 1 szót nem beszéltem veled életembe, nemtudom mi váltott ki belőled ekkora gyűlöletet. Ott volt a lehetőség, hogy megbeszéljük ezt az egészet amikor válaszoltam neked ts-en, ez látszik is a képen amit küldtél, dehát hiába.

"Azt meg végkép nem hiszem el, hogy 3 mp alatt megnyitottad és elolvastad a teljes pastebint amit küldtem."

mint ahogy azt írtam,

"a Vladan által kapott logra értettem, azthittem a te logodba is ugyan az lesz, viszont azt nem néztem meg egyből mert tényleg mennem kellett."

tehát nem értem ezt a kijelentésed se.

Eleve ez, hogy ilyeneket vágsz hozzám hogy én szándékosan lépek ki stb, ezek elég durva kijelentések, főleg úgy hogy szerintem én nem ártottam neked semmitse. Megkértelek, hogy rakd PK-ra a playert, amúgysem volt fent, ehelyett engem raksz.

Amíg a szerveren fentvoltam, ts-en is elérhető voltam, szóval neked nem kéne "össze vissza kamuzni"..
Miután leléptem a szerverről, és elmentem a gép elől, nemtudom hogy hogy kellett volna válaszolnom neked TS-en egyből. Szerintem az a 20 perc nem a világ vége, amig elintéztem a dolgomat IRL. Utána válaszolva is lett neked egyből.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: DaveeV2

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Azután írtál miután szerverről leléptem, tehát nem voltam gépközelbe, és mint látod amint újra gépközelbe kerültem válaszoltam is, de akkor már nem méltattál visszaírni. 1 szót nem beszéltem veled életembe, nemtudom mi váltott ki belőled ekkora gyűlöletet. Ott volt a lehetőség, hogy megbeszéljük ezt az egészet amikor válaszoltam neked ts-en, ez látszik is a képen amit küldtél, dehát hiába.

"Azt meg végkép nem hiszem el, hogy 3 mp alatt megnyitottad és elolvastad a teljes pastebint amit küldtem."

mint ahogy azt írtam,

"a Vladan által kapott logra értettem, azthittem a te logodba is ugyan az lesz, viszont azt nem néztem meg egyből mert tényleg mennem kellett."

tehát nem értem ezt a kijelentésed se.

Eleve ez, hogy ilyeneket vágsz hozzám hogy én szándékosan lépek ki stb, ezek elég durva kijelentések, főleg úgy hogy szerintem én nem ártottam neked semmitse. Megkértelek, hogy rakd PK-ra a playert, amúgysem volt fent, ehelyett engem raksz.

Amíg a szerveren fentvoltam, ts-en is elérhető voltam, szóval neked nem kéne "össze vissza kamuzni"..
Miután leléptem a szerverről, és elmentem a gép elől, nemtudom hogy hogy kellett volna válaszolnom neked TS-en egyből. Szerintem az a 20 perc nem a világ vége, amig elintéztem a dolgomat IRL. Utána válaszolva is lett neked egyből.
Nem voltál elérhető TS-en ezért szereveren kerestelek, már akkor némítva 5+ perces Idle time-mal voltál a TS szobádban, erre több tanum is van. Nem, engem az húzott fel, hogy megkerestelek valamivel, amire te kb lepattintottál h tegyem az illetőt PK-ra. Alapra szerettem volna veled TS3 beszélni, de erre nem került sor, mert azt írtad "írjam le".
Ezután elküldtem neked az ügyet amivel kapcsolatban kerestelek + a logot, amit meg sem néztél.

Másrészt, ha nekem el kell mennem a géptől, azt megszoktam írni annak akivel épp chatelek/beszélek, nem szó nélkül lelépni. Elkerülve az ilyen eseteket, ha megírtad volna hogy bocs most mennem kell, beszéljünk később nem lett volna gond, én is a szóból értek, de "néma gyereknek anyja se érti szavát"..

TS-en meg mikor már válaszoltál én nem voltam fent szerveren és azt nyílván nem fogom odaírni, hogy panaszkönyvet fogok nyitni úgy h már mindegy :D

Amin nem tudok napirendre térni, hogy azzal védekezel hogy az illető nem volt fent a szerveren ?! Az ilyen esetekre van az offjail, amit előtte pár perccel eltudtál intézni más játékosra.. akkor meg miről beszélünk?

Várom a bírálást..

U.I.: Amúgy meg persze hogy felhúz, mivel a 1,5 éves adminkodásom alatt egyszer sem engedtem meg magamnak ilyet, ha mennem kellett mindig tájékoztattam a másik felet rről, hogy tudja h nem lepattintom. Erre most kb exFA-ként itt "osztom az észt" és próbálom bizonyítani az igazam (biztos én tudom rosszul) hogy nem így kellene random akármelyik játékoshoz is hozzáállni..
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

royalkaa

Újonc
2019. 12. 17.
43
18
21
Sárospatak
V4 karakter
celio gil 🔌
Attól hogy némitva voltam nyugodtan rámírhattál volna. Elhiheted nem poénbol meg kicseszésből léptem le, szimplán siettem. Amint kiosztattam az offjailt már lépnem kellett le(nyilván tudtam hogy elkellesz mennem, ezért írtam h rakd pk-ra, szerintem mindenkinek vannak személyes dolgai, amiket előrébb helyeznek). Csak azt nem értem, hogy amikor visszajöttem miért nem tudtál visszaírni nekem. Attól hogy leléptél szerverről, még megtudtuk volna beszélni. A PK-t 1 órára rá írtad, szóval bőven lett volna időd
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szerintem azt had döntsem el én, hogy erre a szituációra panaszkönyvet nyitok vagy sem.

"Attól hogy némitva voltam nyugodtan rámírhattál volna."
- Ez valami kabaré? :D Ott van a kép, hogy rád írtam, majd 27p múlva válaszoltál, hát tényleg elérhető voltál :D

Szeretném kérni a bírálást, a kommentelgetés helyett. @Croxo
 
  • Hűha
Reactions: exito

royalkaa

Újonc
2019. 12. 17.
43
18
21
Sárospatak
V4 karakter
celio gil 🔌
Azért van a panaszkönyv, hogy meghallgass engem is nem? Ha támadsz engem, nyílván válaszolni fogok, mint ahogy erre is válaszolok, nemtudom hogy olvasod-e amit írok, de legalább 3x leírtam, hogy AMÍG a szerveren fentvoltam, nyugodtan kereshettél volna TS-en, de te csak azután irtál miután leléptem szerverről.

Várom a bírálást
 
  • Tetszik
Reactions: exito és North
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.