Elutasítva George Mario - Iambarnee

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 12. 23.
4
2
Budapest
V4 karakter
George Mario
LV karakter
Guisseppe Estrada
V2 karakter
Alvares Jazmin
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
►George Mario◄

A ban időpontja:
►2023.12.21◄

A ban időtartama:
►Örök◄

Admin neve, aki bannolt:
►Öregember◄

A ban oka:
►PP-s garázsbővítéssel való átverés◄

Amiért szeretnéd az unbant:
Kedves See-game adminok:
Eladtam a házam egy úrnak, úgy állapodtunk meg, hogy kibővítem neki a gárázst illetve berakok egy krutont meg egy emelőt. Ez meg is történt, mivel akkor bővítettem ki így egy helyre raktam ez emelőt a krutont mellé ahogyan az úr kérte. Sajnos nem vettem észre, hogy egy falat nem bővítettem meg és úgy adtam át neki az ingatlant. Másnap az úr IC üzenetet küldött nekem feltűnt neki, válaszoltam is neki hogy átmegyek és bepótolnom a hiányosságot.
De ezt sajnos már nem tudtam megtenni!
Kiment a tápom!
Ez egy 500PP-s fejlesztés mulasztottam el és sajnálom mert semmi ilyen szándékom nem volt az úrral szemben, nem szándékosan történt az eset.
Szeretnék még egy esélyt a játékhoz nagyon sajnálom ezt a szerencsétlen esetet, és szeretném ezt megbeszélni.
Természetesen ha van rá lehetőség megcsinálnám a hiányzó fejlesztést vagy kifizetném az úrnak az átalakítás árát.


Megjegyzés:
Nagyjából egy órával az üzenet váltása után elment az áram az otthonomban és csak késő este jött vissza, próbáltam az eset után bekapcsoni az számítógépemet. Mint utóbb kiderült sajnos kiment a táp a számítógépben, és ezért meg sem mukkant. A karácsonyi időszak alatt 2023 december 20 án postáztam el az szervízbe ahonnan december 28-án jeleztek hogy táp cserét fognak végezni.2024 Január 4-én végeztek a munkával és el is póstázták nekem ami 2024 január 9-én érkezett meg hozzám.
Azóta egyetlen probléma nélkül stabilan működik és idén nyáron az áramot is rendbe rakták az utcánkban.
Remélem kaphatok egy új esélyt,hogy újra játszhassak a haverokkal és a barátokkal.
Sajnálom a történteket, remélem soha többé nem fordul ilyen elő.
Előre is köszönöm válaszotok, üdvözlettel George Mario!

 

iambarnee

jobb láb a gázon, bal láb a jobbon
SzerverAdmin
v4
2022. 10. 06.
124
340
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
Szia, egyenlőre nem. December második felében keress fel, és akkor majd rálesünk a dologra.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.