George Land jelentkezési lapja. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

George Land

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
26
13
21
Zalaegerszeg
LV karakter
Frank Luis
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Teljes nevem Agg Szabolcs, a barátaim Szabinak szoktak becézni.
Hány éves vagy?
Jelenleg 15 éves vagyok, 2003.09.29-én töltöm be a 16 életévemet.
Hány játszott perced van?
19017perc (LVL 20.)
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/DaAfru9 (Képpel)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/x01Wqz0 (Képpel)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/RI1nY5P (Képpel)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Pár hete léptem ki LVMS.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Elkezdtem illegálozni,azért léptem ki de már abba hagytam az illegált, és egy ideig nem is szeretnél ezzel foglalkozni.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Fél milliós vagyon. És egyéb full venomos autók.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 5-6 óra, de lehet több is. LVMS-be is nagyon aktív voltam, a leaderektől is meglehet kérdezni.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen rendelkezem
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nagyon aktív vagyok és könnyedén beilleszkedek a frakcióba.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Zalaegerszegen élek jelenleg 15 éves vagyok. Most végzek az általános iskolával, jövő hónapba már ballagok is. Nyáron sok időt tudnék rászánni a játékra,de most is elég sok időt vagyok a gép előtt. Érdekelnek az autók, de főképpen a motorok ( cross motor). Ács szakmát jelöltem meg és abba is fogok elhelyezkedni valószínűleg. Kedves és barátkozó személyiségnek gondolom magam, nem szoktam megharagudni egyből. Elég ritkán van rám panasz, teamspeakon is elérhető vagyok, mikor felcsatlakozok a szerverre. Azt hiszem mindent leírtam.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
George Land
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturas 1989. November. 20.
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Sofia Mendson
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Minden írat érvényes.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Régóta szeretnék csatlakozni a taxi társaságba, de eddig nem mertem. De pár napja megláttam az újságba, hogy felvételt tartanak és gondoltam egy próbát megér, és így elkészítettem ezt a levelet magukhoz.
Miért pont önt vegyük fel?
Régóta van jogosítványom, vezetési tapasztalatom megvan. Jól kijövök a utassokkal beszélős típus vagyok.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Csapatmunka egy nagyon jó dolog, és főképpen ezt szeretem egy munkahelyen. Van egy kis csapat, aki összetart és bármi történik kisegítik egymást. Úgy gondolom ha nincs csapatmunka egy ilyen munkahelyen akkor, elég nehéz a frontot tartani a városba.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Teljes mértékben elfogadom.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Természetesen elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturasi Taxi Társaság! Nagyon szépen köszönöm hogy elolvassák a levelemet. Nos, George Land vagyok jelenleg 30 éves fiatalember. Értek az autókhoz és sok tapasztalatom van vezetésben is. Régebben olyan munkám volt ahol életeket kellet mentenem és elég nehéz dolog volt. Szerencsére még nem halt meg senki a kezeimben. Nálam fontos a pontosság. Türelmes és barátkozó típus vagyok. Mentősként nem volt rám panasz, mindig ott voltam ahol szükség volt rám. Sosem késtem el, volt mikor előbb is ott voltam. Jelenleg Las Venturas Linden Stationnál élem minden napjaimat.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Név : George Land
Lakcím: Linden Station 2 Las Venturas
Munkatapasztalatok : Buszsofőr, és Volt Ambulance Driver és Ambulance Officer.
Végzettségek: Las Venturasi Szakközép iskola Informatikai szak.
Nyelvismeretek: Közép szintű angol, és német.
Magamról pár szó: 30 Éves Fiatal ember vagyok, hobbim a horgászat és a vezetés.

Aláírás: George Land
Kelt.: 2019.05.22 20:35
 
  • Dühítő
Reactions: Katarina Brown
2019. 04. 10.
20
2
V4 karakter
James S Cartel
LV karakter
Melissa Blake
V2 karakter
James S Cartel
Kedves Geroger.

Előzőleg voltál LVMS-be és ott sem tudtál viselkedni.
Trágár szavakat használtál csoportba, illetve szidtad a leadert is
Idézem pontosan mit írtál ki csoportba :
[[ Dicsak, engem most kirúgtak? Kindermedic kirugott bruhuhu ]]


És NEM TÁMOGATOM ezt a lapot, hiába dolgoztad ki rendesen
 
  • Dühítő
Reactions: George Land

George Land

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
26
13
21
Zalaegerszeg
LV karakter
Frank Luis
Kedves Katarina Brown
Szerintem te valamit nagyon elirtál, ilyen pedig sose történt hogy én obszcén szavakat használtam, és sose szidtam a leadereket! Azt a szöveget meg nem én írtam csoportba. Leadereket meglehet erről kérdezni!
 

Wildbeast

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
55
24
LV karakter
Markus S Thalberg
Mint LVMS leader írok ide. Katarina ezt benézted mert ezt nem a George Land írta. Egyik legjobb tagunk volt csinálta a dolgát. Mint külsös csak támogatnám.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
@Katarina Brown Vedd figyelembe, hogy TGFeknél csakis Taxis leaderek és tagok, illetve külsös Frakció leaderek írhatnak vélemyént. Legközelebb bizonyosodj meg róla, hogy tényleg ö az a személy, akire gondoltál mielött elkezdesz írni valamit.

Ami a lapot illeti, szépen ki dolgozott az az öngyilkos RP nem valami szép volt hétfön. De ha @Wildbeast is mondja hogy te voltál az egyik legjobb mentösük és támogat, nem lehetsz rossz gyerek.
Sok Sikert!
 
  • Imádom
Reactions: George Land

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.05.24. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Jó lap lett.
 
  • Imádom
Reactions: George Land

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.