George Cortez Alvarez jelentkezési lapja [módositott]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 01. 30.
3
1
LV karakter
George Alvarez Cortez

x3zePcK.png


IG neved:
- George Avlarez Cortez -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2-3 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Ts ről sosem szerverről viszont igen 1 hónapig Adminnak való hazudás, Admin szidás, NonRP, FUN. ezzel az indokkal de már megbántam tettem -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- máshol igen itt még sosem -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- hétköznap 3-4 óra hétvégén 6-10 -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- a fent töltött időmnek kb 3/4 ét tudnám rászánni a feladat teljesitésére persze ha kevesen vannak vagy üresek a szoli szobák az egészet -

Miért pont téged válasszunk?:
- azért gondolom hogy engem válasszatok mivel sok tapasztalatom van a moderátorral és a ts3 al kapcsolatban és ezeket alkalmazom is -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- mivel szeretenék segiteni az embereken akik hibába ütköztek és meghalgassam a problémájukat -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- először ha egyedül vagyok fent mint moderátor behuzom magamhoz ügyfélszoliba ha viszont nem akkor megvárom hogy bemenjen valakihez vagy ha nem teszi 10 percig kb akkor behuzom magamhoz majd kikérdezem a szabályokkal kapcsolatban ha sikeresen ki lett kérdezve akkor elmondom még neki hogy mit hogyan kell csinálni meg hogy mik vannak a szerveren röviden ezt tenném -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- több fent töltött idő szolgálatban jobban rávezetni a kezdő felhasználót a hasznos dolgokra,megtanitani neki mit kell csinálni szabálytalankodás elkerülése végett -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- hát vannak moderátorok akikkel beszélgetni szoktam de akkor is csak segitséget kérek ezáltal nincs sok de hátha ki fog alakulni egy-két jó barátság -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- az a célom hogy egy jó közösségbe kerüljek be és egy olyan cél amit lehet teljesiteni -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- segitőkész vagyok -
- birom az épitő kritikákat csak ne legyen nagyon durva -
- tudok csapatban dolgozni -

Negatív:
- könnyű felidegesiteni -
- nem szeretem ha a szavamba vágnak -
- ha a hátam mögött kibeszélnek

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok jelenleg szeptemberben 15 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Marcinak hivnak 14 éves vagyok.Haverokkal sokat szoktam kint biciglizni az erdőben és a városban.Szabadidőmben szoktam biciglizni és segíteni a szüleimnek.Végző 8. os vagyok.Szeretem az állatokat bármennyire is furcsa.Egy gimnáziummal el látott iskolába járok ami a tovább tanulásomnak is jót tesz mivel nem kell sulit váltanom majd.Szoktam zenét hallgatni kedvenceim a riddimek NKS és a ScarcityBp.Szeretek biciglizni a szabadban és már nagyobb túrám is voltak például a biciglizhető Tisza körbe tekerése.Néha napján szoktam edzeni járni a barátaimmal általában délután hétköznap.Mta mellet Lolozni is szoktam illetve animált sorozatokat nézni.Egerben lakok,szerintem tök okés hely van sok lehetőség sportokra vásárlásra.Ha rossz napom volt általában nem csinálok semmit csak fekszek és pihenek.Sokszor vagyok otthon mivel ahol én lakok nem egy biztonságos környék ezáltal nem tudok semmit csinálni csak gépezni,mivel kertünk nincs mert a 9. en nehezen lenne ezáltal nincs nagyobb dolgom itthon -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
"Mutasd be magad 5-10 mondatban". Tiéd közel sincs meg annyi.
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac

savory

Újonc
2019. 01. 23.
39
12
V4 karakter
Narquise Ellison
LV karakter
Aaron Midway
V2 karakter
none
Szia, szia. - Szememben a lap nagyon összecsapott lett, illetve a válaszok is csak odavágott szavak nagyon sok részbe bele lehetne kötni illetve ezt én nem értem:
Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- az alapvető dolgokat tudom amit mindenkinek kell illetve a music bothoz értek még -

Még bővítsd dolgozz vele jobban, kicsit bővebb legyen a lap.
Említetted, hogy a Tiszát körbe szoktad biciklizni. - 966 km a Tisza hossza és átmegy közel 5 országon, vagy neked van nagyon sok szabad időd vagy elírtál valamit.
Sok sikert hozzá!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.02.07. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért lapod elutasításra került.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.