Gentino Marcor jelentkezése a Helpdesk csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lóriiii

Barangoló
2020. 01. 19.
117
76
V4 karakter
Adrijana Ristkovits
LV karakter
Gentino Floyd
V2 karakter
Gentino Floyd
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Lászka Lóránt-nak hívnak, Győr-Moson-Sopron magyében lakom. nagyon szeretek focizni és pingpongozni szabadidőmben nagyon szeretek a SeeMTA v2 szerverén játszani. A becenevem: Lóri. Nagyon szeretem jó közösséget és szeretek csapatban dolgozni. nagyon sok ficimeccsre járok. Mostmár a SeeMTA-n egyre többet elkezdtem játszani 2 éve rp-zek. ]

Mióta játszol a szerveren?

[1 hónapja nagyobb kihagyásokkal.]

Eddigi elért dolgok:

megvan 250ezer dollár de más nagyon nincs[]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mert nagyon szeretnék Segíteni a játékosoknak és szeretnék még segíteni a nállam nagyobb rangúaknak PL: Admin, SzuperAdmin, Tulaj. és nagyon szeretem a jó közösséget.]

Miért téged válasszunk?

[Azért mert nagyon szeretném csinaálni és tudnám is csinálni meg mindíg is szerettem volna egy nagy szerver AdminSegéd vagy Admin lenni és most itt az idő megírtam a lapot mert megszeretnék próbálozni.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Sokat tudok fent olenni kb egy 10 órát mivel ugy itthon kell tanulni és közbe tudok játszani ugyhogy sokat tudok fent lenni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[4-5 órát tudok fent lenni de igazából a szerveren sokat vagyok fent. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Szólok nagyobb adminnak hogy adjon neki valamilye szankciót mert nem ért a szóból és nem tudja felfogni amit mondok neki.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondanám neki hogy elmegye a szerelőtelepre és hogy az hol található, mondanám neki hogy ez a gyors sáv ha ide beáll az több pénz lesz mint az átlagos sáv és ott várnia kell még beengedik amikor beengedik akkor megkérdezi a szerelő hogy mit szeretne egjavítani az autóján és a játékos elmondja neki pl: a motort szeretném megjavítattni és a szerelő mondja hogy ennyi meg ennyi pénz lesz azt kifizeti ugy hogy /pay id pénz és ő kifizeti és a szerelő belekezd a dolgába.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza első sorban azért mert ott tud munkát felvenni, Éttermek azért hogyha kezd éhes lenni hogy tudjon kaját vagy estleg inni valót, Autókereskedés azért raktam bele az autókereskedést is mert ha szüksége van egy autóra ott tudja megvenni.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Mondom neki /vá idje hogy most nem tudok menni csak egy 5 perc múlva mert éppen rpzek vagy hogy esetleg szóljon egy másik AdminSegédnek vagy adminnak.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólok egy adminnak. vagy ha nincs fent készítek róla képet vagy bármilyen bizonyítékot hogy az az ember vagy játékos azt csinálta.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[
cPDBnWi.png
]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[
cPDBnWi.png
]
 
Utoljára szerkesztve:

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Ráfér egy kis bővítés az biztos.
Képeket nyugodtan csatolj te is, feldobja a lapot.
2000 játszott perccel szerintem még tanulgasd a szabályokat, próbáld ki a frakciókat, stbstb.
Sok sikert mindenesetre.
Hajrá!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Ismerd meg először a szervert.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.