Elutasítva Gentino Floyd - Rolika, Arni

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lóriiii

Barangoló
2020. 01. 19.
117
76
V4 karakter
Adrijana Ristkovits
LV karakter
Gentino Floyd
V2 karakter
Gentino Floyd
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Gentino Floyd ~

A ban időpontja:
~ 2020.04.19 ~

A ban időtartama:
~ 30 nap ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Rolika, Arni ~

A ban oka:
~ a semmiért bannoltak mert én csak csináltam a mikrofonomat és ők azt hitték hogy trollkodok ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ mert nem csináltak semmit ~

Megjegyzés:
~ a nagy semmiért bannolt a Rolika, Arni mert csak szereltem a mikrofonom és ők megfognak és kibannolnak nem hogy megkérdezik hogy miért trollkodok meg nem irhatok hogy nem trollkodok csak szerelem a mikrofont ás nem ők egyből mannolnak ~

 
  • Szomorú
Reactions: Tranes

Arnii

Újonc
2019. 01. 10.
48
21
V4 karakter
Frank Sierra
Hali. Szerintem teljesen jogosan kaptad ugyanis a Rolika elhúzott kétszer előtte, mivel társalgókban voltál és ott is recsegtél, vízhangoztál meg minden volt már ott és a második alkalom után szólt is Rolika, hogy ha nem fejezed be akkor szankcionálni fog és te csak nem fejezted be a dolgokat. És amúgy is mikrofont nem tudom mióta társalgókba kell menni csinálni. Természetesen UB nincs, várd csak le szépen azt a 30 napot és közben állítsd be a mikrofonodat, hogy ne társalgóba kelljen és ne legyen megint ilyen szituáció. Zárható és helyezhető a lezártakhoz.
 

Lóriiii

Barangoló
2020. 01. 19.
117
76
V4 karakter
Adrijana Ristkovits
LV karakter
Gentino Floyd
V2 karakter
Gentino Floyd
természetesen beszéltem hozzátok de én nem tudtam hogy recsegek ezáltal nemtudtam válaszolni mert éppen irtam amikor kibannoltál
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Zárom a topicot. Amennyiben a bannal nem értesz egyet nyiss PK-t.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.