Genji Hirokazu - Ipafai

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

original

Újonc
2024. 07. 13.
8
15
V4 karakter
Chao Hirokazu
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Genji Hirokazu

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Ipafai

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Sziasztok.Ma este folyamán történt egy rp szituáció ahol egy player társam bele ment a barátomnak a kocsijába. Ezután mi beültünk az autóba majd utánna mentünk. kb. 3 percig kiabáltuk neki hogy fizesse ki a kárt, tehát húzodjon le/álljon félre. Ez nem történt meg. Én egy audival mentem utánna,próbáltam megakadályozni azt hogy el menjen, tisztán korrekten szerettük volna rendezni a dolgokat. Miután amivel menekült player társam (továbbiakban ryan) neki ment egy falnak, megpróbáltam "PIT"-elni, illetve be zártam a kocsimmal hogy ne tudjon elmenni. Ryan elé mikor beálltam a kocsimmal nem volt neki lehetősége elmenni. Kiszálltunk a kocsiból és oda mentünk volna akkor kérdőre vonni, majd ryan átült az én kocsimba és véleményem szerint el szeretett volna vele hajtani, de nem tudodt mert leállitottam a kocsit, majd bezártam reflexből. Megmondta hogy IC kifizeti az okozott kárt csak vigyük el ATM-hez. Ezután ki nyitottam a kocsit majd ryan kiszállt a sofőr ülésből és elkezdedt minket ütni/verni. Mi 3 man voltunk abból kettőnknél baseball ütő volt(PG). Animba került ryan majd irtam egy reportot hogy jöjjön egy admin. Ez megtörtént. Ipafai kijött és elmondta a véleményét amivel ÉN és a társaim SEM értünk eggyet. Hiszen ha valaki elé beállnak úgyhogy kézben van 2 baseball ütő az nem fog nekiállni verekedni. Ipfaival nem eggyezik a véleményünk erről. Videó az esetről van. Miért számit előéletnek egy FK Jump és egy OOC Minősités? Véleményem szerint NEM öltem embert, nem dm.,pg. stb. ezáltal nem értem ezt a kifejtését az intézkedő adminnak. Szeretném kérni hogy egy nagyobb admin birálja felül. Ameddig nem érkezik válasz erre a PK-ra addig további szép napszakot kivánok mindenkinek!

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
RP Szituációról az eset:
, https://pastebin.com/U9wGSXs6


Megjegyzés:
Sértésnek vettem amit ipafai az UCP előéletről vett, abszurdnak találom és nem ide illőnek találtam.
 

Ipafai

Újonc
SzerverAdmin
v4
2021. 05. 28.
28
157
V4 karakter
Enrique Nadalese
LV karakter
Broady Collins
Szia, végül nem vettem figyelembe az UCP-d, csupán azért említettem meg mivel úgy emlékeztem hogy korábban neked is volt NonRP jailed de második nekifutásra már láttam hogy neked nem volt. 120 Percet kaptál egy elég erős NonRP-re ami így utólag nagyon elnéző volt tőlem tekintettel arra hogy te nem látsz kivetnivalót abban miszerint egy balesetet követően te pitelni kezded a másik felet majd még fel is tolod a falra, behúzod a kéziféket, aztán még ezt megkoronázva ő püfölni kezd titeket erre ti nem admint hívtok hanem animba veritek. Szerintem a NonRP nem kérdéses ettől függetlenül ha az ügy bármelyik részével kapcsolatban kérdés merülne fel természetesen szívesen válaszolok.
 

original

Újonc
2024. 07. 13.
8
15
V4 karakter
Chao Hirokazu
Szia! Ha valaki kiszáll a kocsiból és mint a videón is látszik, egyből nekünk ugrik akkor mégis miért hadjam magam? 3 embernek neki ugrik az illető és egyből ütni kezdi. Ez véleményem szerint PG is, nem pedig IC döntés. Te véleményem szerint döntést hoztál abban a helyzetben, nem csak elég erős nonrp a másik félről hanem PG-is. Nem akartunk az elején admint hivni mivel feleslegesnek tartottuk, videón látszik is hogy rendőrt szerettünk volna hivni ha nem ugrik nekünk az illető és egyből kezd el 3 embert ütni. Szerintem mindenki ezt csinálta volna, nem fogja hagyni magát hirtelen hogy animba kerüljön. Rágalmat pedig akkor sem értem, és minimum egy bocsánat kérést szeretnék kérni emiatt, privát üzenet formájában. PK-t én jogosnak tartom, továbbiakban várom a választ az intézkedő admintól. További szép napot.
 

Ipafai

Újonc
SzerverAdmin
v4
2021. 05. 28.
28
157
V4 karakter
Enrique Nadalese
LV karakter
Broady Collins
Szia, a másik fél is szankcióban részesült, tehát nem értem a problémádat, a te logikádat követve ha PG-t adtam volna akkor ütővel is kirabolhatnák egymást a játékosok.
Nem tudom milyen rágalmazásról beszélsz, de nem is gondolom hogy bármi miatt is bocsánatot kellene kérnem hisz mint mondtam nem lett figyelembe véve a jailed megszabásakor az UCP-d, sehogyan sem kaptál volna kevesebb percet mivel így is nagyon keveset kaptál. Várom a bírálatot.
 

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
674
2 401
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Sziasztok, a log le van privátolva azt tedd elérhetővé valahol légyszíves. @original
 
  • Tetszik
Reactions: aricsi

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
674
2 401
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Megkaptam a logot privát üzenetben és átnéztem azt az egy vitatott részt ahol neked az előéletet hozta fel Ipafai. Az itteni válaszából ítélve ő is rájött, hogy nem igazán volt, és figyelembe se vette. Az admin teljesen normálisan, korrekten fogalmazta meg az ügy során magát. Nem így kell intézni egy cserbenhagyásos balesetet, hogy kipiteled majd később felnyomod a falra őt. Ryan szintén NonRPt követett el ez a videóról látható, admint kell hívni amennyiben olyan dolog történik ami nonrps, nem még animba ütni előtte a másik felet ezzel tetőzve a problémát. Jail indokokkal nincs probléma, ez a dolog amit csináltál meg nem 60 perces jaillel jár, de szerintem még így is kedves volt veletek Ipafai. Jogtalan, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.