Gelato Becken -> Morthy (Helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 335
11 274
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Gelato Becken


Panaszra tett moderátor neve:
Morthy


Panasz oka:
Jogtalan ban.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://forum.see-game.com/threads/amie-hombs-kontra-jamal-kenneth-helyette-dzsek.213441/ a pk alatt minden látszik, olyan tartalmat osztottam meg a panaszkönyv alatt, ami akár a bírálaton is segíthet, nem random hülyeséget nyögtem be úgy, hogy közöm se volt az egészhez.


Egyéb megjegyzés:
Dzsek figyelmeztett a panaszkönyv alatt, hogy ne csináljam ezt, Morthy utána mégis kirakott.
 

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 413
1 205
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Sziasztok!

A panaszkönyvedbe is bele fogalmaztad az indokot aminek köszönhetően 100 büntetőpontot kaptál.

A következő szabálypontnak megfelelően kaptad a büntetést:
A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.

Ezek a személyek közé tudtommal nem tartozol bele, nem véletlenül jelezte ezt az admin is feléd.
Hidd el az adminisztrátorok tudják maguktól is birálni a panaszkönyveiket.

Részemről ennyi, várom a birálatot!
 

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 413
1 205
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Attól még, hogy van jogköre rá az adminnak az ilyesfajta ügyeket nem ők intézik..
Neked is van jogköröd hozzászólni szinte bárhova, mégse teheted meg ezt minden esetben, mint például most sem.
A hozzászólásod amúgy reportolva is lett. Tehát valakit még is zavart, nem de?

Amúgy a nemtetszését kifejezte az adminisztrátor. Az már mellékes persze, hogy ráhagyta arra a szankcionálást akinek ez a feladatköre. :)
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Sziasztok. Elnézést, nem kaptam értesítést a pk-ról, így elkerülte a figyelnem. Mai nap folyamán reflektálok.

edit:
Megnéztem a pk-t , úgy kommenteltel hogy nem lett volna szabad, ezert meg is kaptad a 100 pontot, hol hibàzott Morthy?
 
Utoljára szerkesztve:

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 335
11 274
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Gelato Becken:
Alapból nem jelezte senki, hogy probléma lenne a hozászólásommal, nem csak a levegőbe írtam egy megjegyzést a topic alá, hanem jelentős tényeket közöltem, amik akár segíthettek volna a bírálásban is.
Illetve már mindegy szerintem, mert már 12 nap van a bannomból.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Minaz hogy alapból nem jelezte senki? Kommentben irtak hogy semmi közöd a pk-hoz, illetve a szabály is kimondja, nem értem miért éreztél késztetést hogy oda írj. Segíteni Pm-ben is lehet nem csak kommentben.
Morthy nem hibázott, helyesen járt el, valóban megszegted a fórum szabàlyt, kibírsz még 2-3 hetet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.