Gawril Dimitri Jelentkezése.

Piko001

Újonc
2023. 10. 21.
7
6
Tapolca
V4 karakter
Gawril Dimitri
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Norbi

Hány éves vagy?
19

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
Voltak kisebb kihagyásaim is,ha azt bele számolom akkor olyan 2017 óta.


Hány játszott perced van?
Jelenleg 26 238 perc

Miért pont téged válasszunk?
Szeretek csapatban dolgozni és szerintem tudok is.Társaimmal teljes mértékben tisztelet tudó vagyok.Szabad időmet és minden tudásomat a frakcióra forditanám.Nyitott vagyok az új dolgokra és a fejlődésre,a kihivások sem riasztanak meg.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
Hétköznap olyan 5-6 órát,hétvégén pedig a programaimtól függ ez lehet 5 óra is,de lehet 12-15 is.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Pikó Norbertnak hivnak.Veszprém megyében élek a Balatontól nem messze egy kis városkában.Szabadidőm nagyrészét játékkal,vagy a horgászattal töltöm.Az elmúlt hetekben vágtam bele a horgászat rejtelmeibe,ami úgy tűnik elég sikeresen megy.A See mta-val olyan 2017 környékén ismerkedtem meg,majd hamar rabul ejtett,voltak kisebb kihagyásaim de a szivem mindig vissza húzott.Szeretném magam kipróbálni egy frakcióban és remélem lesz is rá alkalmam.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Mint azt fentebb is emlitettem,szeretném magam kipróbálni egy frakcióban,nyitott vagyok az új dolgokra,és nyilván a nehezebb feladatok sem riasztanak meg.Nem átjáráró háznak tervezem a frakciót.Régebben is szerettem volna csatlakozni,de túl fitalanak éreztem még magam ehez.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Sajnos nem.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Pozitív:szorgalmas,kitartó,jóindulatu.Negativ:sértődékeny, mást nagyon nem tudok.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Még nagyon régen talán tűzoltóságban volta,viszont sajnos nem emlékszem miért léptem ki,vagy hogy mit történt.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Gawril Dimitri
Születési hely, idő: See city,1971.04.08
Anyja neve: Alina Fedóra
Bejelentett lakcím: San Fierro gyártelep 10/A
Állampolgársága: Magyar,Orosz
Személyigazolvány száma: 939902RZ
Neme: Férfi
Családi állapota: Elvált
Testmagassága (cm): 185cm
Testsúly (kg): 105kg
Telefonos elérhetőség: +38-76-691-0441
E-mail cím: Gawri.gawril@gmail.com.

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Van.
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Los Santos Petőfi gimnázium.
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Van
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: Los Santos jogtudományi kar.
Nyelvismeret: Magyar,Orosz,Angol
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Vagyon őr.
Korábbi munkahelyek: Önkénteskedés,fizikai munkák.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B,C,CE.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Igen rendelkezek engedéllyel,viszont fegyverem nincs.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Még nem

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

A honvédség első és talán legfontosabb feladata az ország és a civilek védelme.Nem egy példa volt már,hogy katasztrófa idején mentésekben és a civilek biztonságba helyezésén dolgoztak.De besegit a rendőrségnek is, vagy az egyéb szervezeteknek a durvább konfliktusok leverése érdekében.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester,Törzsőrmester,Főtörzsőrmester.

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Elsősorban kihuzza magát,vigyázba áll,vállai feszesek legyenek és tiszteleg amig parancsot nem kap.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Szárazföldi erők,vizi és légi erő.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Előveszem a rádiómat majd elmondom,hogy nincs rangidős személy,közben megkeresem az egyik feletsemet a történtekkel.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Első sorban azonnal rádiózom az esetet,és ha az egyik feletsem odajön akkor várom a parancsát.Ha elfoglaltak a feleteseim akkor egy igazoltatás illetve egy roházat átvizsgálás után meg kérdezem az urat/hölgyet ,hogy mi keresni valója van itt.Majd válasza után megkérem,hogy fáradjon ki.Ha nem tesz eleget az utasitásaimnak erőszakot alkalmazok.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Nyilván rádiózom és várom a feleteseim utasitását,ha nem jön válasz akkor azonnal cselekszek mivel a civilek élete a legfontosabb.Meg kérem hogy hadja el a területet mivel ez rá és a testi épségére is veszélyes lehet.Ha nem tesz eleget az utasitásaimnak erőszakot alkalmazok az ő érdekében.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos 2024.07.04.
Aláírás:
Gawril Dimitri
 

NorbiT

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
137
86
28
United Kingdom
V4 karakter
Kathryn Yarvipp
szia, ic resznel kicsit gyengebb valaszok, itt ott hibas. UCP es perc rendben. Ha komolyan reszetned csinalni es megtanulod a dolgokat akkor reszemrol okes.
 
  • Imádom
Reactions: Piko001

Gergo.

$ :) $
2019. 02. 10.
498
765
Kecskemét
V4 karakter
George Denzel
Helló.
Az IC kifejtős résznél, van olyan kérdés ami egészen jóra sikeredett, viszont valójában van egy két, ahol pár hiba, részemről nem teljesen érthető rész van, de összességében, egy erős elfogadható lap született, így ezáltal ha komolyan szeretnéd, akkor egy próbát részemről is megérhet.

George Denzel h. Alezredes
34. Különleges Műveleti Zászlóalj, főtisztikari tagja.
 
  • Imádom
Reactions: Piko001

_Foxii_

🕊 Ami nem öl meg, az megerősít. 🕊
2020. 11. 24.
252
820
18
V4 karakter
Ariana Luchese
Helo! Fent lévő embereknek osztom a véleményét, ha tényleg megtanulod akkor részemről okés!
 
  • Imádom
Reactions: Piko001