Garret Gannon jelentkezése a Boxter Mechanic Shop-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

meerduck

Újonc
2023. 03. 06.
4
1
V4 karakter
Brandon Hofi
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Raffai Noel<
~ Hány éves vagy? ~
>22 éves vagyok<
~ Account ID-d? ~
>232461<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>5 310<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délelőtt, és vagy délután. Ez nálam változó.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>Körülbelül a 75%-át, ami 4-5 órára tehető.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Ez egy komplex kérdés, amennyiben lehet ezekre inkább válaszolnék majd a beszélgetés folyamán. A rövid verzió, voltam, mentő, rendőr, navos, több illegális frakció tagja, és taxis. Az utolsó alkalommal mikor otthagytam a frakcióm (NAV) az időm nem engedte folytatni.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Mind a három rendelkezésre áll!<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Okés, szóval mint mondtam Raffai Noel vagyok. Érdemes rólam tudni hogy nem nagyon voltam az a szorgalmas tanuló az iskolában. Nem is nagyon szerettem bejárni, jobb szerettem otthon maradni és játszani, vagy legalábbis azt csinálni amit akartam éppen. Ahogy idősödtem ráeszméltem hogy ez nem a legjobbnak mondható tulajdonságom volt akkoriban, így mivel lusta voltam régen, kikövetkeztethető hogy nem voltam sikeres az iskolában. Ezen ok miatt nem tanultam tovább viszont fontos volt hogy elhelyezkedjek valahol, tudni illik én már akkor elkezdtem dolgozni amikor tudtam (18 évesen). Eleinte targoncásnak, és raktárosnak mentem el, a Mercédeszben gyárban dolgoztam. Viszont ahogy teltek az évek rájöttem hogy az amit akkoriban hobbinak éreztem a rajzolás, az több mint hobbi. Idővel szerves részét képezte az éltemnek, ezért elkezdtem komolyabban foglalkozni ezzel. Kissebb, nagyobb sikerekkel, egy vállalkozásba kezdtem, az idővel elapadt, aztán vissza mentem targoncázni, akkor már a Petőfi Nyomdába stb stb, itt most ugornék az időben mert nem szándékozom senkit sem untatni, csak szeretném hogy körülbelüli összképet kaphassatok a habitusaimról, és személyemről... Idővel lehetőségem adódött web designer-ként elhelyezkedni Budapesten, és ezzel éltem is, sok dolog kiderült a cégről ahol dolgoztam és voltak bajok, így arra jutottam hogy az életemet mostmár nekem kell kezelnem, és az életem minőségének befolyását meg kell ragadnom, úgyhogy komoly szinten elkedtem foglakozni a vállalkozással, cég építéssel, és most jelenleg ezt csinálom, ebből élek. Szívesen mesélek még magamról, viszont most ide már több sort nem írnék ha nem gond.<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Garret Gannon<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Angeles, 1994.11.13<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>A Carotech Automotive & Complete Car Care Center-ben dolgoztam korábban. A munkaviszonyom 8 év volt.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Érdemes rólam azt is tudni hogy kitartó vagyok, elszánt, és ha akad is olyan dolog amivel nem vagyok tisztában, csak időt kérek és megtanulom. Elszánt személy vagyok, tudom hogy mit akarok, és a céljaimért tűzbe megyek. Kemény embernek neveltek, ezért a társaságban is megállom a helyem, szinte mindenkivel szót értek, és a legtöbb ember aki ismer kedvel engem. Megfogadom mások tanácsát, és nem erőszakoskodom az igazam mellett. Tisztességes, és őszinte ember vagyok!<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Természetesen igen, és igen!<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Garret Gannon vagyok, Los Angelesben nevelekdtem. A tanulmányaim is ebben a városban végeztem el. Eleinte a tanulmányaimat követően egy autó kereskedelmi cégnél dolgoztam. A Westwoodi, Card for Sale-nél. Ezen 2 éve alatt amit ennél a cégnél töltöttem volt alkalmam tapasztalatot, és tudást gyűjteni. Betekintést nyertem a kereskedelmi szférába, és az autó iparba egyaránt. 2 év után viszont rájöttem hogy sokkal jobban érdekel engem az autók mechanikai része mintsem a kereskedelmi vonala. Ezért elhelyezkedtem a Flat Car Service-él, és itt mindösszesen 6 évet dolgoztam. Ezt nagyon élveztem. Mármint a szerelést, és a mechanikai elemét a munkának. Ugyanakkor el kellett költöznöm a nagy mamám miatt Los Santos-bam, az egészségi állapota miatt. Mára már sajnos... nyugodjék békében, nem él velünk, viszont én itt maradtam, és rájöttem hogy ez a város több mint gondoltam. Los Santos, és San Fierro az a két város ahol minden megvan. A korrábbi 8 éves tapasztalatom, biztos vagyok benne hogy Önöknek is jól fog jönni. Ugyan mindig van hova fejlődnöm, ebben biztos vagyok. De a tapasztalat az idő tekintetében értékes adottság.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>54 perc<


 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
349
135
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.08.22. (Csütörtök) 16:00
- 2024.08.23. (Péntek) 17:00

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
  • Fire
Reactions: meerduck
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.