Garcia Levante Jelentkezési lap Országos Mentőszolgálat

2023. 12. 30.
19
2
V4 karakter
Garcia Levante
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Varga Levente -

Hány éves vagy?
- 14 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
-Night Devils Crew, Nem tetszett az illegális frakció -

Voltál-e már adminjailben?
- Voltam párszor de már érettebben állok a SeeMTA hoz -

Voltál-e már bannolva?
- Igen -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Segíteni szeretnék a bajba eset embereknek. Mindig is ki szeretem volna próbálni a mentőzést. Szerintem a mentős frakció a leg rp-sebb frakció és ezért is tetszett meg. Ezeken kívül érdekel a beteg ellátás. Örömöt okoz segíteni másokon. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Leventének hívnak 14 éves vagyok. Sokat játszok a SeeMTA szerverén ha nem SeeMTA játszok akkor kint a szabadban. Sokat focizok és egy foci csapatban is játszok. Szeretem az interaktiv Játékokat és programokat. Szeretek fizikai munkát végezni. Szeretek kirándulni, futni, edzeni. Nagy a baráti köröm szeretek társaságba lenni és beszélgetni. Közép iskolába járok jó tanuló vagyok Szorgalmas és jó magatartásom van. Szeretem a videó játékokat sok fajta játék kör érdekel. Tovább tanulás programozoi, informatikai szakok az érdeklödési köreim. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Tudom a minimum percet teljesíteni -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Igen -


IC rész

Jelentkező neve:
- Garcia Levante -

Születési helye, ideje:
- Los Santos 1999.november.27 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- San Fierro B25-

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Diplomás Ápolói Képzetség -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Garcia Levante vagyok 25 éves. 1 éve Költöztem See City városába új remények miatt. Azért Jöttem a városba hogy az elfeledet rokonokat meg ismerjem. Anyám elhunyt 42 évesen apám 52 évesen. Van egy bátyám neki köszönhetően vagyok See City ben. A bátyám neve Garcia Mustafa az idősebb a fiatalabb Garcia Milán. Garcia Milán OMSZ nél dolgozik És ö ajánlotta az OMSZT. Korábban dolgoztam Autó kereskedésben, Taxiztam. Szeretek segíteni az embereken. Sok autóm van egy kiállítás a célom hogy láthassák az emberek az autókat. A be jövő pénzt pedig adományozom rászorulóknak. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A: Légutat megvizsgálom B: Megnézem hogy lélegzik e C: Megnézem a pulzusát D: Próbálok kontaktusba kerülni az érintettel E:Megvizsgálni hogy külső sérülés nem e látható rajta. -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- ESET: Esetkocsi
MOK: Mentőorvosi kocsi
MH: Mentőhelikopter
MGK: Mentőgépkocsi
MICU: Mobile Intensive Care Unit
-

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Vérnyomásmérő,
Kötszer,
Fásli,
Lélegeztetőgép,
Hordágy ,
Defibrillátor ,
Injekciós tűk és fecskendők ,
Oxióra ,
Életmentő gyógyszerek
Immobilizációs eszközök -


Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Át sietek a szomszédba és a kezemmel nyomást alkalmazva el gátolni a nyílt sebet és hívom a mentőket. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Feltételezem hogy el eset a hölgy ezért segítek neki felkelni és meg vizsgálni hogy milyen súlyos a seb/sérülés található a hölgyön ha súlyos sérülés akkor tárcsázom a segély hívót. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Le ültetem egy székre és hideg vizet adok neki és tárcsázom a segély hívót. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Fel húzom a földről a hónalja alatt fogva majd erősebb nyomásokat hajtók végre hogy a le nyelt étel ki jöjjön és közben meg kérek valakit hogy hívja a segély hívót. -


omszzarlec.png

hivatas2.png