Garcia Da Salvatore jelentkezése a Jesse Car Service szerelőtelephez.

DanilNykorev

Újonc
2020. 12. 22.
48
98
18
Őcsény
V4 karakter
Danil Nykorev
LV karakter
Daniel Nykorev
V2 karakter
Salvatore Da Garcia
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Garcia Salvatore -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Venturas, Medical Center, 1998.02.20. -

Bejelentett lakcím:
- Moorgen Street. 40. -

Telefonszám:
- +38/76-765-6178 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Jelenleg éppen munkahely keresés előtt állok, illetve mivel van autószerelői tapasztalatom és múltam is egyaránt, mellesleg ez a végzettségem is ezálltal döntöttem a lap megirása mellett. -

Miért pont önt válasszuk?
- Iskolás éveim alatt kiemelkedő eredményekkel voltam osztály első. Precizen, pontosan, egyaránt gyorsan dolgozok. Csapatban jobban szeretek dolgozni mintsem egyedül. Az évek alatt több magán autószerelői cégnél is dolgoztam.-

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Az egyik szerelő kollégájuk emlitette a szerelőtelepen mikor is rákérdeztem. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Travis Auto Services [ Csoportvezető ]
Las Venturas Services [ Vontatós ]-


Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- - -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
𝓖𝓪𝓻𝓬𝓲𝓪 𝓢𝓪𝓵𝓿𝓪𝓽𝓸𝓻𝓮
Kelt: 𝟚𝟘𝟚𝟜.𝟙𝟘.𝟘𝟚

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Dániel -

Betöltött életkorod:
- 18 -

Jelenlegi játszott perced:
- 21.915 -

Korábbi frakcióid:
- A SeeMTA V4 Las Venturas szerverén még nem voltam egyetlen egy frakció tagja sem. -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- - -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Közel 10 éve RP-zek rendszeres jelleggel az MTA/See szerverein, Recovery előtt is játszottam V4-en egyaránt LV-n is. SeeMTA V4-re 2019-be regisztráltam. -

Terveid a frakcióban:
- Egy jó közösséghez tartozni, egyaránt a frakciót előre vinni és segiteni munkásságommal. A későbbiek folyamán amennyiben össze jönnek a dolgok, nagyobb feladatokat is elvégezni akár. -

Miért válasszunk téged?
- Kitartó vagyok, emellett rengeteg frakciót megjártam, egyaránt vezettem is már MTA/See szinten. Jól dolgozok csapatban. Beszámitható embernek tartom magam, megbizható vagyok. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Amennyiben dolgozok abban az esetben napi 2-3 órát, viszont ha nem dolgozok abban az esetben akár napi 5-6 órát is dutyban tudok tölteni. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- Kitiltásom nem volt és nagyon remélem hogy nem is lesz. -

Account ID-d:
- 26355 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Dánielnek hivnak, Tolna megyében lakom. Tanulmányaimat hegesztő szakon végeztem, viszont nem abban dolgozok egyenlőre. [Valószinű ez Januári hónaptól kezdve változik, esélyes külföld.] Hobbyjaim közé tartozik a horgászat, a rendszeres "gaming" [több féle játékkal is játszom] ezek mellett a barkácsolás is. Magát az MTA karrieremet 2015 körül kezdtem el, annak is pontosan tavaszán egy teljesen más féle modokra alapuló szerveren. Jelenleg a frakcióra, illetve a szerverre időm akad bőven, mivel alkalmi munkavállalóként dolgozok, tehát ez annyit takar hogy nem minden nap kell dolgozzak. Több féle szerveren vittem már frakciót/frakciókat, tisztában vagyok azzal hogy hogyan s miként működnek a dolgok a tagok, egyaránt a leaderek részéről. Személyiségemet leginkább a "határozottság" jellemzi, tehát biztos vagyok abban amit és ahogyan csinálok. Ha esetlegesen valamit elhibázok, tanulok belőle és megyek tovább.-