Garázs sikertelen bejelentése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Trukko

Újonc
2021. 11. 30.
41
23
Csallóköz
V4 karakter
Aslan Kaan
LV karakter
-
V2 karakter
-
Untitled-4.png

In-Game neved:
«
Oguz Serkan »
Miben van szükséged segítségre:
«
Szia hello, kezdeném ott, hogy 2023-ban kaptam tőled egy jogtalan OOC-keres bant amit megbeszéltunk bizonyítva lett, hogy nem volt, nekem volt egy egészzen bő garázsom, amit én IC 15millióért vehettem kb. A bannod végedt nem tudtam be jelenteni valójában igy ez a game system hibája végedt vesztettem el ennek a összegét vagy vissza igényelném vagy egy garázst ugyan oda vagy egy garázst, természetesen ingyen és bérmentve mivel ez nem az én hibámból adódóan veszett el. »
Bizonyíték:
«
UCP-n látod a bannom, és meg is tudod nézni hogy volt nevemen garage. (kulcsa nálam van amellet már más garázs van a helyén) »
Megjegyzés:
«
Köszi a válaszod, erről már irtam egy adminnal reportoknál azt mondta irja lapot :) »
 

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 545
9 637
20
V4 karakter
Killian Burns
Szia! Jól értem, hogy az én hibám az, hogy a 2023.12.31-ei kitiltásoddal 2024.07.02-én kerestél fel? Ezt remélem te sem gondolod komolyan, hogy most vígan lerakunk neked egy új garázst emiatt.
Hogyha időben felkerestél volna (hozzáteszem, volt rá 2 hónapod), hidd el nem veszett volna el a garázsod.
Azt pedig ne haragudj, de valahogy nem tudom bizonyítékként elfogadni, hogy van nálad egy garázskulcs vagy nincs, én is kérek egyet bárkitől.
Vagy mi volt itt a pontos terved?
 
  • Tetszik
Reactions: zotya_v3

Trukko

Újonc
2021. 11. 30.
41
23
Csallóköz
V4 karakter
Aslan Kaan
LV karakter
-
V2 karakter
-
Azjo, ennyit tudok hozza tenni. Kiraktok indokolatlanul es nem valaltok karteritest...
2023.12.31. kiraktok indokolatlanul majd fel kereslek miert van bannom megoldjuk az egeszet, majd felmentem es nem volt meg a garázs az a kitiltasom alatt veszett el tokeletesen mindegy utana mikor szolok hogy karteritest akarok a te hibad vegedt, szomoru hogy mas meg vissza igenyeli a jövő evet es mindent vissza kap... nem az en hibam vegedt veszett el es semmi. Az meg egy vicc hogy a kulcsot elkernem, de nem veszekedni jottem, azt hittem korekten is megoldhato.
 
Utoljára szerkesztve:

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 545
9 637
20
V4 karakter
Killian Burns
Nem, nem indokolatlanul lettél kitiltva.
Az indokom megvolt arra, hogy kitiltsalak, azonban tisztáztad magad, így le lett véve a kitiltás. A kettő között hatalmas különbség van, indok nélkül nem tiltunk ki senkit.

Nézd, tényleg sajnálom, hogy elvesztetted a garázsod.
Igen, jogtalanul kerültél kitiltásra, de még mindig neked telt 7 hónapba hogy felkeress engem, magyarul te oldottad meg saját magadnak, hogy lejárjon az a garázs.
Nem fogjuk visszaadni, nagyon sajnálom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.