Garázs fejlesztési ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

IamR1ckk

Barangoló
Támogató
2020. 12. 20.
115
118
V2 karakter
Bianca El Mirador
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Bianca R Diaz >

Ötleted:
< Jelenleg 3 fajta garázs van a szerveren, ami egy átlagos civil számára elérhető, a kicsi, közepes és nagy méretű garázs. Az ötletem az lenne, hogy HA van rá lehetőség, ezeket a meglévő interiorokat át dolgozni, feldobni. Jelenleg ezek V3-as logóval vannak ellátva, ezeket is meg lehetne csinálni, hogy V2-es logó legyen benne. A másik ötlet, hogy több féle garázs interior lehessen elérhető egy civil számára, gondolok itt a hangár félékre, vagy mint említettem teljesen új, és egyedi garázs interiorok amennyiben meg oldható ezek behozatala. Nem azt mondom hogy a legnagyobb hangár is elérhető legyen, mert nem, de egy kisebbet csak lehessen. Ezeket a hangár féléket is lehessen igényelni úgy mint a sima garázsokat, nyilván drágábban, ne csak PP vagy IRL pénzből lehessen vásárolni. Sajnos modokat, és linkeket nem tudtam hozni viszont képeket igen, hogy nagyjából hogyan is lehetne ezeket el képzelni. https://imgur.com/a/J0vrbKq >


Megjegyzés:
< Ez csak egy ötlet, nem kell le hülyézni érte, de ha meg valósítható szerintem sokaknak tetszene.>
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és Babo

IamR1ckk

Barangoló
Támogató
2020. 12. 20.
115
118
V2 karakter
Bianca El Mirador
Persze nem azt mondom hogy mindenkinek legyen hangár garázs. A második képen látható egy ilyen hangár, szerintem egy hasonló méretű megengedett lehetne, bizonyos összegért. (50-100 millió pl.)
 

Nagygyormatyi

Újonc
2019. 07. 15.
25
12
V4 karakter
Ethan_Jack_Milton
LV karakter
Archibald Jones
V2 karakter
John Morgan Scott
A Hangárt szerintem fölösleges, a többi az tetszik Támogatom.
 

Jojiii

Zöldfülű
2019. 01. 14.
166
123
19
V4 karakter
Roland P Pawlowski
LV karakter
Roland Briff
V2 karakter
Roland P Pawlowski
Adom Támogatom
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szerintem teljesen felesleges lenne behozni a szerverre. Most ahhoz hogy autókat tárolj bőven elegendő a jelenlegi 3 darab interior. Ha bámészkodni akarsz akkor vegyél a 10x10-es berendezhető interiort és rendezd be kedvedre, nézelődj ott. Amennyi időt beleölne ebbe a munkába a fejlesztő addig akár egy nagyobb újításon is dolgozhatna. Nem támogatom.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem is lehetne frissíteni a garázs intiken , mindenképp támogatom!
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, szerintem a nagy garázson kívul nem kell nagyobb, viszont van hangár, ami kimondottan v2 -es logoval van, Bencééknél érdeklodj. Ez pedig hogy v3 logo van a garázsokon, nem fogjuk levenni hisz nincs mit rajta tagadni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.