Garázs engedélyek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danixx

Újonc
2019. 05. 04.
31
44
V4 karakter
Vaqif Husni
Hali! Sokat nem fogok írni, mert nem is kell ehhez sokat hozzáadni. De jó lenne ha a bérelt garázsoknál lehetne engedély adni hogy ki tudja nyitni és zárni, pont mint a festőmühellyel. Szerintem mindannyian jobban örülnénk ha randomok nem járkálnának a garázsba. Számomra muszáj nyitva tartani, mert többen használjuk a garázst, de ez így is volt tervezve. Mostmár csak az engedély része hiányzik.
 

Steven_Brian

Újonc
2019. 04. 26.
10
2
V4 karakter
Barrell Evans
Szerintem felesleges lenne nem sok értelme lenne ha engedélye lenne rá, inkább úgy kéne megoldani hogy akit hozzá adsz az tudjon jönni azt kész
 

Danixx

Újonc
2019. 05. 04.
31
44
V4 karakter
Vaqif Husni
Szerintem felesleges lenne nem sok értelme lenne ha engedélye lenne rá, inkább úgy kéne megoldani hogy akit hozzá adsz az tudjon jönni azt kész
Hát jönni-menni ígyis tudnak, de jó lenne ha lenne egy engedély panel ahol be lehet állítani hogy ki tudja nyittani a garázst és ki nem, mivel server restartnál általában bezárul. És ezzel elkerüljük az idegen kocsikat a saját garázsunkban.
 
Utoljára szerkesztve:

dani930

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2022. 08. 02.
394
560
17
Romania
V4 karakter
Richard Palmer
Hali! Sokat nem fogok írni, mert nem is kell ehhez sokat hozzáadni. De jó lenne ha a bérelt garázsoknál lehetne engedély adni hogy ki tudja nyitni és zárni, pont mint a festőmühellyel. Szerintem mindannyian jobban örülnénk ha randomok nem járkálnának a garázsba. Számomra muszáj nyitva tartani, mert többen használjuk a garázst, de ez így is volt tervezve. Mostmár csak az engedély része hiányzik.
Szia, ezt az ötletet én is támogatom, mivel tegnap is egy adminisztrátor segítségével jutottam be a garázsba, mivel be volt záródva szerver restart után.
 

tenzy.

Újonc
2021. 09. 07.
33
15
V4 karakter
Alper Kaplan
LV karakter
Cosmin Munteanu
Jó ötlet szerintem is , egy jó plusz lenne ez a garázs bérléshez
 

ReWeR

𝓛𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪 𝓹𝓸𝓼𝓼𝓲𝓫𝓲𝓵𝓲𝓽𝔂
Támogató
2020. 10. 23.
223
665
Tamási
V4 karakter
Toma_Boskovksi
LV karakter
Harry_Robertson
Plusz egy támogatás röppen innen is, jó ötlet.
 

aScount

Barangoló
2019. 01. 10.
123
166
V4 karakter
Tyler Scount 👤
LV karakter
🪬 Deen Scount 🪬
V2 karakter
❌
Szerintem is jó ötlet, eléggé hasznos lenne! :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.