Gallardo ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vegeta

Újonc
Támogató
2019. 08. 18.
44
25
21
Kisújszállás
www.instagram.com
V4 karakter
Benito Gallardo🔥
V2 karakter
Fernando Gallardo🔥
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Fernando Gallardo >

Ötleted:
< V2 Global UB>


Megjegyzés:
< Elsőként kiakarom jelenteni, hogy ez csak egy ötletként jött. Elfogadok minden kritikát, illetve jó véleményt is!

Ezt az ötletet, egy valamiért írom… alacsony játékos szám V2-szerveren. Látom mindennap, hogy hányan kérvényeznek UB-t.. Rengetegen..

Több playerrel több bevétel is lenne a tulajdonosoknak, illetve azoknak akik a szervert működtetik. Több player esetén, több Premium Pont lenne vásárolva.

Amivel lehetne őket büntetni: jail vagy karakter nullázás.

Természetesen, nem azt mondom hogy, nem lenne hátránya. Tuti, hogy lenne hátránya: lehet akik visszatérnek FUN-olnak vagy ilyesmi. De minden jónak van kockázata. Úgyanúgy lehetne őket szankciónálni.
Összességében: Véleményem szerint, a V2 szerver haldoklik playerszám tekintettel. A fejlesztők hiába dolgoznak ha napi maximum 100 player játszik a szerveren. Hiába vannak a szuper, modern új update-ek. Ezzel az ötlettel szerintem meglehetne növelni a játékos számot.
Köszönöm, hogy elolvastad! >

 

Lacko

Barangoló
Támogató
2019. 02. 09.
80
206
21
Törökszentmiklós
V4 karakter
Thiago Siurana
Szia-szia, támogatni tudlak valamilyen szinten, de sajnos véleményem szerint ezt nem fogják elfogadni úgysem.
Igen, az OOC keresek visszatérhetnének nullázással, vagy ha rajtam múlva, akkor még azt is meggondolnám, hogy egyáltalán vissza se tudjanak jönni. Közösségrombolókat illetően... Na hát ők lennének azok, akiket biztos, hogy nem engednék vissza a szerverre.
De jöhetnek a vicces reakciók.......
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Egyáltalán nem támogatom. Elkeserítő látni pld. SeeV3 nokedlik társaságú nevezetű csoportban Mark MacRay és társaitól, hogy tala 2030-ban DM partyn és társain.
Több playerrel több bevétel is lenne a tulajdonosoknak, illetve azoknak akik a szervert működtetik. Több player esetén, több Premium Pont lenne vásárolva.
Erre meg csak annyit tudok mondani, hogy a vezetőség biztos nem a pénzre megy. Ezt így a helyedben nem írtam volna le.

Egyetértek az előttem hozzászólóval. OOC kereskedelem, vagy akár kezdeményezése UB lehetne, de ugyanakkor semmi garancia arra, hogy nem fordul elő megint.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.