Gaku Keegan jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[A nevem Fritz Máté. Novemberben fogom betölteni 18. életévemet, és 14 éves korom óta játszok RP szervereken. Elektrotechnikusnak tanulok Pakson egy szakgimnáziumban, emellett itt is élek. nagyon kis korom óta foglalkoztat a sport, amiből már sok fajtát kipróbáltam, de a táncnál ragadtam le, amit jelenleg is űzük. Az én és barátaim/családtagjaim véleménye szerint egy türelmes, segítőkész ember vagyok aki emellett nagyon céltudatos is. Természetesen a jó tulajdonságaim mellett találhatóak rosszak is, mint minden embernél de nagy erőkkel dolgozom azon, hogy ezeket leküzdjem.]

Mióta játszol a szerveren?

[2017 nyarán regisztráltam a szerverre, és azóta játszok itt, 1-2 kisebb nagyobb kihagyással.]

Eddigi elért dolgok:

[Több frakcióban is részt vehettem, és tapasztalatokat gyűjthettem
Sok új embert ismerhettem meg, és barátokat szerezhettem
Pár alkalommal IDG adminsegéd lehettem
Sok színes és változatos RP szituáció
]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretek segíteni az embereken mind a szerveren és a való életben is, emellett szeretnék hasznos tagja lenni az S.G.S szervercsoportnak és nagyobb sikereket elérni itt.]

Miért téged válasszunk?

[A fentebb említett tulajdonságaim előnyömre vállhatnak a feladataim elvégzésében. Több éves tapasztalatom, és sok ezer percem van a szerveren és már volt alkalmam kipróbálni magam ezen a téren az ideiglenes lehetőségeim miatt, amit szerintem elég jól tudtam teljesíteni.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Hétköznapokon 4-5 órát
Hétvégenként akár 5-6 órát is]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Átlagosan 6 órát szoktam fent lenni a szerveren naponta]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Megpróbálom neki elmagyarázni, hogy az én lehetőségeim között nincs az autó megjavítása, és tovább küldöm egy adminhoz, hogy nála próbáljon meg érdeklődni ezzel kapcsolatban.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[A szerveren 2 szerelőtelep üzemel, az egyik San Fiero-ban (Fix&Drive), a másik pedig Los Santos-ban (See City Car Service). Ezeken a telepeken 3 féle sáv van, a beálló, a kiálló, és a gyorssáv. Ezek közül talán csak a gyorssáv az ami nem magától értetendő. Ennek a lényege az, hogy a szerelők előnyben részesítik azokat akik ide állnak be, viszont a szereltetés drágább is lesz számukra. Abban az esetben, ha az autójuk totálkáros, lehetőségük van vontatóst hívni. Ezt a /call 222-222 vagy a /call 444-444 parancsal tehetik meg. Ezek mellett még megemlíteném neki azt is, hogy a szerelőtelepeknek van egy adott nyitvatartási idejük és ha ezen az időn kívül megy oda szereltetni akkor a szerelő dupla árat fog felszámolni.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: Itt állíthatja ki a személyes okmányait és választhat magának munkát amivel pénzt kereshet.
Déli benzinkút: Ezt azért, mivel itt nagyon sok fontos dolgot megvásárolhat magának amellett, hogy tankolhat járművébe.
A játékos által kiválasztott munkahely telepe: Tapasztalataim szerint a kezdő játékosok nagyrészének nem kelti fel azonnal a figyelmét a telephely ikonja a térképen, ezért ezt én is megmutatnám neki]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha az RP-ben nincs akkora szerepem vagy jelentőségem akkor azonnal válaszolok a játékosnak, ellentétes esetben amint akad egy kis szabadidőm az RP közben, válaszolok neki és segítek ahogy tudok.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Először is várok egy kicsit, hogy valamelyik admin észre veszi e magától is és ha ez nem történik meg akkor a /as parancsal írok a chatba a hirdetésről, ezzel felkeltve az adminok figyelmét rá, hogy ők dönteni tudjanak a hirdetés súlyosságáról és szankcionálásáról.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, még kezdő koromban 2 alkalommal
K-perny-felv-tel-3.png
]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem
7BUR5tv
K-perny-felv-tel-5.png
]
 
Utoljára szerkesztve:

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.