Gakig Mikoyan - Brownie #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Gakig Mikoyan

Panaszolt fél admin neve:
Brownie

Panasz pontos megfogalmazása:
Saját ügyintézés és ooc fenyegetés

Bizonyítékok:
[AdminJail]: Brownie bebörtönözte Gakig Mikoyan-t 250 percre.
[AdminJail]: Indok: Többszöri FUN.

Admin[5] Brownie: (( Ha mégegyszer megbilincselsz... ))
Gakig Mikoyan: (( akkor? ))
Admin[5] Brownie: (( Akkor ne marad a mappámban róla a videó. ))
Gakig Mikoyan: (( hát ok és? ))
Admin[5] Brownie: (( Mindegy. ))

Megjegyzés:
Szerintem nem kellene adminként ooc megfenyegetni egy játékost.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok, várom Brownie válaszát. Milyen saját ügyről van szó pontosan?
 
  • Tetszik
Reactions: Xike

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Helló! Mai nap lesokkoltam NNI HQ-n mivel úgy gondolom nem ápolok vele rossz baráti kapcsolatot így gondoltam poénosan veszi ha már "frakció társak" vagyunk, de semmi oda sétálás nélkül egyből 250 perc Többszöri FUN jailba berak engem, még annyit se mondott hogy nem kellene ezt csinálni.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Hali. Elsőre szóltam, másodjára már idegesített a dolog, harmadik alkalommal pedig már nem tartottam viccesnek, hogy amikor admindutyzok te NNI HQ-n sokkolgatsz. A videókat hamarosan továbbítom Balage felé, admin logokból kifolyólag. Amennyiben, gond hogy ilyen esetben így reagáltam, vállalom a következményeket.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Hali. Elsőre szóltam, másodjára már idegesített a dolog, harmadik alkalommal pedig már nem tartottam viccesnek, hogy amikor admindutyzok te NNI HQ-n sokkolgatsz.
Helló. Nem tudom hol és mikor szóltál nekem hogy nem kellene, 2 napja csak megfenyegettél hogy megy a mappádba, szerintem ha neked ez a figyelmeztetés akkor szerintem elkellene gondolkozni hogy kinek hogy esik le ha admin szolgálatba ilyeneket írsz ooc.

Amit pedig bemásoltam szerver ooc log az pedig nem arra szól hogy ha lesokkolak hanem ha megbilincsellek, szóval ez a kettő között van jó pár különböző dolog.

Ezért sehol se látok figyelmeztetést ahogy te itt leirtad.
#telo

EDIT: Itt bilincseltem meg és sétáltam vele csak az nni hq-n belül ahol senki se látta.
[2023-02-28 19:07:53] [Output] : [SeeMTA]: Elkezdted vinni a kiválasztott játékost!
[2023-02-28 19:07:53] [Output] : *** Gakig Mikoyan megfogta Brownie-t.
[2023-02-28 19:08:01] [Output] : Gakig Mikoyan: (( társam vagy ))
[2023-02-28 19:08:01] [Output] : Admin[5] Brownie: (( Marco ))
[2023-02-28 19:09:03] [Output] : Admin[5] Brownie: (( Nem ))

Majd semmit se írt csak akkor mikor kijöttem interior:
[2023-02-28 19:11:46] [Output] : Admin[5] Brownie: (( Ha mégegyszer megbilincselsz... ))
[2023-02-28 19:11:51] [Output] : Gakig Mikoyan: (( akkor? ))
[2023-02-28 19:12:05] [Output] : Admin[5] Brownie: (( Akkor ne marad a mappámban róla a videó. ))
[2023-02-28 19:12:19] [Output] : Gakig Mikoyan: (( hát ok és? ))
[2023-02-28 19:12:30] [Output] : Admin[5] Brownie: (( Mindegy. ))

Szerintem itt sehol se volt egy hogyan hogy nem kellene csinálni csak egy fenyegetés ami eléggé szomorú.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: alfonzwyne és Xike

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok! A saját ügyintézés részével az ügynek nincsen probléma, hiszen Brownie adminszolgálatban lett lesokkolva, nem pedig egy IC-zésből elfajuló ügynél hozott döntést a saját javára. Fontos megjegyezni, hogy Marco ebben az ügyben kizárólag te kerested magadnak a bajt a cselekedeteiddel, egyébként az ilyen funolós ügyeknél sem kell feltétlenül az előzőleges figyelmeztetés ahhoz, hogy büntetést kapjon ezért egy játékos.

A panaszod másik fenyegetős része jogos, Brownie kicsit elvetette a sulykot ezzel a fenyítős stílussal. Mindegyikőnknek törekednie kell arra, hogy akármit tett a játékos, a mi részünkről megadjuk a kellő tiszteletet és tisztességesen vezessük végig az ügyet. Ahogy nézem, Brownie kicsit felkapta a vizet, ennél higgadtabban kell azért megnyilvánulni adminszolgálatban.

Ez a panasz vehető egy figyelmeztetésnek Brownie és Marco részére is. Fentebb leírtam, hogy ki miért kapja.
Köszi a jelzést
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.