Gaio Corleone jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balagee

Barangoló
2021. 09. 04.
145
135
V4 karakter
Sensi R Palko
LV karakter
Sensi Barrera
V2 karakter
Gaio Corleone
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Balázs, 16 éves leszek 7 nap múlva. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2022.01.15 ~ 8794 perc. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Volt egy kitiltásom, de az JOGTALAN volt és deaktiválta a SzuperAdmin. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 5-6 óra, igen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~
Az én keresztnevem Balázs. Idén a 16-ik életévemet fogom tölteni. Jelenleg 9-ik tanévemet zártam le. A Gimnáziumban informatikai szakon tanulok. Kedvenc hobbim az edzés, MTA, LoL, és a fejlesztés. Jász Nagykun Szolnok megyében élek családommal egy kisebb városban. Szabadidőmben szeretek focizni, kosárlabdázni. Kedvenc ételem a Quesadilla, Gyros, illetve a baconnel, és sajttal bevont hús. Illetve szeretek főzni, és sütni is. Van egy háziállatom aki egy tacskó, és kis méretű.
~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Gaio Corleone ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Péterfy kórház 1986-12-01~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Doktori egyetemen végzett. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Régen sokat voltam szerelő, és ez volt az első munkám is. Szeretnék újra szerelő lenni, és azokat az élményeket át élni mint régen. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Gaio Corleone-nek hívnak. Születési helyem, és ideje Fly City Péterfy kórház 1986-12-01. Állampolgárságom See City, de viszont én Olasz országból származom, ott éltem egy ideig családommal. Volt egy 12 éves kis gyerekem, de viszont a volt feleségemmel elváltunk és ő vigyáz a fiamra. Én költözéskor abban gondolkodtam hogy körbe járom a világot. Nos ez sikerült is, de aztán megtaláltam See City-t és itt tervezem le élni az életem, kisebb-nagyobb gondok nélkül. Szüleim még élnek, viszont rég találkoztam velük. Jelenleg Olasz országban tartózkodnak, és tervezek már találkozni velük, csak eddig nem jött össze, de remélem nem sokára össze fog jönni. Sok barátom volt Olasz országban, de a költözés miatt elvesztettem őket, de próbálok itt See City-ben barátokra lelni, és eddig sikerrel jártam. Szeretem nagyon az otthoni konyhában készülő finomságokat, de azért a gyors kajákat se hagyjuk ki mint a gyros, hamburger, és társai. Szeretnék itt See Cityben egy új, és jó életet kezdeni. > ~

Aláírás:
Gaio Corleone
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: jumpi

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Játszott percedhez képest, sok az adminjail.- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: KDominik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.