Gaia Helenberg jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[15 éves kisvárosi srác vagyok akinek nincs jobb dolga mint, hogy a gépét nyomja és azon gondolkozzon, hogy hogyan tudná még-jobban tönkre vágni a kis robogóját, de igazából nem tudom mit mondhatnék, sok barátom van erre arra, szeretek kapcsolatokat megtartani mindenhonnan ahol megfordulok ez igaz a "gaming" karrieremre is és egyébként a való életre is, extrovertált élőlény volnék. 5 évet jártam első iskolámba ami itt a szülő városomban Biatorbágyon helyezkedik el majd, 6.-7. re egy félmagán iskolába váltottam ahonnan sikerült kirúgatnom magamat 8.-ra így visszajöttem egy másik Biatorbágyi iskolába és tavaly egy csodálatos felvételi után most újpeste járok az UMSZKI nevezetű iskolába. 3 bátyám van akik egészen fiatalok (42,34,18) mint legkisebb testvér olyan szerencsém van hogy megkapok minden használt jó kis cuccot a tesóimtól akik cserébe még baszogatnak is engem win-win szitu szerintem. Szeretem haverjaim képeit kirakni a falamra mert-hát gipszkartont nem tudok foltozni. Lassan 3 éve rp-zem és ebből 1 éve mtazom azon belül is seemtazom, mert haverjaim azt mondták ezt próbáld ki ez vicces lesz....mondták. Azóta is élvezek itt játszani és nem hiszem, hogy a közeljövőben abba szeretném hagyni. Hobbimról röviden annyit, hogy nagyjából mióta az eszemet tudom motorok megszállottja vagyok, és most, hogy végre tudtam magamnak szerezni egy sajátot kezdem újra fontolni az életem értelmét.]

Mióta játszol a szerveren?

[2020. 02. 23.]

Eddigi elért dolgok:

[Igazábol semmi nagy teljesítményem nem volt eddig, ORFK - Őrmester, SCCS - tanuló szerelő, és Taxinál voltam kezdő taxis]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretném valahogyan kamatoztatni a meglévő tudásomat/tovább adni azt mindeközben az adminok munkáját megkönnyebbítve, és ezt egy olyan dologként tudnám kezelni mint az én kis saját munkám, hogy így is jobban áttudjam érezni a nagy betűs élet részeit, itt gondolok a felelősség tudatra például.]

Miért téged válasszunk?

[Azért mert egy segítőkész és aktív játékos vagyok, és ezen segítőkészségemet is szeretném kiélni az esetleges SGH karrierem során]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Amennyit a szerveren vagyok annyit, nagyjából legtöbb nap 4-6 óra között tudnék fent lenni a szerveren. Ez függ attól is, hogy milyen nap van meg attól is, hogy milyen az idő de szerintem a minimumot minden hónapban/héten röhögve tudom teljesíteni, elvégre mégiscsak itthon vagyok egésznap.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Úgy nagyjából napi 4-6 órát ez függ a naptól meg attól, hogy hétköznap vagy hétvégéről beszélünk az-az hétközben pl.: hány órám van de a minimum 4 órát szerintem tudom teljesíteni minden nap.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Miután elmondtam neki természetesen, hogy nem tudok fixet adni neki SGH létemre, és még ezek után sem érti meg, hogy én nem tudok neki segíteni ezen ügyben, megkérek egy admint, hogy tudná e kickelni, egy adott indokkal pl: hogyha agresszív/erősködik akkor nyugodj le/, ha pm ben ír sokszor, hogy szereljem már meg neki a kocsiját, akkor felesleges pm indokával.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Részletesen levezetném, hogy hogyan működik maga a panel/oldal, ha így sem érti akkor demonstrálnám is ezt. Viszont ha nem magáról a szerelésről van szó hanem, hogy hogyan tud magának szerelőt keríteni a-hoz, hogy megjavítsák gépjárművét akkor úgy magyaráznám el neki, hogy a /call parancsal megtudná nézni, hogy kiket miként tudja felhívni pl.: a See City Car Service (LS) az az egyik szerelő telep amiket a /call 222-222 paranccsal tud felhívni, hogyha LS vagy annak környékén helyezkedik el a lerobban járműve, vagy ha SF és környékén tartózkodik akkor /call 444-444 paranccsal tudja felhívni a Fix & Drive-osokat. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza - Azért mert ezen a helyen kezdődik az élet itt tudsz magadnak munkát szerezni és igazolványokat forgalmikat kiváltani/megújítani ami szintén fontos dolog.
Pláza - Mivel itt tudsz beszerezni különböző fontos itemeket amik hasznosan jöhetnek az ic karriered során.
Autókereskedés - Itt tudd az ember szó szerint a szalonból magának új autót szerezni.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Rp szituációtol függ, hogyha egy rövid rp akkor gyorsan befejezem és válaszolok a pm-re, hogyha pedig egy hosszabb rp akkor elnézést kérek tőle pm ben és megkérem, hogy írjon más IDG-nek/SGH-nak, vagy esetleg adminnak. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Mint SGH, várok kb 2 percet majd, ha addig nem történt semmi akkor megkérek egy admint hogy osszon az adott játékosnak szankciót, kickelje/admin jailt osszon, feltételezve, hogy nem láttak elpörgött a chaten vagy valami hasonló.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[igen voltam, sajnos nem is egyszer https://imgur.com/a/ogz2DIU]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Bannolva még nem voltam, és remélem nem is leszek https://imgur.com/a/ogz2DIU]
 
Utoljára szerkesztve:

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.