Gábor Biruslaw jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gaaaabor

Újonc
2021. 03. 22.
1
0
LV karakter
Gábor Borislaw
V2 karakter
Kanászos Miklós
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Borislaw>
Középső név:<->
Keresztnév:<Gábor>
Születési hely és idő:<Moszkva. 1991. május 1.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Orosz, See City>
Nem:

Férfi [ ]
Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Moszkvai Tudományos Egyetem>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Las Venturas-i gyártósor>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.01.06-2021.03.22>
Munkaköri leírás:
<Alkalmazott>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Mert leépítés volt.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Földvári Gábor>
Életkorod:<14>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<1-1,5 éve>

Mesélj magadról:
<Gábornak hívnak. 14 éves vagyok. Szabadidőmben általában a természetbe járok, horgászok, MTA-zok. Gyakran szoktam biciklizni. Általában MTA-n 2-3 órát szoktam tölteni. A See MTA szerverein, már lassan másfél éve játszok.>
Mesélj a karakteredről:
<Moszkvában született 1991-ben. 2 testvére van Norbert Borislaw, és Daniel Borislav. Kisgyermekkora volt. Édesanyját, és Édesapját Banditák megölték. Nevelőintézetbe került a testvéreitől elzárva. Együtt járt Általánosba a testvéreivel, de csak felnőtt korukba sikerült újra tudni, hogy testvérek.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Még sajnos nem voltam frakcióban, mert nem a tauulás miatt nem volt időm rá.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<A barátaim tanítottak belőle pár RP-t, de még nem nagyon sikerült EÜ frakcióba jelentkeznem.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Egészségügyi pályán tervezem a jövőmet, és ez sokban segítene nekem.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Ibuprofen, Paracetamol>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<égési sérülés, artériás vérzés, belsősérülés, >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Megvizsgálom, megkérdezem a tüneteit, sínbe rakom a kezét. Rögzítem, Adok neki fájdalom csillapítót, kiveszem a mentőautóbol a hordágyat. A hordágyra helyezem a sérültet, behelyezem a mentőbe. Beviszem a kórházba, betolom a hordágyat a műtőbe és áthelyezem a sérültet a műtőasztalra. Megröntgenezem, gipszport és vizet öntök a tálba és összekeverem. Betekerem a sérült végtagot krepp papírral, vattával betömöm a sérülést és gézlapot áztatok gipszbe. a gézlapot felhelyezem a végtagra és rögzítem a kötést fáslival., >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.03.22.
Aláírás: Gábor Borislaw
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
Ezt egy picit összecsaptad. A címben a saját IG nevedet nem sikerült jól leírni. A nem megadását x-el kellett volna jelölni, nem törléssel.
A karaktered története elég érdekes, értelmetlen elemek vannak benne. Az egészségügyi kérdésekben megadott válaszok helytelenek, pontatlanok. A lapban több helyesírási hiba is található. Ha komolyan szeretnél csatlakozni hozzánk akkor pár hónap múlva írd újra a lapot, és szerezz kicsit több tapasztalatot a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: princedino
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.