G65,Telefon és HUD felújítási ötletek!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bAl1nT_senpai

Barangoló
Támogató
2019. 01. 19.
104
57
20
Marcali
www.youtube.com
V4 karakter
Brian Kyle
LV karakter
Brian W Pellegrini
V2 karakter
Brian Kyle
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
<Brian D Alfonzo >

Ötleted:
< 1.A Mercedes G65 AMG 4 férőhelyesre megcsinálni mivel 4 ajtós a modelje és csak két személy tud beleülni az autóba. 2.Az életerő,pajzs, éhség barok felújítása mivel elég régi és ódivatúnak találom és szerintem megérne már egy új kinézetet. 3.Telefon felújítása: Új design hasonlóan a V3-mas megoldáshoz mivel már talán 10 éve bent van ez a telefon és egy Iphone 4-es telefon 2021-ben elég elavult SMS és Telefonálás rendszer felújítása szintén a V3-mashoz hasonlóan, üzenet elküldése ENTER billentyűvel, a telefon elővételnél a pattogó effektus kivétele hiszen fölösleges és zavaró.> 4.Ha kezedben van egy fegyver akkor az HP barok alatt mint ahogy ezt a kép is mutatja kijelezze, hogy mennyi lőszer és mennyi lövés van vissza a fegyverből.

3tfvA7G.png


Megjegyzés:
< Bármiféle építő jellegű kritikát meghallgatunk illetve amit a V3-mas modelekhez értünk az annyit takar, hogy ahhoz hasonló és semmiképp nem pont a V3-mas modelt hanem ahhoz hasonlót vagy egy új model-t. >
 
Utoljára szerkesztve:

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Minden pontot csak supportolni tudok. Bár kétlem, hogy a v3-as cuccok jönnének át ide, de egy felújítás attól még szerintem is ráférne. Hajrá.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Egy az egyben tudom támogatni az ötletet. Azonban ez még mindig nem V3 és csontra ugyan azt általában ha be is hozzák, csak-csak nyögve nyelve kerül be a szerverre. Talán kis átdolgozás, tervezgetés után megvalósítható lesz, de minden esetre hajrá az ötlettel kapcsolatban. Én is szívesen látnám a szerveren az ötleteiteket, de ez nem az én reszortom. ?‍♂️
 

Hayas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 05. 19.
257
351
Budapest
V4 karakter
Ogilvy Wright
LV karakter
Zain Mattingly
V2 karakter
Frank Hayes
Teljes mértékben TÁMOGATOM! - El kellene már-e téren is a fejlesztés. Hasznos kis dolog lenne nem mellesleg a lőfegyver túlmelegedési rendszer behozatala V2-re is.
 
2020. 01. 12.
50
116
22
Kiskunmajsa
kpss.su
V4 karakter
Eduard Konrov
LV karakter
Che Carrera
V2 karakter
Ghadaffi Muhammar
cső
Ha emlékezetem nem csal, g65-el kapcsolatos ötletnél azt a választ kaptuk hogy nem lehetséges four seater az alap SA autómodell miatt. Ha engem kérdeztek, a g65 mehetne a kukába helyette jöhetne valami más ami ténylegesen két személyes.
 

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Szerintem meg totál feleslegesek ezek. Akinek nem tetszik a v2 mod, az miért v2-zik? Ezek bent vannak v3-mon, ott megtalálod, játssz ott! Részben ezek is teszik azzá a v2-t, ami. De menjünk rajta végig..

1. Valóban, ez mindig is probléma volt. Támogatom.
2. A hud változtatását nem tudom hova tenni. Ettől v2... Aki ezen nőtt fel annak vérlázító ez a pont. Nekem legalábbis mindenképp. Én szeretem ezt a hud-ot, 2015 óta ezt nézem. Köszi, nem. Maradjon így. Nah.
3. Szintén, 2015 óta ezt nézem és ezért IS vagyok v2-n. Nem értem miért kéne megváltoztatni. Legalább lehet írni telefonáláskor 3 szónál hosszabb szöveget, nem úgy mint v3-mon. Nah.
4. Tedd ki a lenti bar-ra a lőszert és akkor látod mennyi van. Nah.

Nem tudom mióta v2-zöl, de úgy nézem nem ment át a v2 szellemisége. Anno mikor ezt az egész rendszert leváltotta a v3, akkor mindenki visszasírta ezt a rendszert, mert sokkal feelingesebb, és ez a mai napig így van. Nem csak FPS kérdése ez, mindkét szerveren fix 60 az FPS-em, de jobban szeretek v2-zni, mert emiatt szerettem meg a SeeMTA-t még 2015-ben, és biztos, hogy vannak még ilyen emberek rajtam kívül. Én egyenesen tiltakozom az ötleteid ellen, mert ezektől v2 a v2.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hi
g65 marad
hud marad, ha nem tetszik /toghud
ugyan ez a telefonnal is, nem lesz v3as telefon / hud de már 2000x el lett utasítva, kicsit olvasgasd a a topicot felesleges elutasítások megelozése végett
fegyver info - bar felírva
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: CarlV2 és Ryder
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.