Fynn Hesse - Nash Dalton[Munyoz]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cselee

Újonc
2023. 06. 16.
57
109
19
V4 karakter
Mateo Coleman
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Fynn Hesse


Panaszra tett személy InGame neve:
Nash Dalton


Panasz oka, leírása, kifejtése:
rk-nonrp(?).


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Bíráló admin megkapja.


Megjegyzés:
Tegnapi nap folyamán, boltokat raboltunk, bolt rablás közepette több lövöldözés is ki alakult köztünk és a rendvédelem között, ahol Nash Daltont a társaim megölték, folytatva utunkat egy házba bemenekülés volt logikus, onnan élve kijutva elindultunk leadni a pénzt a valutásnál. Ezekután egy honvéd félre húzott, kialakult egy menekülés, ahol én animba estem és Nash Dalton a helyszínen volt, belefolyt a lövöldözésbe, törött kezekkel bilincselt meg engem, ami nagyba befolyásolta azt hogy ne tudjak elmenekülni miközben társaim, próbálják likvidálni a rendvédelmet. Ezen kívűl hogy volt-e még valaki, aki nem lehetett volna ott nem tudom. Csak az ő neve rémlik. Én nem akarok rosszat a srácnak, de lehet teljesen máshogy alakult volna a szituáció, nyilván ic jailt kaptam, de az a legkevesebb inkább a fegyveremen a figyelmeztetés szúrja a szemem.
 

Munyoz.

𝕮𝖆𝖗 𝖙𝖊𝖑 𝖊𝖘𝖙 𝖓𝖔𝖙𝖗𝖊 𝖇𝖔𝖓 𝖕𝖑𝖆𝖎𝖘
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
660
2 402
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Chambley
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇫🇷🇲🇽
Hali, küld el a bizonyítékokat, illetve várom az érintett válaszát 24 órán belül.
 
  • Tetszik
Reactions: Muurayi és arzen

boroshordo

Újonc
Támogató
2020. 04. 22.
15
12
V4 karakter
Adara Bakirtzis
Sziasztok.

Elsősorban szeretnék kitérni az RK részére az ügynek. Halálidőm letelte végén a központból készenléti járőrszolgálat teljesítésére indultunk el. Ekkor jelzett egy körözött autó amelyre ATMR az az ATM Rablás lett rakva. Egységünk reagált erre a körözött gépjárműre, majd egy üldözésbe keveredtünk mely Chiliard meletti tűzharcba torkollott. Az autó körözéséből ítélve nekem nem az jött le, hogy ez a két akció kapcsolódhat egymáshoz mivel az elöző szituáció amelyben meghaltam az több benzinkútnak a rablásához köthető. Ezért is mertem belemenni a Chiliard meletti lövöldözésbe mivel az jött le, hogy ez egy ATM -hez koapcsolódik és nem azokohoz a kútrablásokhoz.

Körülménykeből adodóan részemről nem volt szándékos ez az egész RK ha történt is.

Ha ez tényleg ugyan ahoz az akcióhoz kapcsolódik akkor sem követhettem el RK -t a szó szoros értelmében hiszen a lövöldözés eggyik első pillanatában golyó találta kezem ami lehetetlenné tette azt, hogy fegyvert lehessen használni így nem volt lehetőségem ölni.

A törött kézzel való bilincseléssel kapcsolatban csak annyit, hogy felfegyverkezett redvédelmis szerevek társaságában voltál mikor mind a két lábad lövési sérülést szenvedett. Megpróbáltál elkúszni és ellenálni a szanitéc dolgának, ezért került rád bilincs.

Ha szükséges akkor logot tudok küldeni a bíráló adminnak.
 
Utoljára szerkesztve:

Cselee

Újonc
2023. 06. 16.
57
109
19
V4 karakter
Mateo Coleman
Mivel te és a társad lőtt engem animba, és talán tudom feltételezni hogy a smokeot is ti dobtátok igy java részben, részt vettél abba hogy én animba aztán pedig börtönbe kerüljek. Szanitéc ellátásnál nem ellenkeztem. De az hogy te tűzharc alatt vagy és törött kézzel látsz el nem igazán reális. De itt az animba lövés a legnagyobb problémám, ha a smokeot ti dobtátok amit nem tudok, akkor nagyba befolyásoltad a végkimenetelt, hiszen a smoke miatt tudtatok animba rakni. Nem mellesleg ugyan az a személy ült melettem aki jelen volt a kivégzésed során. Az hogy nem szerettél volna rkzni nem mentesít téged.

Edit: Társam megkérdeztem erről a körözés dologról és elvileg a kocsin nem kelett volna hogy körözés legyen, hanem ez ismét nem lett levéve, esetleg hogy ebbe meg tudjunk bizonyosodni egy körözés kiadás dátumot kérhetek? Hiszen ha valóban jogtalanul volt rajta a körözés, nem történt volna meg ez az egész hiszen a lopott pénz jeladó már régesrég lejárt.
 
Utoljára szerkesztve:

Munyoz.

𝕮𝖆𝖗 𝖙𝖊𝖑 𝖊𝖘𝖙 𝖓𝖔𝖙𝖗𝖊 𝖇𝖔𝖓 𝖕𝖑𝖆𝖎𝖘
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
660
2 402
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Chambley
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇫🇷🇲🇽
Igazából kicsit értetlenül olvasom Nash_Dalton az üzeneted, mert bevallod, hogy visszamentél ugyanahoz az rp szituációhoz, utána mégse utána mégis, nem értem, lényeg a lényeg nagyon jól írtad, össze kapcsolódott a két szituáció egymáshoz nemhiába van mostanában az, hogy sürgősségi rádión rá kell kérdezni, ugyanaz-e a társaság akik az előbb lőttek avagy admintól megkérdezni stb.. (Ezzel elkerülve, ugyanabba az rp szituációba vissza menni azaz RK Halál utáni bosszú nem feltétlenül csak az ölésre összpontosul, ugyanúgy érvényes, ha te visszatérsz és akár csak megsebesíted, előnyhöz juttatod bárhogy is a társaidat a másikkal szemben..)

Ez meg, hogy mert ő elkúszott szanitéc ellátás közben(Bár nagyon remélem nem aközben történt míg cérnázták össze a testét) elég lett volna mindaddig rátartani akár RPvel a fegyvert, és meg van oldva sehova se fog menni, avagy körbe van állva jópár rendvédelmi fővel.

Törött kézzel meg nagyon unfair a másik részére, hogy te úgy bilincseled meg, ezt felejtsük el, ez egyáltalán nem korrekt se reális, hogy te lőtt sérült kézzel bilincselgeted mert a script engedi, kicsit maradjunk azért a korrektség irányában és ne fogjunk már mindent arra, hogy "dehát a script engedi" (Főleg, hogy egyáltalán nem volt indokolt csak azért mert kúszott, abba is tud tovább kúszni szóval nem értem).

Összességében a panasz jogos, a fentiekben leírtakra fogok szankciót osztani, a bilincses storyra meg figyelmeztetésben részesítelek ilyenre legközelebb figyeljünk már oda..
Fynn_Hesse erre a panaszkönyvre hivatkozva azt az egy darab figyelmeztetést a fegyveredről vetesd le egy Főadminhoz nyitva topicot.
Nash_Dalton 120 perc RK jail szankciót fog kapni.

Helyezhető a panasz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.