Futás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hosi Yeager >

Ötleted:
< Sziasztok, annyi lenne a dolog hogy minél több kilónyi tárgy van az inventoryban annál lassabb a futás. Ha valaki üldöz valakit akkor kicsit érdekesebb lenne a szitu meg reálisabb is hogy az egyik gyorsabb mint a másik >

Megjegyzés:
< >
 
  • Tetszik
Reactions: Imree

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Jó ötlet, támogatom!
Reálisabba tenné a szervert és még kevésbé történne meg, hogy xy akár rendvédelmis akár illegálosként akár civilként 18kg fegyverrel vígan ugrálgatva annyival menjen, mint egy bicikli
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ez teljesen jó ötlet , az ugrást is hozzá lehetne kombinálni akár , hogy 20kg-al a hátadon mekkorát bírsz ugrani vagy akkor ha a zsebedbe van 1 irat.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
Szerintem elsőnek érjük meg azt hogy bekerül a futáshoz a stamina rendszer..
Amúgy tetszik az ötlet de nem hinném hogy megvalósításra fog kerülni. Támogatom!
 

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
Nem reális az hogy végig futod Los Santos-t 5 perc alatt. Valamilyen szinten így taxi mint frakció kicsit hátrányba szorul, de persze ez csak az én véleményem! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Nem reális az hogy végig futod Los Santos-t 5 perc alatt. Valamilyen szinten így taxi mint frakció kicsit hátrányba szorul, de persze ez csak az én véleményem! :)

Viszont azt sem felejtsük el mikor jönnek a gondok , hogy este nincs taxis fent , mondjuk a kocsid TK-s és szerelő sincs de neked még is van egy másik kocsid SF-ben te meg déli határon vagy .. ha a stamina rendszer bekerül , lesznek olyan lázadások és még több PM az adminoknak , hogy kiakad a chat ... sajnos még így is. Ez csak feleslegesen generálná a dolgokat szerintem , talán ez a kg-os dolog , hogy az ugrást szabályozni meg enyhén a futást ez rendben van nagyjából.
A realitást meg ne is fírtassuk , mert ott a tankolás rendszer ami 5-8 perc és ki sem szállsz a kocsiból ami szintén nem reális és van még bőven példa sajnos de hát minden folyamatban van , ki kell várjuk még bekerülnek ezek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.