Fuji Kaeiko Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fuji Kaeiko

Újonc
2019. 01. 21.
24
1
V4 karakter
Arnold Foundey
V2 karakter
Fuji Kaeiko
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Fuji Kaeiko, a karakterem jelenlegi neve. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A SeeMTA V2 szerverét körülbellül 3 hete kezdtem, előtte SeeMTA Las Venturas-on, és SeeMTA V3-on is játszottam. Jelenleg, 2497 percel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ Jelenleg 7-es szintű a karakterem. ~

Hány éves vagy?
~ 14 Éves vagyok, a 15-öt töltöm áprilisban. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Miután be regisztráltam SeeMTA V2-re, meg írtam a lapomat NNI-ben, sikeresen fel is vettek, 3 hetet töltöttet a frakcióban. A Távozásom okában nincs semmi különleges, egyszerűen ki léptem mivel nem olyan volt számomra a frakció mint amilyennek elképzeltem, és emiatt ki léptem. SCCS-ben tudom hogy megállnám a helyem mivel voltam már szerelő frakcióban, (Las Venturason) Redline-ban. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Elsősorban szeretnék egy jó frakció tagja lenni, és a pénz sem elhanyagolható indok számomra. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen, igen rendelkezem mind a kettővel, és napi szinten használom őket. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Naponta körülbellül 3-4-5 órát tudnák a frakcióra szánni programjaimtól függően. Ez természetesen hétvégén több lenne. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam még bannolva a szerverről: https://imgur.com/a/M70kDHf ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, egyszer voltam, sajnos. : https://imgur.com/a/M70kDHf ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok, Gábornak hívnak. Bács-Kiskun Megyében élek jelenleg. Hobbijaim közé sorolnám a Focit, és a játékokat. Körülbellül kettő teljes éve játszok a See MTA Szerverein. Jelenleg 14 Éves vagyok de mint fentebb írtam nemsokára 15. UI.: Köszönöm hogy elolvastátok a lapomat. :) ~

Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Csáó! 24.000 Perced van és 1 jail. Én szerintem a lapodat kicsit bővíthetnéd, de szerintem jó lesz ez!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.