Friedhofen Bűnügyi Technikai jelentése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
178
213
21
Szeged
V4 karakter
Buchanan Baines
nni-fejlec.png


Bűnügyi-technikai jelentés formanyomtatvány

Teljes név:

Bucky Friedhofen

Rendfokozat:
r. Zászlós

Bűnügyi feladatok ellátásban résztvevő nyomozótársak nevei és rendfokozatai:
Chloe Armelle r. Főhadnagy, Pietro D Reyes r. Zászlós, Joshua Salvatore r. Főtörzsőrmester

Az ellátott bűnügyi feladat megnevezése:
Sérült testek körüli dokumentáció

Tevékenység időpontja és időtartama:
2024.07.05 21:01 - 21:22

Bűnügyi tevékenység, szituáció bemutatása és részletes leírása:
Egy hosszadalmas túszejtés szituáció után infót kaptunk hogy a csillagvizsgálónál pár test fekszik így azonnal oda indult minden egység. A hely lezárásra került és a fent említett kollégákkal nekiláttunk a dolgunknak. Steril öltözéket vettem és az egyik katonához vettem az irányt. Személy szerint ez Francesco Luchese Százados volt. Miután Kalliope Hiddleston Honvéd Törzszászlós szanitéc biztosított a honvéd életjeleiről átnézésre és dokumentálásra került a vele művelt dolgok. A százados félmeztelen feküdt a földön, testébe vésve pár jellel. Ezen jelek feljegyzésre és dokumentálásra kerültek. Összevetés alapján kínai írásjelek lehetnek. Szerencsére a Százados nincs életveszélyben, hamarosan felépül.

Fényképes dokumentumok:
 
  • Fire
Reactions: lorii

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
178
213
21
Szeged
V4 karakter
Buchanan Baines
nni-fejlec.png


Bűnügyi-technikai jelentés formanyomtatvány

Teljes név:

Bucky Friedhofen

Rendfokozat:
r. Zászlós

Bűnügyi feladatok ellátásban résztvevő nyomozótársak nevei és rendfokozatai:
Chloe Armelle r. Főhadnagy, Pietro D Reyes r. Zászlós,

Az ellátott bűnügyi feladat megnevezése:
Testi maradványok azonosítása

Tevékenység időpontja és időtartama:
2024.07.05 21:42 - 22:27

Bűnügyi tevékenység, szituáció bemutatása és részletes leírása:
A túszejtés szituáció (előző jelentés) után azt hittük végre vége majd egy újabb riasztást kaptunk Scott Shelton Rendőr Vezérezredestől hogy pár érdekes "ajándékot" kaptak a kapitányságuk elé. Azonnal megindultam a helyszínre ahol 2 doboz, 1 csonkított holttest egy kartontáblával és egy fekete kis zacskó várt. A két dobozban szervek voltak megtalálhatóak, a fekete zacskóban körmök, fogak, ujjpercek. A csonkított holttest mellett pedig a táblán: "Éljen a vadászidény!" Bűnjeles zacskóba helyeztük át őket Armelle Főhadnaggyal miután megérkezett és beszállítottuk azokat a központba. Az emberi maradványokat dobozoltam és címkézve elküldtem a Patológiára magasabb vizsgálatra. A tábla és a két doboz maga bevizsgálásra került UV fényes vizsgálattal valamint DNS alapúval. A fénnyel sajnos nem találtunk rajta semmit.

Fényképes dokumentumok:
 
Utoljára szerkesztve:

Browniee

Nyomják meg a piros gombot és nyugodjanak békében
See Game Helpdesk
v4
2019. 09. 18.
604
902
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Cavanagh
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
nni-fejlec.png
Tisztelt Bucky Friedhofen r. zászlós!​
A jelentéseit átolvastam, illetve kiértékeltem. Szépen dolgozott ismételten a héten, illetve igényes bizonyítékokat is készített. Köszönöm munkáját a szituációk során! Csak így tovább!
A jelentéseit rögzítettem.


Chloe Armelle r. Főhadnagy
Bűnügyi-technikai Osztály, Osztályvezető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.