Frideryk D Lamar jelentkezési dokumentuma a See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ricsi42

Újonc
2020. 04. 23.
13
4
V4 karakter
Danko Richard
LV karakter
Danko Rickardo
V2 karakter
Frideryk D Lamar
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Firderyk D Lamar
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2016-07-05 15:29:57
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 17954 perc
IC SZINT: 19

KOROD: 17
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sziasztok! Ricsinek hívnak, 17 éves vagyok, Tiszavasváriban (Nyíregyházától egy 30 kilóméterre lévő kisváros) élek. Szabadidőmben szeretek játszani a szerveren, emellett edzőterembe járók, olykor downhillezek és úszok is. Jelenleg 10.-es vagyok, helyben Tiszavasváriban tanulok, nyelvvizsga előkészítő szakon.

UCP BAN KÉP*:
<https://imgur.com/hpPXsO3>

UCP JAIL KÉP*:
<https://imgur.com/NXpDsgg>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<https://imgur.com/NXpDsgg>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Nem
- HA IGEN, MIKOR: 20--.--.--. és 20--.--.--. között
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: válaszod
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: válaszod

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen
- HA IGEN, HOL:
Itt V2-őn OMSZ-ben voltam egy kevés időt és a Hells Angels MC-ben még nagyon régen. És más RP-szervereken is voltam példáúl Hungary Life-on bandában.
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
2 és fél hét körülbelül az OMSZ-ben a Hells-ben már nem emlékszem, régen volt nagyon.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Előzőnap este ledolgoztam egy szép kis 300perc körüli munkaidőt majd másnap korán reggel(ekkor is szolgálatban voltunk egy keveset) mikor csak én voltam fent meg egy haverom(ő is OMSZ-ben volt) az OMSZ-ből és volt egy pár hívás kirugtak minekt mikor mi nem fogadtuk el.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: OMSZ
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: Körülbelül 2 hónapja nem vagyok a frakcióban.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Mindig is érdekeltek az autók és értettem is hozzájuk, ami nem meglepő hiszen édesapám, még szinte csecsemő koromban levitt magvával segédkezni a garázsába, ugyanis volt egy gyönyörű Mustang GT '68-unk és ő mindig azt bütykölte és minden alkalommal magával vitt, hogy segítsek neki . Így nagyon hamar volt lehetőségem megismerni az alapokat, az autó működését, szerszámokat stb. Az autók iránti vágyam és tudásam az iskolai végzettségemen is szépen látszik ugyanis teljes mértékben az autóknak szenteltem maga és most ebből is szeretnék megélni. Az összes autót imádom, legyen az bármilyen márka, avagy kategória Bentley vagy éppen Volkswagen.

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4-5 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTKÖZNAP): 7 óra
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTVÉGE): 7 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EGYÉB:
Köszönöm hogy elolvastátok remélem megfelelek a követelményeknek és eléri a tetszéseteket.

 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
( Egyeztetve lett OMSZ-el, máskor a valósat fogalmazd meg a jelentkezésbe. Több lapot ne adj le hozzánk. )
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.