FREWYN | Jelentkezése a SeeTS3 Moderátorai közé

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Archer

ExGameAdmin [5]
2019. 02. 02.
726
545
21
forum.see-game.com
V4 karakter
Thomas T Clarence
[#1] ~ In - Game név: ~
/ ~ Thomas T Clarence ~ \

[#2] ~ Mióta használod a TeamSpeaket? ~
/ ~ Már vagy 4-5 éve haszánlom ~ \
[#3] ~ Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra? ~
/ ~ Hétköznap 3-4 órát, hétvégente akár egésznap ~ \
[#4] ~ Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken ~
/ ~ Hogyha fent vagyok a SeeMTA szerverén, akkor mindíg elérhető vagyyok, mert amilyen frakcióban vagyok, ahhoz kötelezeő a Team Speak 3 használata, szóval mikor szerveren fent vagyok, akkor Team Speak-en is ~ \
[#5] ~ Miért válasszunk be téged a csapatban ~
/ ~ Segíteném a csapatot, szeretek csapatban dolgozni, mert úgy könnyebb is nekem, gyorsan tanulok, szeretnék új embereket megismerni, új barátokat szerezni, mert V3-n, még elég kevés van, mert eddig a SeeMTA V2 szerverén voltam elérhető ~ \
[#6] ~ Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz ~
/ ~ Úgy hogy szinte mindíg fent vagyok, reggeltől estig, persze nem suli közben reggeltől estig, akkor éppen délutántól estig. Túl sokkal többet nem tudnék hozzá tenni a csapathoz, csak lenne egy plussz ember, és annyival kevesebb feladat lenne esetleg ~ \
[#7] ~ Miért szeretnél a csapathoz tartozni ~
/ ~ Mivel még sohasem voltam SeeMTA-n, de még sehol máshol sem Moderátor, és szeretném kipróbálni magam, hogy mennyire menne ez a dolog, meg mint feljebb is leírtam valahol, hogy szeretnék új embereket megismerni, új barátokat szerezni, tapasztalatokat szerezni másoktól, vagy éppen a hibáimból tanulni, ha akadna esetleg valamelyik. ~ \
[#8] ~ Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását ~
/ ~ Hogyha elöszőr csatlakozna fel erre a Team Speak 3 szerverre, akkor még csak egy ''Nem regisztrált'' játékos rang lenne rajta, amivel nem tud sok mindent kezdeni vele, szóval még szobákba sem tudna bemenni, vagy éppen valakire ráírni, és őt a nem regisztráltat, be kell húzni egy Moderátornak. ~ \
|
/ ~ Behúznám a TS Ügyfélszolgálatba ahol vagyok, majd megkérdezem tőle, hogy játszik a szerveren, és ha játszik, akkor kérnék tőle 3 RolePlay az az Szerepjáték, és 3 alapvető Team Speak 3 szabályzatot, de ha esetleg nem SeeMTA játékos, akkor csak 3 darab Team Speak 3 szabályt kérnék. Hogyha meg esetleg elöszőr jön fel a Team Speak 3 szerverre, és semmit nem tud, akkor elmagyaráznám neki, hogy van egy pár Team Speak 3 szabály amit bekell tartani, és hogy van egy ''Tanuló Szoba'' ahova, én behúznám, és ott ha rá kattint a szoobára, akkor a szobaleírásban ott lenne a Team Speak 3 szabályzata, amit eltud olvasni, és meg ''tanulni'', és hogy rendesen betudja ''tanulni'' adnék neki 15 percet, hogy átolvasgassa a Team Speak 3 szabályzatot, majd nagyjából egy 15 perc után vissza húznám, és kikérezném, amivel alapjában kezdtünk volna.~ \
[#9] ~ Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! ~

/ ~ TILOS Másnak a privát adatait kiadni, ilyen például a Facebook név, e-mail cím, és még a képek, ha kiadod akkor az örökös kitiltást von maga után. ~ \
/ ~ TILOS más szerverek hirdetése, ilyen például a Team Speak 3 szerver hirdetés, vagy MTA szerver, vagy bármi más ehhez hasonló információ ami szint úgy örökös kitiltást von maga után, ha ezt tesszük. ~ /
/ ~
TILOS videófelvételt készíteni FőAdmin avagy Szupermoderátor engedélye nélkül, ez alól kivétel a karaoke ~ \

[#10] ~ Ismeretség a teamen belül ~
/ ~ Senkit nem ismerek, számomra mindenki még teljesen ismeretlen, annyi elég lenne nekem, ha elfogadnának engemet mint moderátor ~ \
[#11] ~ Referenciáid ~
/ ~ Moderátor referenciám nincsen, ezért is szeretnék jelentkezni, hogy kipróbáljam milyen is a Moderátorkodás ~ \
[#12] ~ Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? ~
/ ~ Megmondanám neki szépen, és higgadtan, hogy nekem nincs akkora jogom hozzá, hogy adjak neki képfeltöltési engedélyt, és hogy keressen fel egy nálam nagyobb rangú embert, aki monjuk már rendes Moderátor, és már tud adni képfeltöltési engedélyt, vagy Moderátornál nagyobb embert vagy esetleg szólnék egy nagyobb rangúnak, hogy segítsen neki a képfeltöltési engedélyben. ~ \
[#13] ~ Mutasd be magad egy 5-10 mondatban ~
/ ~ Baranyai Ádám becses nevem. Jelenleg 16. élet évemet töltöm be. 2003.09.23-án láttam napvilágot Szentendrén. Mikor még Magyaországban laktam, akkor Biatorbágyon laktam 13 hosszú éven keresztűl. Biatorbágyon jártam óvodába, és általános iskolába is. Jelenleg a 8. osztály padjait koptatom, mivel évvesztesként kezdtem, és a német nyelv miatt meg újra kellett járjam a 8. osztályt, de erről lentebb még kitérek. Van egy 22 éves báttyám, ő jelenleg egy Hegesztő OKJ-t csinál / van. Már a magyar iskolában nem voltak valami szép jegyeim a számítógépezés miatt, mert nem volt kedvem tanulni, kedvem vagy az utolsó napra hagytam a tanulást, mert azt mondtam magamnak, hogy 1 nap alatt megtudom tanulni pár óra alatt. Jelenleg Bajorországban élek anyámmal, és a mostoha apámmal. Az Iranda-Riedl Középiskolába járok jelenleg, és most a 8. évfolyamba járok mivel évvesztes vagyok, és még a német nyelv miatt is újra kellett járjam a 8. osztályt, de legalább annyival jobb az új osztályom, hogy jobb az osztályfőnököm, nagy arc, meg az osztálytársak is jók. Hobbim az nagyon nincs, néha unalmas 5 percemben kimegyek biciklizni egyet. Alsó osztályban, de most sem csinálok nagyon sportot, sőt szinte semmit, de azért nem vagyok dagadt. Egy kicsit lusta is vagyok. Tovább tanulás szempontjából programozó iskola, vagy webfejlesztés lenne, de valamennyivel jobban fordulok a programozás felé. ~ \

images
 
Utoljára szerkesztve:

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
442
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
CsoCso

Atolvastam a lapodat, es megvagyok ezzel is elegedve. Ezen is latszik hogy idot, energiat szantal ra, es nem pedig csak osszecsaptad.
Viszont..
A minta borzalmas, nehezen olvashato miatta az egesz lap.

Noel
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect és Archer

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 423
1 226
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia nem tudom azóta változott e a lapod, mióta kaptad az utolsó véleményt.
A minta szerintem olvasható átlátható, nem túl kicsi nem túl nagy a betűméret.
A tartalmával is minden rendben van, bár néhol hiányzik 1-2 szó.

Pl. Moderátor referenciám a SeeMTA szerverén, de még máshol sincs, ha sikerülne akkor ez lenne az ''első'' referenciám úgymond.

A mondat első felét olvasd át és érteni fogod mire gondolok.

Amúgy pedig sok sikert jó lapot írtál.
 
  • Tetszik
Reactions: Archer

Archer

ExGameAdmin [5]
2019. 02. 02.
726
545
21
forum.see-game.com
V4 karakter
Thomas T Clarence
A referencia részt javítottam, és amúgy azóta nem alakítgattam, mert még nem gondolkodtam rajta, hogy milyen más legyen.
 

?Diesel

Újonc
Very Important Person
2019. 03. 12.
5
3
26
V4 karakter
Sam D Headaway
Szia.

Tetszett amit olvastam, igaz nem a legjobb minta kicsit egybefolyós, de ugye itt nem ez a lényeg.

TÁMOGATOM.
 
  • Tetszik
Reactions: Archer

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Nem rossz amit írtál viszont a minta szerintem borzasztó. Nagyon átláthatatlanná teszi a lapodat.
Egy esélyt azért adnék, megnézném mit tudnál hozzátenni a csapathoz. Hajrá!
 

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
927
2 994
23
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.