Frenk D Jhonson - Jelentkezése

Windows

Újonc
2022. 01. 01.
31
46
V4 karakter
Frank D Jhonson
LV karakter
Fanny Feldmann
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Jhonson>
Középső név: <D>
Keresztnév: <Frenk>
Születési hely és idő: <Las Venturas City, 1990.11.24>
Anyja neve: <Bella Williams>
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Angol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Frenk D Jhonson vagyok 31 éves. Elektronika szakdiplomával a kezemben. Még iskolás koromban elektronikát tanultam és elektronika szakon is végeztem. Édesanyám és édesapám neveltek fel és most is náluk élek. Van 2 hobbim vagyis csak az eggyiket nevezném hobbinak a farmot a másik pedig festőmühely. A festést nagybátyámtól tanultam de sajnos ő elhunyt. A farmhoz pedig ugy jutottam, hogy régen dédnagyapámnak volt egy szép pónilova azt nagyon szeretettem és mikor a dédnagyapám meghalt rámbizta a lovat. A lónak kialakitottunk egy kissebb udvart és ahogy teltek az idők ugy vettünk édesapámmal több állatot és igy alakult ki a farmom. Szeretek az autókereskedéssel foglalkozni ja és persze imádok az embereken segiteni.>
Motivációs levél:
<Az oka, hogy én orvosnak akarok jelentkezni az az hogy szeretek az embereken segiteni. Meg ugye sokszor meggyógyitottuk az állatokat és ez nekem tetszett, hogy ugymond a semmiből felépült. Ezért szeretnék jelentkezni a Las Venturas Medical Service-hez.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Éretségi>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Elektronika>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Shebbear College>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Shebbear College>
Képzés időtartama:
<5 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2017 - 2018>
Munkaköri leírás:
<Élelmiszer szállitó munkás>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Már váltani szerettem volna uj munkahelyt.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <->
Telefonszám: <387612011929>
E-mail cím: <rolanddorgoi@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Roland>
Életkorod: <16>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Más szerveren voltam BMS szerelő csak annyi hogy a leader leadta a telepet és ezért kellet távoznom onnan.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen, rendelkezem>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Szeretnék egy jó közösségben játszani, tudok csapatba dolgozni.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Rolandnak hivnak 2005.11.24-én születtem. Jelenteg Szakiskolába járok. Éretségi után autófestőnek akarok menni. Hobbym: Számitógépen játszás, Bringázás. Tanulni egyáltalán nem szeretek mármint suliban :D. Barátságos és jószivű vagyok.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Jó tulajdonságok: jószivű, barátságos, ssegitőkész. Rossztulajdonségok: lusta, Hamar ideges tudok lenni.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
< https://imgur.com/VbPYyJz >


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Sapkakötés: A sapkakötést fejsérüléseknél alkalmazzuk. Kivitelezéséhez egy mull-lapra és két tekercs mullpólyára van szükség. A fertőtlenítést követően a sérült területet mull-lappal fedjük. A mull-lap rögzítéséhez két steril mullpólyára lesz szükségünk. Az egyikkel három körkörös menetet készítünk a fej körül a homlok és a tarkó vonalában. A másik pólya végét a körkörös pólyával rögzítjük, majd a fejtetőn haladó előre-hátra irányuló menetekkel fedjük vele a fejet oly módon, hogy elöl ismét rögzítse a körbefutó pólya. >
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Előszöris leültetem pl: egy ágyra és a fejét kissé előredőlve és két ujammal öszszoritom a csont alatt.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Beviszem a műtőszalonba, kissé megnyugtatom az altatót beadnám neki és az alvás alatt kimüteném a szeméből a fémszilánkot.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Valószinüleg törés. Rögtön orvos szükséges.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Először is segitséget kérek. Először a kormányraborult, eszméletlen emberrel kezdeném a vizsgálatot, Utána a nehezézlégzés panaszos sérültet látom el és végül az erősen szédülés és hányingerre panaszkodó embert viszgálnám meg.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022.01.20
Aláírás: Frenk D Jhonson
 
Utoljára szerkesztve:

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Frenk D Jhonson,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


(( Friss Adminjail.))
Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services