Freed Cooper jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gerőcs

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
106
92
V4 karakter
David Saunders
LV karakter
Andrew Kydd
V2 karakter
Joseph Armando
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Engem Fred Coopernek hívnak. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A See mta v2-s szerverén kb 1 éve játszok ,de sajnos az előző fiókom elveszett így most 1100 játszott perccel rendelkezem ami folyamatosan bővül(Kb 20.000 percem volt a régi gépem fiókján csak nem váltottam serialt). ~

Hányas szintű vagy?
~ A szerveren jelenleg 5-s szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ Jelenleg 16 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Itt a see mta v2-s szerverén nem voltam frakcióban még. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Én azért szeretnék a frakció tagja lenni mivel több ismerősöm/barátom is bent van a frakcióba.Elég sok helyen megjártam a szerelőt és én úgymond az effajta frakcióban érzem magamat otthon rp ügyileg.Szeretnék megismerni új embereket ezáltal barátok is szerezni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mind a két dologgal. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Én hétköznap négy-öt órát hétvégén pedig ennek a dupláját tudnám szereléssel tölteni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még[https://imgur.com/a/ouq5Fhi ] ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még[https://imgur.com/a/ouq5Fhi ] ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Jelenleg 16 éves vagyok Balassagyarmathoz közeli faluban élek, itt gyarmaton tanulok ahová minden hétköznap busszal járok be. Rengeteg MTA RP és FUN szerveren is megfordultam már csak nosztalgia miatt hisz 1 - 2 hónappal ezelőtt jelentős kihagyást hagytam számítógép hiánya, működése miatt, ez után amint tudtam játszani a GTA - MTA volt az a játék ami elsőként rákerült a számítógépemre és azóta is napi alkalommal játszom RP szervereken napi több órát is , több hónapot tervezek a frakcióban maradni nem élnék az átjáróház lehetőségével mint más frakciónál sem tettem,tenném. Vannak hobbyam is mint például erőszeretettel focizom is , több RP szerveren voltam ilyen és más jellegű frakcióban. Nekem is mint mindenki másnak vannak jó és rossz tulajdonságaim amiket szeretnék felsorolni , szerintem nekem az egyik legjobb tulajdonságom ,hogy nagyon jól tudok alkalmazkodni és ebből kifolyólag remekül tudok csapatban is dolgozni, játszani más személyekkel, de ezen kívül a véleményem szerint végtelenül türelmes és optimista vagyok, nem vagyok haragtartó személy. Nekem is vannak rossz tulajdonságaim is amiből kiszeretném emelni szerintem a legrosszabbat mind közül az pedig a lustaságom de ezt persze tudom kontrollálni, ezen kívül sajnos minimális részen előítéletes tudok lenni. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
549
1 271
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Szépek a megfogalmazások.
Viszont akár kicsi a szinted akárn nem ha nem jártál frakcióban még akkor kár volt. Nincs még tapasztalatod.
Nem tudom támogatni
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Hali!
Ugyan azt tudom elmondani, mint a többi hasonló kaliberű lapnál.
Eléggé kétlem, hogy minden második embernek kitörlődött / elveszett / elfelejtette az adatokat és sajnos újat kellett kezdenie - és társai miatt elölről kell kezdenie a szervert.
A napi 4-5 órához képest 1100 perc elég érdekes...
Egy pozitív dolog, hogy nincs AJd, sem Ban-od.
Egyáltalán Nem Támogatom!
 

Patriik23

Újonc
SzerverAdmin
v4
2019. 03. 24.
15
2
V4 karakter
Dylan Henderson
Szia Fred! Már elég régóta ismerlek,jó ember vagy,szorgalmas és kedves,megállnád a helyed köztünk is.
Én Támogatom!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.